Skocz do zawartości

BMW E36 na pierwsze autko.


noowak8

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania E36 Touring 318i w bardzo ładnym stanie jak na swoje lata, nie ukrywam, że miał jakieś przygody (nie za mojej kadencji) ale nie psuje się póki co, rok97 po lifcie cena 3900 bez negocjacji (normalnie chodzą chcą za to 6,5k) wykańcza mnie cena paliwa no i auto ma 360 K przebiegu co chyba odstrasza ludzi ale auto w rodzinie jest już kilka lat i stan licznika pewny a cofał nie będę bo trzeba być debilem żeby wierzyć, że niebawem pełnoletni samochód ma 150 K przebiegu... jak byś chciał to pisz na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam kolego! Ja na swój pierwszy samochód wybrałem właśnie E36 316i w gazie. Jego silnik M43 jest niemal zupełnie bezproblemowy, także pomoc szwagra nie będzie zbyt często potrzebna- wymieniać filtry, płyny a będzie służył. Przez 3 lata mojego użytkowania, a zrobiłem nim 100 tys. km nie było żadnych poważnych usterek. Zawieszenie czasami trzeba robić, no ale na nasze drogi nie poradzisz, musiałbyś sobie czołg kupić a i pewnie on by wysiadł po jakimś czasie;) Samochód w wersji z silnikiem m43 jest ekonomiczny, pali niewiele od 8,5 do 10-11 l na 100km (gazu) , ze wskazaniem na to że częściej spada poniżej 10 niż bierze więcej, chyba, że w korkach stoisz. Przy zakupie nie oszczędzaj - ja kupiłem swoją Beatę za 6 tys. zł - była w świetnym stanie zarówno optycznym jak i mechanicznym, na bieżąco naprawiana nie sprawia żadnych problemów. Nie daj się oszukać, że za 1500 zł dostaniesz igłę! Nie ma takiej opcji, chyba, że ktoś bawi się w akcje charytatywne i oddaje za darmo. Dołóż sobie albo dozbieraj kasę i kup coś konkretnego tak jak mówią koledzy. Co do tego, że to pierwsze auto...hmhm... tak jak jeden z kolegów pisał, że jeździł po znajomych o 2 nad ranem żeby ich z rowu wyciągać. Tak, to prawda, pierwszy śnieg i dla niedoświadczonego kierowcy wypad może zakończyć się tragicznie. Mnie obróciło (też de fecto na pierwszym śniegu w tym aucie) 2 razy, za każdym razem miałem szczęście i udawało mi się albo wyjść z tego poślizgu albo z przeciwka nic nie jechało bo byłaby tragedia, gdyż można łatwo stracić kontrolę nad tył napędem, no ale gdyby Bóg chciał żeby wszystko miało przód napęd to chodzilibyśmy na rękach:) W lato tył napęd jest super, a jak okrzepniesz to i w zimę nie sprawi Ci problemów jak będziesz miał dobre opony. Także debiut proponuję latem żeby się przyzwyczaić do auta, a w zimę odczekać pierwszy śnieg, znaleźć zamarznięty duży parking i sprawdzić jak zachowuje się auto na lodzie, żeby mieć potem doświadczenie na drodze (mnie wtedy pierwszy śnieg zaskoczył o 1 w nocy jak od dzisiaj już mojej byłej wracałem w nocy). Jeśli chodzi o silnik to dawaj kupuj na początek 316 i z silnikiem 1.6 M43. Wierz mi, tym autem jak się chce to da się poszaleć jeśli o to Ci chodzi (też miałem kiedyś 18 lat) moja ułańska fantazja już to sprawdzała, a mieć na początku pod kopytem silnik 2.0 albo większy to trochę sporo, najwyżej później sobie zmienisz, albo zrobisz swapa na inny silnik jak ten Cię nie zadowoli. Na pewno jest bezawaryjny. A o rodzinę się nie martw - ja swoich bliskich wziąłem z zaskoczenia i jak już wjechałem na podwórko kupionym sprzętem to mama wyszła i się pytała od kogo pożyczyłem heh;) A potem sama przyznała, że to świetny zakup, przede wszystkim bezawaryjna jazda jest dużym plusem, z rzadka jakieś pierdółki mogą wyskoczyć i tyle. Polecam na pierwsze auto, sam testowałem i tak miałem. Auto - bajeczne a i z tyłu ma wygodne siedzenie ehheh:) Pozdrawiam i życzę udanego wyboru - pamiętaj dołóż więcej i kup w lepszym stanie, naprawdę Ci się opłaci nie licz na szczęście i akcje charytatywne w stylu handlarza Mirka, Panie Szwajcar płakał jak kupowałem albo jeszcze do granicy mnie gonił bo się rozmyślił ze sprzedażą:) Moim zdaniem igła za małą kasę to prawie niemożliwe dziś zjawisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za tak dużą ilość słów ! Bardzo mi