Skocz do zawartości

e61 530d 2007, WBAPX71000B987962


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z racji tego, że e61 z Warszawy mechanik ma sprawdzać dopiero w następny czwartek w weekend chciałbym jechać obejrzeć to auto:

http://allegro.pl/bmw-530d-e60-235ps-navi-pro-xenon-dynamic-head-up-i3551532878.html

Co o nim sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu przebiegu, nie ma trzeba potwierdzać, bo po wnętrzu widać, że jest w miarę realny no i cenowo tez nie jest to jakaś okazja.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dałeś zły VIN:

Art. Wartość

Numer podwozia WBAPX71000B987962

Kod typu PX71

Typ 530D (EUR)

Typoszereg E E61 (MUE)

Seria 5

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M57/T2

Pojemność skokowa 3.00

Moc 173

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)

Data prod. 2007-11-27 - w ogłoszeniu jest 2007.11.19

 

Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S316A AUTOMATISCHE HECKKLAPPENBETAETIGUNG Autom. uruchamianie tylnej klapy

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S386A DACHRELING Reling dachowy

S402A PANORAMA GLASDACH Dach panoramiczny elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S442A GETRAENKEHALTER Uchwyt do napojów

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4BYA EDELHOLZAUSF.BAMBUS MASER ANTHRAZIT Wer. z drewna szlach. bambus antracyt

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S5ACA FERNLICHTASSISTENT Asystent świateł drogowych

S606A NAVIGATIONSSYSTEM BUSINESS System nawigacji Business - na zdjęciach jest Proff

S610A HEAD-UP DISPLAY Wyświetlacz przezierny

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

P7A4A ADVANTAGE PAK.I.V.M.INNOVATIONSPAK. Advantage package + innovation package

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S8S8A LAENDERSPEZ. NAVI ZUST. (FUER ACC) Country-specific navigation control

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Wyposażenie seryjne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S2SCA LM RAEDER STERNSPEICHE 243 BMW LA wheel, start spoke 243

S346A CHROME LINE EXTERIEUR Wyp. zewnętrzne Chrome-Line

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak VIN jest w ogłoszeniu. Zadzwonie i zapytam o co chodzi z datą produkcji. Jeżeli chodzi o wyposażenie to dla mnie jest wystarczające. Widzicie przedni słupek od strony pasażera? Da się usunąć taką wgniotkę jakoś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze gosc sie pomylił w dacie produkcji no i zmienił navi na proff. Zadzwonie zapytam. Wedle VINu z ogłoszenia:

auto w maju 2012 miało 128 tys. a we wrześniu 2011 - 118 tys. Więcej info przez tel mi nie chcieli podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zwykłe kombi od hanlarzyn, słabo wyposażone i niczym niepowalające.

 

Wyluzuj, powtarzasz się niemal w każdym wątku z tym tekstem. Twoje kombi jest powalające i z full wypasem czy to jakiś osobisty uraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi jest dolozona. Vin sie zgadza. Dostalem fotki tabliczki, ksiazki i wnetrza. Ksiazka zgadza sie z tym co uslyszalem w ASO bmw. Jutro jadę ją obejrzeć. Zdam relacje co i jak.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam się, w tematach jakie wymagają, w mojej ocenie takiego komentarza - mam prawo, to jest forum.

Jeden woli nowszego najsłabszego golasa, inny słabego na wypasie np e46 a inny na bogato "ze wszytskim" ( pomijając kwestię wykluczania się wyposażenia ) e36 328, za które przepłacił ale było warto.

Taką wyznaję teorię w przypadku bmw, musi coś mieć a nie tylko być.

I nie dla innych ale dla mnie, bo przez jakiś tam czas "stykania" się z marką zauważyłem, że dla mnie, wizualnie i nie tylko ma to cholerne znaczenie.

Mi w moim brakuje tylko professionala cd i "pełnej skóry" w ss, bo mam "półskórę" - o czym wielokrotnie pisałem, nie jest idealna bo żadna używana nie jest, ale ma "coś" i sorry ale w e90, e60 to chyba xenon, ss jest taką podstawą, no chyba że ktoś woli wejście na iPoda,panoramę i worek na narty ... zamiast wygodniej siedzieć i więcej widzieć.

I tak jak stara (najstarsza w e46 ) trójramienna M z poduchą w przelifcie w e46 wygląda oryginalnie, tak zwykła zwykła w e90 czy zwłaszcza w e60 wygląda tak, że można by na nią tylko hafta puścić.

Oczywiście, każdy robi jak lubi, co z resztą widać po silnikach i wyposażeniu w kupowanych w Polskich salonach bmw.

