Skocz do zawartości

Czy jest ogranicznik prędkości


anwod

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałem okazję sprawdzić prędkość maksymalną. Rozpędziłem się do ok 235 km/h (licznikowo) i z uśmiechem na twarzy zobaczyłem zbliżający się stosunkowo długi zjaz w dół, pomyślałem że 250km/h wskoczy jak nic :-) Tym czasem prędkośc podskoczyła może o 2-3 km/h po czym ewidentnie auto zostało przyhamowane. Mamy ogranicznik prędkości w okolicach 230 - 240 km/h ?

Przyznaję bez bicia do instrukcji nie patrzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja u siebie (118i) też zauważyłem, że powyżej licznikowego 225 km/h auto nie chce pojechać, bez różnicy czy na 5. czy 6. biegu, a próbowałem już wiele razy i nie chce mi się wierzyć, że zawsze miałem taki sam wiatr, itp. Przyspiesza do 225 i koniec. Na GPS jest wtedy ok. 215 km/h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym piszesz to jest tylko dzwiekowe ostrzezenie o przekroczeniu zadanej predkosci, mozna to dowolnie zmieniac w ustawieniach w menu idrive...

 

Takze smialo mozesz rozpedzac swoje 28i do predkosci rzedu ~240km/h :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witam w każdej bmw jest ogranicznik niestety jadąc moją m235i szybko dochodze do 255kmh a potem jest wrażenie jak by cie ktoś zaczoł ciągnąć do tyłu

ale na razie nieda się tego ustrojstwa zciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
U mnie w e91 318d+ z kolei ograniczenie mam na 220km/h przy tej predkosci jak jedzie sie z górki to auto hamuje I nie przekroczy tych 220.. inpą idzie to usunąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się - tyle że programowo i serwis wszystko widzi.

Niestety na razie nawet programowo się nie da chłopaki próbowali ale na razie nie potrafią.

 

tzn chcesz powiedzieć, że nawet po zrobieniu programu nie da się usunąć ogranicznika prędkości w serii F ??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Da się - tyle że programowo i serwis wszystko widzi.

Niestety na razie nawet programowo się nie da chłopaki próbowali ale na razie nie potrafią.

To zmień chłopaków, bo się da.... :)

116i rozpędza się do 240 bez większego oporu. Może byłoby i więcej, ale jednak ruch nie pozwala nawet na niemieckiej autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.