się spodobało co Pan pisał o mamie itd :D W przyszłym roku jak będzie robić się cieplej, mam zamiar jechać do Pana AndrewP4, obejrzeć piękną E36 w 2.0 :D Wiem jedno, że na pewno pierwszym autkiem będzie E36. Silnik 1.6 Pan powiada ? Czytałem że różnica w spalaniu między 1.6 a 2.0 nie jest aż taka wielka, więc zdecydowałem się na te 2.0 żeby mieć koni pod dostatkiem że się tak wyrażę :D Mamie zaczyna się podobać E36, a jak pokazałem Betkę Pana AndrewP4 to już w ogóle. Powiedziała że bardzo ładne auto, super stan i że się jej podoba co mnie bardzo ucieszyło. Rodzina też wie, co chcę dostać i również nie maja nic przeciwko temu. Auto dostanę na początku wakacji. Urodziny mam 24czerwca, aczkolwiek trzeba egzamin zdać i mam nadzieje że zdam za pierwszym razem. Tak jak Pan Zbyszek pisał, autem będę jeździć przez całe lato i jesień, a jak zaczną się mrozy, to mam zamiar właśnie jechać na jakiś wolny parking i zobaczyć jak to będzie się jeździło na śliskiej powierzchni :). Co prawda do AndrewP4 mam prawie 400km jak mnie dobrze poinformowano, ale dla tej betki warto - jest śliczna!. Mam pytanie, wenek17 pisał że w coupe fotele się składają, a w sedanie też czy już nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam Pan, ja znowu nie tak dużo starszy od Ciebie jestem:) W sedanie masz siedzenia regulowane, natomiast w coupe masz składane dlatego, że coupe mają dwoje drzwi i na tylną kanapę jakoś pasażer musi wejść, więc trzeba złożyć siedzenie z przodu wtedy:) Widzę, że masz w głowie poukładane, więc życzę zdania prawka za pierwszym razem i radości z jazdy - BMW - Bokiem Mijam Wszystkich:) Nie zapomnij tylko o tym parkingu na zimę. Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do cen to nie stety prawda sam jakis czas temu zakupilem e36 m technika 97 r piekny sedan za? ... 2 tys zlotych a teraz mowie dlaczego ;], jezdzila nim kobieta i gdzies slizgnela prawymi drzwiami, wziela obojetnie jaki sprey pod kolor prysnela i myslala ze sprawe to zalatwi, na dodatek chyba jakis znajomy uczyl sie na blacharza i tak wypukal ze blacha jest wypukla no ale co poradzic, drzwi do wymiany i malowania jednak to nie problem jak sie ma kolege lakiernika :twisted: no i raczej taki wiekszy mankament to wypalony zawor wydechowy, no i powrotu na kolach nie bylo :D nie no bylo tylko ze na holu ale raczej tego nie licze :( ale za 2 tys dostalem piekna bude z wspanialym wyposazeniem, 97 r, zero rdzy doslownie 0 nul nic nawet na przetartym progu nie bylo na nowych oponkach no i wyglad mpowerki czyni ja przesliczna, wymiana glowiczki i auto jezdzi a dzieki niej zostalem pasjonatem marki, wczesniej zwracalem uwage na taniosc auta obojetnie jakie zeby tylko jezdzilo, nie moglem przejsc obok niej obojetnie musialem ja kupic nie wazne ze nie jezdzila po prostu musialem :) dodam ze tez mam 1,6 m43 zobaczymy co silniczek potrafi :] jednak i tak po zimie wejdzie tam jakis zdrowiutki 2,8 :D e36 i e39, e46 mpower to najpiekniejsze autka z seri bmw (jak dla mnie) ale e36 ma wielka przewage nad reszta najladniejsze ksztalty ;) dlatego powodzenia z zakupem bo wybrales prawidlowo i powodzenia z prawkiem, jest to latwe niczego sie nie musisz bac bo to latwizna na spokojnie wszystko da rade zrobic :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje koledzy ! Wiele dla mnie znaczą Wasze słowa ;) Za 2tyś i parę rzeczy do wymiany ? To dopiero szczęście :D Liczyłbym na jakąś fotkę beemki !. Czy w głowie mam poukładane ? Ciężko w sumie określić, bo bywają dni że zachowuje się jak dziecko, a są również takie kiedy powagę trzeba zachować i wykazać się dojrzałością :D Nie zamierzam być piratem drogowym i popisywać się co moje auto nie potrafi - owszem, na wolnym terenie, z dala od zabudowań i aut może będę próbował nauczyć się z czasem driftu czy czegoś, ale nie zamierzam katować betki, także wątpię :P Drogi Zbyszku, pisałem na ''Pan'' bo nie wiem kto ile ma lat, a szacunek okazywać trzeba każdemu, więc właśnie to uczyniłem :) O parkingu nie zapomnę na pewno.

