Skocz do zawartości

[e92] 335i daily


colorace

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na efekt koncowy ale jestem pod wielkim wrazeniem... nie wspomne o kosztach... chocby akrapo samego

skad nadkola ?

jak mowisz Mpakiet mowisz mpakiet czy mowisz M3 jak na zdjeciu bo to jednak nie to samo... zderzak od M3 jest jednak bardziej... bardziej :D

 

Dokladka jest zdejmowana czy nie ? bo latwiej ja miec gdzies tam na tylnym siedzeniu i zakladac na parkingu... dluzszy efekt, wiecej radosci :mrgreen:

 

Na reszczie cos ciekawego, innego i nie prostego... a nie 30 wersja Mpakiet komplet + swiatla post lift... (nie to ze mam co przeciwko mpakiet komplet + swiatla post lift hein, nie chce sie narazic polowie forum :mrgreen: )

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zderzak bedzie w stylu m3 ale nie m3. poszerzki są tak szerokie ze nie potrzebuje szerszych blotnikow m3 poza tym koszta wtedy by mnie już zabiły kompletnie. chcialbym m3 look ale wiadomo..

 

co do dokładki.. :mrgreen: to nie jest dokładka jaką znamy z hond czy golfów. po pierwsze ledwo mi sie zmiescila do auta zeby ją przewieźć wiec opcja z tylnym siedzeniem odpada :D

po 2 jest dość masywna więc inaczej się ją montuje. pewnie bedzie montaż od spodu do zderzaka + takie diwajsy jak na zdjeciu powyzej widzisz ktore trzymają dokladke aby sie nie odginala przy predkosciach. nie wyobrazam sobie jej zamontowania na szybko na parkingu :)

 

co do kosztow to na szczescie część części udalo mi się dostać za pol darmo jak np nowy akrap ktory kosztowal mnie tyle co milltec :D lubie jaja ale nie do kolan żeby wydawać na wydech 15k :)

 

 

 

dzieki za kibicowanie projektowi i pozdrawiam.

 

Obecnie szukam kogoś kto mi ogarnie AIR bo chyba nie wytrzymam do przyszłego sezonu.. Body musi wlecieć ASAP :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znalazłem już człowieka który ogarnię AIR w aucie. Zabawa dla zainteresowanych kosztuje ok 6tys.

 

A w między czasie.. Wreszcie przyjechały turbiny z garreta.

10602867_10152368628848218_1741188199_n.jpg?oh=2be76cfc5031c78cc8d315d29dda0bc7&oe=53E6383F&__gda__=1407600942_051ed028dbbee89e5b18feea8966560d

 

mały tuning zrobił się sporym serwisem ale lubie jak w aucie wszystko mechanicznie jest zrobione na 100%.

Od wczoraj auto już się składa. Pod maską 3/4 rzeczy rozebrane. Czyszczenie z nagaru. Z ASO przyjechały wszystkie duperele do wymiany na nowe.

 

Mam nadzieję że już jutro odbiorę. Podobno Akrap brzmi dobrzeeee :mrgreen:

 

Bedzie jak z fabryki tylko szybciej :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

stary...

fura jeszcze się składa mechanicznie :duh:

nie chce mi sie nawet o tym gadać. tak czy siak odbieram ją w tym tygodniu mam nadzieje.

 

dobra wiadomość jest taka że mechanicznie fura będzie jak nowa. kwote jaką zostawie w serwisie zachowam dla siebie.. :mad2:

ale z drugiej strony jestem happy ze wszystko bedzie perfekcyjne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no robi silnik benzyna BMW, czlowieka szlak moze trafic wiem cos o tym...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech, ic, turbiny, czyszczenie silnika z nagaru, poduszki silnika, oleje w silniku i skrzyni i jakies 2tysiące pierdół jak nowe węże, spływy jakieś etc.

życia nie starczy żeby to spisać :D generalnie to bylo czekanie na czesci z aso a ze ciagle cos nowego dochodziło to się nazbierało.

na najbliższe 100k km powinien być spokój :)

 

w międzyczasie urodziło mi się dziecko więc sprzedałem e46 330ci i kupiłem a4 avant w 3l dieslu. póki co sobie śmigam też szybkim i wygodnym kombiakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestan podrasowywac tylko dawaj monstrum, juz nie mozemy sie doczekac, slina cieknie a ty tu jakies wykresy wysylasz ! :norty:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sobie pojeździłem wreszcie.

fura strasznie zapierd***.. ale lepsze od prędkości jest brzmienie Akrapa :) fajny racingowy dźwięk. nie jest za głośny ale ma świetną charakterystykę dźwięku.

 

co do body wiem wiem :) jak znajde tylko chwilę podjadę do garażu i przymierzę błotniki. zobacze czy wszystko leży ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś sobie przymierzyłem na rybkę. Wygląda na to że mimo że nie m3 to wszystko pasuje mniej więcej.

Nowej felgi nie mogłem założyć bo się okazało że nie wchodzi przez gwint bez dystansu..

 

 

http://i45.photobucket.com/albums/f86/Robacek/IMG_1945.jpg

 

http://i45.photobucket.com/albums/f86/Robacek/IMG_1947.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Koszmar calkowity, jakie kola planujesz ? Przeciez musialy by miec z 15 cali szerokosci albo ogromne dystanse przy ktorych nadkole auta (oryginalne) bedzie ciagle tarlo o opony..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Z tego co widze to zeby nie tarlo, pod poszerzeniem bedziesz musial chyba wyciac kawalki oryginalnych blotnikow. Odpusc, nie kalecz auta, naprawde szkoda bo kiedys bedziesz zalowal..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmar calkowity, jakie kola planujesz ? Przeciez musialy by miec z 15 cali szerokosci albo ogromne dystanse przy ktorych nadkole auta (oryginalne) bedzie ciagle tarlo o opony..

 

Ja bede jednak odmienego zdania bo projekt jest fajny wedlug mnie (lubie monstery)

 

 

A/ chyba kolega jest swiadomy ze musi wyciac blotniki.

B/ Jak chodzi o rostaw to w takich wypadkach nie daje sie ani jakis absurdalnych kol ani distansow po 100 cm tylko poszerza sie polos (i profesjonalnie z taka moca)

 

Nie jest to jakies nadzwyczajne. Jezeli jakos wykonania jest wysoka trwalosc jest lepsza niz fabryczna (szczegolnie biorac pod uwage marna jakosc orginalnych polosi BMW).

 

I plz panowie to ze kolega chce zrobic raz cos innego niz dolozyc jak wszyscy M-pakiet nie znaczy ze to ne ma rak i nog i to nie jest zadna rzezba tylko wychodzenie poza ustalenia fabryczne. :cool2:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.