Skocz do zawartości

E24 na allegro VBAEA710408151366

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

zaczynam sie rozgladac za E24, auto nie bedzie wiele jezdzic ale za to dawac duzo radosci podczas obcowania z nim i dbania o nie na biezaco a przy wiekszym wplywie do budzetu domowego profesjonalne odbudowanie ;-))

taki mam plan

 

szukam auta sprawnego, licze sie z kosztem remontu silnika czy skrzyni, wydatek kwoty pieciocyfrowej na ww naprawy mnie nie przeraza.

znalazlem na allego auto:

http://allegro.pl/bmw-628-csi-e24-manual-klima-okazja-i3607417010.html

prosze o opinie bardziej doswiadczonych forumowiczow.

Moze podpowiecie mi gdzie szukac... dodam, ze nie spieszy mnie sie zbytnio..

Edytowane przez karol_79

Opublikowano
Wrzuć VIN bo temat pójdzie do kosza ;)
Opublikowano
  • Autor
uzupelnilem VIN zgodnie z sugestia wyzej
Opublikowano
  • Autor
probowalem, niestety nie takie proste stac sie czlonkiem forum. moze trzeba zdac egzamin?? ;-)
Opublikowano
Było tam jedno pytanie jak się rejestrowałem i tyle ;) odpowiedź znajdziesz na google jakby co :D
Opublikowano
  • Autor

bylo bylo, odpowiedzialem, ale niestety potwierdzenie rejestracji przychodzi po dwoch dniach...

 

ale wracajac do auta w temacie, ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... cos na jego temat??

Opublikowano
Przód rekinka robi wrażenie !

http://img831.imageshack.us/img831/5108/c266261948.jpg

http://forum-lines.ru/rez/ab230811.gif

To JA HA HA HA u cioci na imieninach

http://www.youtube.com/watch?v=i2IxI38tfYA

Moja ŻABKA http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=212074

Opublikowano

Nie wiem czy doczytałeś ogłoszenie:

Bmw zostało sprowadzone z Francji jednak brakuje dokumentacji, więc istnieje możliwość rejestracji na pojazd zabytkowy lub można go przeznaczyć na części.

Nie wiem jak to się ma w przypadku rejestracji auta na zabytkowe, ale brak dokumentów to poważna sprawa.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Opublikowano
Bez dokumentów auta nikt go nie zarejestruje. Może co najwyżej zostać ozdobą podwórka.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Bez dokumentów auta nikt go nie zarejestruje. Może co najwyżej zostać ozdobą podwórka.

 

W Polsce nie, ale w niektórych przypadkach w Niemczech się da, więc zawsze jest jakieś wyjście.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.