''BMW - Bokiem mijam wszystkich'' ; tego nie słyszałem, od razu uśmiech na twarzy mi się pojawił hehe :cool2:

A czy prawko łatwe ? Średnio mi się to widzi niestety :P W przyszłym roku przepisy mają być nieco łagodniejsze, ale ma być więcej pytań niż jest teraz.. Ale czas pokaże, do prawka mocno się przyłożę :mrgreen: . Teraz kolejne pytanko ; co jaki czas trzeba zmieniać olej ? Kiedyś czytałem że co 10tyś km, to prawda ?

Również pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na cegiełki. Owszem jak się skończą szybciej niż minie rok lub przejedziesz mnie niż 10 kkm to zmieniaj. Na tym nie warto oszczędzać. Komputer komputerem ale liczy się przede wszystkim zdrowy rozsądek. Więc moim zdaniem zmieniaj olej jak wygasną cegiełki ale nie później niż rok od ostatniej wymiany lub przekroczeniu 10kkm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam kilka pytań :

1. Jaki silnik polecacie Wy, doświadczeni ''koledzy'' ? 1.8is czy 2.0 ?

2. Czy silnik większy jak 1.6 jest przesadą dla osoby, która zaczyna ''zabawę'' z autem ? :nienie:

3. Za 3-4,5tyś. znajdę E36 SEDAN w dobrym stanie ? Czy nie ma szans ? :cry:

4. Czym się różni 1.8 od 1.8is ? Jest jakaś duża różnica między tymi silnikami ?

5. Na co szczególnie zwrócić uwagę, przy kupnie takiego BMW ?

 

 

p.s - auto bedzie w gazie :)

 

1. Napewno nie mniej niż 1.8is i nikt mi nie powie że to przesada, 2.0 jest bardzo przyjemny do jazdy dla mnie dodatkowo przyjemny dla ucha, pięknie brzmią 6 garowce.

Inaczej samochód się zbiera, poza tym 2.0 masz na vanosie musisz się zastanowić czego chcesz od samochodu bo to są dwa zupełnie inne silniki.

Ja osobiście dorwałem w dobrej cenie 2.0 chociaż przyznam że po dłuższej jeździe nie obraziłbym się na 2.5 lub 2.8 bo zawsze miałbym zapas a szukając patrzyłem nawet na 1.6 co było moim błędem. Ja osobiście wolę 2.0 + jednak 1.8is jest również godny polecenia.

W żadnym wypadku nie mniejsze pojemności zwłaszcza że chcesz z gazem.