Sorry za off, zarzut wymagał małego sprostowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyposażenie tego auta jest zupełnie wystarczające. Bardziej zależy mi na tym by było bezwypadkowe i nie psuło się co chwila. Przesiadam się z 12 letniego v40 więc dla mnie to i tak jest dużo... Jutro się wszytko okaże.

Szanuje opinie Innych gdyż coś co dla mnie jest full wypasem dla kogoś może być słabym wyposażeniem, ja to rozumiem. Dzięki wszystkim za rady i komentarze.

 

Dodam jeszcze, że jak zacząłem poszukiwania to miał być m-pakiet, Shadow line, felgi 18" fotele komfort z pamięcią itp. ale niestety życie szybko zweryfikowało moje oczekiwania. Niestety nie da się tego połączyć z przebiegiem do 200 tys i LCI. Dlatego teraz moim głównym kryterium jest stan auta a nie jego wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam się, w tematach jakie wymagają, w mojej ocenie takiego komentarza - mam prawo, to jest forum.

Jeden woli nowszego najsłabszego golasa, inny słabego na wypasie np e46 a inny na bogato "ze wszytskim" ( pomijając kwestię wykluczania się wyposażenia ) e36 328, za które przepłacił ale było warto.

Taką wyznaję teorię w przypadku bmw, musi coś mieć a nie tylko być.

I nie dla innych ale dla mnie, bo przez jakiś tam czas "stykania" się z marką zauważyłem, że dla mnie, wizualnie i nie tylko ma to cholerne znaczenie.

Mi w moim brakuje tylko professionala cd i "pełnej skóry" w ss, bo mam "półskórę" - o czym wielokrotnie pisałem, nie jest idealna bo żadna używana nie jest, ale ma "coś" i sorry ale w e90, e60 to chyba xenon, ss jest taką podstawą, no chyba że ktoś woli wejście na iPoda,panoramę i worek na narty ... zamiast wygodniej siedzieć i więcej widzieć.

I tak jak stara (najstarsza w e46 ) trójramienna M z poduchą w przelifcie w e46 wygląda oryginalnie, tak zwykła zwykła w e90 czy zwłaszcza w e60 wygląda tak, że można by na nią tylko hafta puścić.

Oczywiście, każdy robi jak lubi, co z resztą widać po silnikach i wyposażeniu w kupowanych w Polskich salonach bmw.

Sorry za off, zarzut wymagał małego sprostowania.

Jak słusznie zauważyłeś powtwrzasz się tematach oceny,a na dodatek robisz to mało kulturalnie i mało taktownie brakuje Ci takich słów jak "jak dla mnie ...." lub "moim zdanie mogła by mieć ....." ,"szkoda że nie ma ..."za to nagminnie używasz "bidna","puścić hafta" a cała Twoja wypowiedź sprowadza się do tego że pytający ma kiepski i wypaczony gust i powinien brać przykład z Ciebie tak przynajmniej ja odczytuje Twoje posty.Masz prawo wypowiedzi ale rób to w sposób bardziej taktowny,bo na temat gustów się nie dyskutuje i nie dla każdego jest podstawą xenon ale jak słusznie zauważyłeś może ktoś będzie wolał worek na narty.Bądź bardziej wyrozumiały dla pytających w kwesti gust wyposażenia bo bardziej liczą Oni na ocenę wizualno/techniczną.Koniec OT i bez urazy @Mikan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyposażenie tego auta jest zupełnie wystarczające. Bardziej zależy mi na tym by było bezwypadkowe i nie psuło się co chwila. Przesiadam się z 12 letniego v40 więc dla mnie to i tak jest dużo... Jutro się wszytko okaże.

Szanuje opinie Innych gdyż coś co dla mnie jest full wypasem dla kogoś może być słabym wyposażeniem, ja to rozumiem. Dzięki wszystkim za rady i komentarze.

 

Dodam jeszcze, że jak zacząłem poszukiwania to miał być m-pakiet, Shadow line, felgi 18" fotele komfort z pamięcią itp. ale niestety życie szybko zweryfikowało moje oczekiwania. Niestety nie da się tego połączyć z przebiegiem do 200 tys i LCI. Dlatego teraz moim głównym kryterium jest stan auta a nie jego wyposażenie.

 

Slabo szukasz, przez ostatnie trzy miesiace sprzedalem krajowe 535d e61 2007r. i 530d w Mpakiecie, jedna w komfortach a druga w sportach, obydwie z przebiegiem do 200 tys z pelna historia serwisowa, wiec Twoja teoria ni jak sie ma do tego co mozna znalesc na ogloszeniach, aczkolwiek zgadzam sie latwe to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka była cena Twoich aut ale ja szukałem czegoś do 70 tyś. Ale tak jak napisałem "szukałem" bo wczoraj razem z moją narzeczoną wróciliśmy z Gdańska Bunią do domu :)

Temat do zamknięcia.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.