Skocz do zawartości

E46 330xi - czy wejdą stalówki 16"?


PioterW

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

czy wkładał ktoś stalowe 16stki do e46 330xi? W niektórych miejscach (m.in. na tym forum) jest, że nie da rady, ale są też miejsca, gdzie wskazuje się te koła jako zamiennik. Jak patrzę na przednie koło, to wydaje się, że jest jeszcze całkiem sporo zapasu, ale to na aluminiowej feldze, która ma całkowicie walcowatą obręcz. Dlatego chciałbym zapytać, czy ktoś wrzucał taką felgę. A może ktoś przymierzał i nie dało rady?

 

Jeśli temat jest w złym miejscu, to sorry - dawno tu nie zaglądałem.

Wiem, że podobny temat był kiedyś poruszany, ale to było dawno i nie ma w nim jednoznacznej odpowiedzi, a może w tzw. międzyczasie ktoś nabrał nowych doświadczeń, którymi będzie się mógł podzielić.

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Min. 17 przy seryjnym et47, podejrzewam, że przy et w okolicach 20 jest opcja założenia, ale koła by wystawały. Jak masz możliwość to załóż 16 z e90 et31u jakiegoś wulkanizatora, ale nie sądzę żeby to wystarczyło.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre rady zawsze w cenie, jak mawiali w pewnej reklamie, więc oczywiście dzięki, ale ja pytam raczej o to, czy ktoś tak robił :wink:

Skoro nie, to oczywiście podjadę do wulkanizatora/mechanika/serwisu i przymierzę, tylko tam gdzie byłem, akurat nie mieli odpowiedniego koła, więc postanowiłem zapytać.

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.