2. Moim zdaniem nie chyba że szukasz bez ESP to musisz się zastanowić bo z większym silnikiem będziesz miał problem w przypadku tylnego napędu zwłaszcza że ta zima ma być ostra a ty nie potrafisz jeszcze jeździć na tylnym napędzie. Więc w tym wypadku polecam większy silnik z ESP. Zawsze warto mieć ten system bo jest przydatny, poza tym jednym guzikiem go można wyłączyć :D jest blisko biegów :)

3. W podanej cenie możesz znaleźć ładny zdrowy egzemplarz tyle że jest to cholernie trudne i musisz doliczyć koszty związane z szukaniem w tej cenie bo nie będzie łatwo i na pewno nie szybko. Ale z gazem może być zajechany. Tym bardziej jeżeli chodzi o większy silnik. Polecałbym dozbierać bo tak podpowiada rozsądek, dodatkowo szukać samochód z Niemiec.

Ja trafiłem samochodów którym nic nie było robione od wyjścia z fabryki, dla mnie to plus :) inni mogą to inaczej postrzegać.

Ale teraz sam wymieniam sobie co chcę i wiem że ktoś w nim czegoś niezchrzanił.

4. Wszystko zależy czy M40/M43 różnią się te wersje. Poczytaj sobie o tych silnikach. Podstawowe widoczne parametry to moment i więcej KM.

5. Wygląd i blacha. Rdza - nadkola (pęcherze na lakierze, blacha), progi czy są całe i zdrowe, w progach masz takie miejsca na ramienia od podnośnika sprawdź jak one wyglądają żeby nie było że ci potem progi wpadną, to jest istotne bo wymiana progów jest droga, jest duża ingerencją bo trzeba wycinać i spawać. Jeżeli jest szyberdach też sprawdź jego stan jak wygląda dach. Poza tym sprawdź rdzę pod uszczelką przedniej szyby - istotne miejsce bo tam często wychodzi rude. Poza tym zobacz czy wszystko jest równe sprawdź czy nie szpachlowane (można to zrobić nawet magnesem z lodówki jak będzie gdzieś duża szpachla to nie będzie się trzymał) to wskazuje że był bity.

Silnik i sprawy mechanicze. Zobacz czy obroty nie skaczą, temperaturę silnika zagrzanego (pamiętaj zawsze musi być wskazówka na środku ani niżej ani wyżej) to są bardzo istotne rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę. Luzy na skrzyni, sprzęgło.

 

Dobrą opcją jest zabrać samochód na stację diagnostyczną.

Możesz być bardziej szczegółowy, nie przejmuj się jeżeli ktoś powie że przesadzasz (zwłaszcza na takie żarty pozwalają sobie handlarze).

 

 

Moja dodatkowa rada to wybrać sobie większy zakres finansowy na zakup minimum 4,5 - 7 a na pewno trafisz jakąś ładną sztukę jak trafisz w tańszej to bierz ale to się trafia rzadko. Mój brat wyrwał za grosze e30 z gazem samochód zdrowy, może jedno małe ognisko rdzy za niżej niż 3 tyś. Jednak ja szukając takiej oferty nie trafiłem bo sam rozglądam się za e30 i w podanej cenie to znajdę przemalowaną rdzę :).

 

Powodzenia.

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena która moge wydać na auto, wzrosła do 5-6tysiecy. W sumie mam już upatrzona e36 2.0 bez sekwencji. Właścicielem jest osoba z forum. Stan bdb, przebieg nie duzy, blachy widziałem ze bardzo dobry stan i do tego właściciel napisał co zostało wymienione wiec z góry "zaklepalem" ja. Jakoś w kwietniu jadę oglądać, tylko dokładnie sie trzeba dogadać. Jak brzmią silniki 2.0? Kiedyś chyba jechałem e36 wujka, ale miałem chyba 8-10lat,wiec nie zwracalem uwagi. Z bmw to miałem okazje jechać X5 i 7 nowsza szwagra i e46 kolegi. Jak dla mnie wypas. Super sie czułem w tych autach i temu zdecydowany jestem na e36 i zdania nie zmienię :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena która moge wydać na auto, wzrosła do 5-6tysiecy. W sumie mam już upatrzona e36 2.0 bez sekwencji. Właścicielem jest osoba z forum. Stan bdb, przebieg nie duzy, blachy widziałem ze bardzo dobry stan i do tego właściciel napisał co zostało wymienione wiec z góry "zaklepalem" ja. Jakoś w kwietniu jadę oglądać, tylko dokładnie sie trzeba dogadać. Jak brzmią silniki 2.0? Kiedyś chyba jechałem e36 wujka, ale miałem chyba 8-10lat,wiec nie zwracalem uwagi. Z bmw to miałem okazje jechać X5 i 7 nowsza szwagra i e46 kolegi. Jak dla mnie wypas. Super sie czułem w tych autach i temu zdecydowany jestem na e36 i zdania nie zmienię :D

