Skocz do zawartości

e90 wbapf51040a427942 w ramach ostrzezenia !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ma ktoś screen ogłoszenia ? :mrgreen:

tu masz linka ze starym ogłoszeniem jeszcze z ceną tak jak wyżej pisałem 43tys zł -> http://allegro.pl/bmw-e90-lci-m-look-11-2009-37-tys-km-zamiana-i3636343880.html

 

 

To nie jest te same auto.

 

 

EDIT

 

Hahaha a moze i jest nie zobaczylem do teraz ze nawet w ogloszeniu zdjecia sa z dwoch innych samochodow:), jeden ma navi drugi nie hahahahaha masakra, inna stacyjka itd SZOK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest te same auto.

 

EDIT

 

Hahaha a moze i jest nie zobaczylem do teraz ze nawet w ogloszeniu zdjecia sa z dwoch innych samochodow:), jeden ma navi drugi nie hahahahaha masakra, inna stacyjka itd SZOK !

jak nie to samo jak to samo nie pisz głupot...

 

w ogłoszeniu ten ktoś umieścił e90 i e60 dlatego są różne stacyjki deska itd

 

 

Prosze Cie, naucz sie czytac bo widze ze jestes na tym forum takim "przypierdalaczem". Zrobilem chyba edit i napisalem cos, jakbys spojrzal na pierwsze zdjecia to tez bys powiedzial ze nie te auto bo w tym ktore dalem jakos glowne ogloszenie to navi nie bylo np, a w tym linku co podal ktos ze te samo auto juz navi jest itd, ale przyjrzalem sie bardziej i zobaczylem ze ogolnie w ogloszeniu ktore ktos podal zdjecia sa 2 samochodow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chce mi się wierzyć ze to wszystko co stoi na allegro/otomoto to same padła.

Try to belive. 95% to padła.

 

Rozwin myśl, chciałbym sie dowiedzieć co według Ciebie jest padlem, tak czysto teoretycznie bo moje auto tez stało na Allegro, chce wiedzieć czy zalicza sie do 5 czy 95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Napisałem do gościa, że ma bombę a nie auto.

odpisał:

"trudno - ja do budowy auta nie przyłożyłem ręki .

 

Mam miernik , udostępniam diagnostykę , wysyłam nr vin nikogo nie namawiam , myślę że nie dokońca jest prawdą opinia wyśmiewająca auto . Każdy klubowicz czuję się mocny wykpiwając aby uniknąć krytyki samego siebie .

 

nie miałem świadomości uszkodzeń tego auta lecz skoro wygląda tak jak wygląda teraz i pracuje super myślę że nowy nabywca świadomy tego że kupuje tanio auto z przeszłością będzie jak facet żeniący się z kobietą będącą kiedyś dziwką . "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam handlarzy z zadatkami na poetów/myślicieli :) któregoś razu jak powiedziałem Panu w komisie, że jego auto na placu jest powypadkowe, odpowiedział mi " no i co z tego? jak ma Pan popsute zęby to pan usuwa czy leczy i dalej ich używa?" :D Edytowane przez mes..
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam handlarzy z zadatkami na poetów :) któregoś razu jak powiedziałem Panu w komisie, że jego auto na placu jest powypadkowe, odpowiedział mi " no i co z tego? jak ma Pan popsuty ząb to pan usuwa czy leczy i dalej ich używa?" :D

ooo, to nie był poeta. To filozof.

M.i.k.l.i.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.