Skocz do zawartości

F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!


demon528

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 479
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga, przepinając samochody między sklepami (krajami) traci się dostęp do usług, również po powrotnym podpięciu do sklepu, gdzie się je wykupiło.

Walczę o przywrócenie albo zwrot pieniędzy.

 

Jestem w tej samej sytuacji. Udało ci sie jakoś odzyskać kupione usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

podepnę się do wątku aby nie zakładać nowego.

przeczytałem wszystkie strony i miesza mi się w czaszce :duh: :duh: :duh:

mam f10 z końca 2011r, z niemieckiej firmy.

Pakiet connected drive został tam wykupiony i aktywowany.

Mam takie aktywne aplikacje:

-automatyczne zgłoszenie teleservice

-BMW mobil care

-BMW online

-e-mail

-Hotline

-Internet

-Wezwanie alarmowe assist

 

Internet w PL nie działa, BMW mobile care - pokazuje sie fotka i pan coś szprecha po niemiecku, e-maile nie wchodzą…:(

Wszedłem na connected drive PL, wpisałem vin samochodu i dostałem link aktywacyjny.

Po kliknieciu info: Jeśli potwierdzisz wyrejestrujesz się z connected drive Niemcy

 

I teraz pytanie

Skoro i tak nie korzystam z funkcji bo nie znam niemieckiego a mieszkam w PL to może przejść na PL?

Czy coś zyskam? - nie zamierzam płacić za dodatkowe usługi.

Działa mi połączenie alarmowe 112 w podsufitce / nie wiem czy to jest połączone z connected drive/ ale to akurat fajny bajer mogący uratować życie.

 

Proszę o jakieś krótkie info bo niby coś mam aktywne a nie mogę tego używać :)

Z góry WIELKIE DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, kupiłem auto za zachodnią granicą i wszystkie usługi connecteddrive miałem w języku niemieckim. Przy rejestracji w connecteddrive wyskakiwał mi ten sam komunikat więc zadzwoniłem na infolinię BMW i tam wszystko mi zmieniono, funkcje które były wykupione za granicą są dalej aktywne tylko już w języku polskim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko wiem może i się powtórze ale pierwszy raz mam samochód marki bmw . I dopiero zaczynam się do niej przekonywać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Może ktoś mi odpowiedzieć czy np mogę do swojego BMW 2011 rok Polski salon dostawić dograć Connected drive ??

Jak mogę to gdzie najlepiej ? SERWIS? Jaki mnie więcej koszt takiej imprezy może ktoś robił ??

 

I czy może ktoś jest z Podlasia i ma jakiegoś speca od BMW ponieważ najbliższy serwis w mojej okolicy to AUTO BRECZKO a tam ceny to na prawdę mają z innej galaktyki

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cios w samo serce!!!! :cry2: :cry2: :cry2:

Dzwoniłem na infolinię.

Wzorowa profesjonalna obsługa.

Miły pan sprawdził VIN i nie pozostwił złudzeń.

Connected drive 1 generacja na rynek niemiecki, brak obsługi w PL. /samochód z 2011r/

Ponoć nic się nie da zrobić, przepisać etc.

W Niemczech usługi działają.

Rozumiem iż jest to oficjalna i jedyna wersja, no chyba że niekoniecznie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione w niemieckim sklepie ważność tracą, ale jeśli zostały zakupione wraz z samochodem (tzn. od nowości) - to na szczęście nie :)

Problem w tym, że maksymalnie działa to przez 3 lata, więc dotyczy tylko w miarę świeżych autek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Przyłączam się do tematu, posiadam F10 z czerwca 2012 wersja europejska i jak próbuję połączyć się z telefonem i uruchomić internet w aucie to wyskakuje komunikat, że w danym kraju opcja niedostępna, jakoś tak :) da się to w Polsce uruchomić ? Pozdrawiam
http://imageshack.us/photo/my-images/190/95216545.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, gdzie się ustawia teleservice? Nie mogę tego znaleźć, żeby zmienić ASO na inne.

 

Wydaje mi sie, ze mozna. Wchodzisz na profil auta na stronie connected-drive a potem :

 

Settings/Manage Vehicles/ i przy swoim aucie klikasz "Service Partners" i zmianiasz sobie serwis odpowiedzialny za TeleService. Ja tak zmienilem, czy dziala tego jeszcze nie sprawdzalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.