 

O to fajnie. Sekwencje możesz zawsze założyć jak będzie samochód sprawnie chodził. Ja się ostatnio nad tym zastanawiałem chociaż z bólem bym to zrobił. Silniki od 2.0 już mają taki pomruk, dla mnie nie da się tego opisać po prostu dźwięk jest świetny, a czym lepszy silnik tym oczywiście lepszy efekt w M3 dźwięk to kosmos.

Moim zdaniem ten silnik ma takie brzmienie że żaden pseudo tłumik czy dolot nie jest potrzebny. Siedziałem w coupe 1.8is a kilka dni później w mojej obecnej 2.0 touring różnica dla mnie diametralna :)

Najlepiej szukać wozu na wiosnę/lato, ja byłem niecierpliwy strasznie ale mimo to znalazłem samochód dopiero po 4 miesiącach, międzyczasie sprawdzając pseudo super oferty.

Mimo wszystko w tym czasie przeleciały mi dwie świetne oferty e36 cabrio (do wymiany były drzwi przerysowane) samochód zszedł w jeden dzień dosłownie wieczorem z gościem się umawiałem rano już go ktoś kupił. No i sedan w twoim zakresie z idealną blacharką i zadbanym środkiem - silnik 1.8 albo 1.8is nie pamiętam.

Trzeba dużo szukać po allegro ale jednak więcej po otomoto a najwięcej po tablicy bo pojawia się dużo samochodów od osób prywatnych zresztą oferty zapisują się w ulubionych więc możesz zawsze sobie sprawdzić ofertę po zakończeniu nie tak jak to jest na allegro, a na tablicy same skarby można znaleźć które tak samo szybko znikają co się pokazują :D przykładem był ostatnio komplet ori fotelów recaro do e30 coupe za 400zł :D ktoś kupił w trymig.

 

Jak coś znajdziesz bierz VIN od właściciela i sprawdzaj czy się wszystko zgadza, jak byś był czymś zainteresowany to wrzucaj w dział "Co sądzicie o tym ogłoszeniu ?" które znajduje się niżej, na pewno ktoś się czegoś podejrzanego doszuka :)

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą sekwencją to do końca przekonany nie jestem, bo czytalem ze silnik mozna uszkodzic itd wiec do konca nie wiem jak to bedzie... Jakiś czas temu jak wracalem do domu, widzialem e36 2.0 coupe i dzwiek jak dla mnie bomba byl :D. Auto bedzie na poczatku wakacji, ale juz nie moge sie doczekac :D. Poki co, zadnych pytan nie mam :P Bardzo dziekuje za tak liczne zainteresowanie moim tematem i tyle odpowiedzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam ponownie po przerwie ! Pytanie kierowane mam do osób, które mają E36 w Sedanie. Od razu po zakupie autka, mam zamiar wstawić sprzęt audio :D Sprzętem interesuje się dobre kilka lat, rozeznanie jakieś mam, swoją wiedze również. W domku mam sprzęt więc by wypadało dać go również w aucie :D Wiele razy czytałem/słyszałem że sedany to najgorsze auta, jeśli chodzi o nagłośnienie ponieważ mają blachę zaraz za siedzeniami i przez to dźwięk subwoofera ciężko się przebija do środka i jest krótko mówiąc - lipa. Ktoś z Was ma może zamontowany sprzęt w swoim sedanie ? Mieliście/macie taki problem że dźwięk nie chce przebić się do kabiny ? Ponoć wywalenie głośników tylnych z półki pomaga, ale też nie jest jak być powinno. Ponoć można wyciąć tą blachę, ale jednak mam jakieś obawy że źle to mogę zrobić, lub będzie nie estetycznie czy coś.. Sprzęt już mam upatrzony, nie jest to jakaś zwykła ''tuba 100000wat'' tylko coś solidnego, co potrafi zagrać przyjemnie ale również ''przyje*ać'' ;] Pomoże ktoś ? Martwi mnie to :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Najpierw kup cokolwiek, a potem martw się o resztę.

E 36 igieł nie ma w tym budżecie, a o Coupe za te pieniądze to nawet przestań marzyć. Za pół roku chcesz kupić i już "zaklepujesz" itd. Myślisz że ktoś będzie czekał na ciebie z autem? A potem się rozmyślisz i powiesz "nie biorę".

Z kupnem samochodu dla osoby która ma rozum, serce i oczy to jest tak:

-idzie oglądać.

-podoba się to kupuje.

-naprawia.

-jeździ.

-naprawia.

-czasami wyć mu się chce bo ma dość napraw i pusty portfel, ale naprawia :mrgreen: .

-jeździ.

-wymienia olej i filtry,robi przegląd i płaci OC.

-jeździ.

-naprawia.

-ku*wi bo już ma dość samochodu i całego świata, więc sprzedaje bądź nie :mrgreen:

-jak nie to jeździ po czym naprawia :mrgreen:

A z tą tubą to "przyje*ałeś" :mrgreen:

PS.Nigdy nie lubiłem tematów "Powiedzcie mi co mam kupić, bo jestem ........i nie radzę sobie sam" :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po przerwie ! Pytanie kierowane mam do osób, które mają E36 w Sedanie. Od razu po zakupie autka, mam zamiar wstawić sprzęt audio :D Sprzętem interesuje się dobre kilka lat, rozeznanie jakieś mam, swoją wiedze również. W domku mam sprzęt więc by wypadało dać go również w aucie :D Wiele razy czytałem/słyszałem że sedany to najgorsze auta, jeśli chodzi o nagłośnienie ponieważ mają blachę zaraz za siedzeniami i przez to dźwięk subwoofera ciężko się przebija do środka i jest krótko mówiąc - lipa. Ktoś z Was ma może zamontowany sprzęt w swoim sedanie ? Mieliście/macie taki problem że dźwięk nie chce przebić się do kabiny ? Ponoć wywalenie głośników tylnych z półki pomaga, ale też nie jest jak być powinno. Ponoć można wyciąć tą blachę, ale jednak mam jakieś obawy że źle to mogę zrobić, lub będzie nie estetycznie czy coś.. Sprzęt już mam upatrzony, nie jest to jakaś zwykła ''tuba 100000wat'' tylko coś solidnego, co potrafi zagrać przyjemnie ale również ''przyje*ać'' ;] Pomoże ktoś ? Martwi mnie to :/

 

 

Gorzej, jak z babą. No i jeśli sądzisz, że dzięki subowi jakiemukolwiek będziesz miał "sprzęt", to sorry - nie będziesz miał.

 

Doczytaj sobie o car audio, doczytaj sobie o car audio w E36, bo póki co snujesz teoretyczne rozważania, całkowicie nie wiedząc na co się porywasz.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem czy on pisze ze będzie miał sam sub? nie więc po co ta gadka jak nie wiecie jakie ma plany pyta tylko ja z dźwiękiem w sedanie i tu cię zasmucę jest kiepsko wyjęcie głośników z półki nie wiele pomaga musiał być to wszystko usztywnić i matami wygłuszającymi wyłozyć boki klape bo tak to będzie słychać drżący metal a nie bas u mnie w coupe ładny dźwięk wydobywa się dopiero gdy otworzy się fotele. e36 nie jest dobrą bazą do car audio małe dziury na głośniki i słabe wygłuszenia więc sporo pracy cie czeka żeby zrobić tak aby grało przyzwoicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

On tam nie wiadomo cokolwiek będzie miał i czy w ogóle auto będzie miał.

Przeczytaj ten temat- to nie są plany to są nie do końca realne marzenia dzieciaka.

Czytaj ze zrozumieniem.

Nie stać go na samochód, a marzy o subach i jeszcze Bóg wie czym.

Ale kto komu broni pomarzyć :D

Ciekawe jak grały by 2 subwoofery jakbym założył w F02??? :mrgreen:

Poza tym temat odnośnie rozterek zakupowych jest tu viewtopic.php?f=68&t=212112

Tylko się nie chce nawet zauważyć tego.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tak się składa ze w tym temacie biorę udział od początku więc wiem o co chodzi :wink: marzenia ma niech realizuje mozna mu w tym podpowiadać to nic złego tez kiedyś miałeś 17 lat czy nie marzyła ci się e36 taka jak na filmikach np MT-Radom oglądanych na youtube bo mi bardzo ale tez przekonany do końca nie byłem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę przestać z tymi swoimi docinkami ''nie stać na auto'', ''najpierw coś kup'', ''doczytaj sobie o car audio'' bla bla bla. Po pierwsze, auto dostaję na 18urodziny w czerwcu, tym ''czymś'' kupionym będzie BMW e36, doczytać o car audio ? phi, dobre sobie :cool2: . Nie od dziś się tym interesuję i z nie jedną osobą rozmawiałem na ten temat ;]. Nikt mnie z Was nie zna, a bredzi jakbyście mnie doskonale znali hehe. Tak, ''zaklepałem'' i napisałem wyraźnie właścicielowi, że od razu jak będzie cieplej to wybiorę się na oględziny autka. Liczyłem na Waszą pomoc, ale widzę że nie ma na co liczyć - niestety czasem tak bywa.

Panie ''CICHY525'' - jak tematy "Powiedzcie mi co mam kupić, bo jestem ........i nie radzę sobie sam", Panu nie odpowiadają to jaki jest sens zaglądania w nie ? Chyba jedynie zagląda Pan tam, by się pośmiać z osób które mają problem ;]. Dziękuje Panu Wenek17 - jedyna osoba która coś mi rozjaśniła, nie jak przedmówcy..

P.S - Tuba, a subwoofer to dwie różne rzeczy Panowie.. ;)

P.S 2 - Właściciel auta sam napisał kiedy je sprzedaje, więc znowu Pan nie ma racji ;)

P.S 3 - ''Nie stać go na samochód, a marzy o subach i jeszcze Bóg wie czym.'' cena subwoofera, a dokładniej głośnika - jest dużo dużo niższa niż cena autka ;]. Poza tym widzę, że Pan zna mnie lepiej niż ja siebie i wie lepiej na co mnie stać, a to dobre :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Panie ''CICHY525'' - jak tematy "Powiedzcie mi co mam kupić, bo jestem ........i nie radzę sobie sam", Panu nie odpowiadają to jaki jest sens zaglądania w nie ? Chyba jedynie zagląda Pan tam, by się pośmiać z osób które mają problem ;].
Bo takich troli było tu już dużo.Osoby które mają problem to jeżeli potrafię to zawsze udzielę pomocy.

I nie rzucaj się bo zatwardzenia dostaniesz :mrgreen:

Na forum nie "Panujemy" sobie.Nawet tego nie wiesz,no cóż nawet pelnoletni nie jesteś.

Najpierw prawko zrób.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeście dostali napinki :o

 

noowak8 weź najpierw spróbuj kupić coś w przyzwoitym stanie i zanim wsadzisz tam to audio-srałdio to doprowadź samochód do porządku. a pewnie będzie przy nim co robić, nikt normalny nie zmienia filtrów, olejów, końcówek, drążków, gałek czy innych pierdół tylko po to, żeby zaraz sprzedać samochód - więc najprawdopodobniej spadnie to na Ciebie. no chyba że twój system utrzymania auta w dobrym stanie polega na tym, że po prostu dajesz głośniej radio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O auto na pewno będę dbał ;) Trolla sobie wypraszam - ja nim nie jestem, ale również nie jeden raz z takim się spotkałem. Nie rzucam się, bo nie mam po co - zatwardzenia również nie dostanę, loozik ;). Nie ''Panujemy'' ? to jak mam przepraszam zwracać się do każdego ? Na ''Ty'' ? Jesteście wszyscy ode mnie pewnie sporo starsi, więc szacunek Wam trzeba okazać. Na auto dostanę 6-7tysięcy więc powinienem coś w dobrym stanie kupić. Pewien użytkownik jak wspomniałem, ma w idealnym stanie 320 w kwocie która bedzie przeznaczona na auto. Nie, nie liczy się dla mnie głośność ale bardziej jakość, niż same ''bum bum bum''. Jakaś aluzja do tego, że nie jestem jeszcze pełnoletni ?

Do prawka będę od nowego roku się przygotowywać :cool2:

Jeśli kogoś uraziłem, to serdecznie przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.