Skocz do zawartości

e60 530d Ostrołęka WBANC71040B638175


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

150um jest jak najbardziej w porządku, żaden drugi lakier!

Być może masz auto po polerce i stąd takie wartości.

 

z calym szacunkeim ale nie jest w porzadku, mierzylem wiele E60 i grubosc oscyluje w granicach 80-120um

niektore marki maluja "grubiej" ale w E60 jeszcze sie nie spotkalem z oryginalnym laikerem gdzie byloby 150um

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważniejszy od malowania jest chyba jego powód. Jak znajdziesz różnicę w grubości lakieru powinieneś sie zainteresować czy powodem była "szkoda parkingowa" czy zawinięcie auta na słupie. Tylko nigdy do końca nie wierz sprzedawcy, tylko spróbuj to ustalić u fachowca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy po polerce lakier robi się grubszy????????????

Chodziło mi że być może kolegea robert ma auto po polerce i stąd wartości 89-110um. Polerka "ściera" lakier- stąd mój wniosek.

Wątek od kolegi edek.by sporo wyjaśnił - zwłaszcza wypowiedź od "Jones"i "Marky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedający powiedział, że do 150 mają elementy a planuje pooglądać jeszcze ten egzemplarz: http://tablica.pl/oferta/bmw-530-530d-2003-CID5-ID3z8Zw.html

 

Warto?

 

Jakoś bardziej ta czarna do mnie przemawia w porownaniu z tą srebrna, opis tez dosc konkretny, najlepiej zadzwonic, pogadac z wlascicielem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedający powiedział, że do 150 mają elementy a planuje pooglądać jeszcze ten egzemplarz: http://tablica.pl/oferta/bmw-530-530d-2003-CID5-ID3z8Zw.html

 

Warto?

 

bardzo podobna pojawila sie w dziale sprzedam od klubowicza, tez z suwałk w dodatku :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem (pan z forum) i dowiedziałem się, że wymienione jakieś elementy zawieszenia i navi zmieniona na dużą. Właściciel samochód kupił rok temu w sierpniu i sprzedaje bo już nie musi dojeżdżać do szkoły do krakowa (bodajże). Przebieg udokumentowany, potwierdzony w serwisie. Na ten moment nic nie trzeba w samochodzie robić. Co mnie martwi to fakt, że turbo jeszcze nie było robione. Jutro będę oglądał oba egzemplarze, chyba że srebrna spełni moje oczekiwania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem (pan z forum) i dowiedziałem się, że wymienione jakieś elementy zawieszenia i navi zmieniona na dużą. Właściciel samochód kupił rok temu w sierpniu i sprzedaje bo już nie musi dojeżdżać do szkoły do krakowa (bodajże). Przebieg udokumentowany, potwierdzony w serwisie. Na ten moment nic nie trzeba w samochodzie robić. Co mnie martwi to fakt, że turbo jeszcze nie było robione. Jutro będę oglądał oba egzemplarze, chyba że srebrna spełni moje oczekiwania.

 

Mam nadzieję ze nie kupisz auta bez gruntownego sprawdzenia w porządnym serwisie... nie ma się co bać one sie nie sprzedają jak swieze bułeczki i nie uciekną z dnia na dzień... Po za tym zaobserwuj który z wlascicieli chętnie będzie negocjował cene, to tez jest wazne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który będzie chętniej negocjował cenę? Co masz na myśli? Prawdopodobnie będę musiał jechać 2 raz bo w niedziele raczej serwisu nie znajdę:(

 

nie lepiej jechać raz a porządnie, umowic sie pod serwisem i od razu sprawdzać jak wizualnie i blacharsko będzie git?

 

ps. kto więcej zejdzie z ceny a auto przypasuje tego brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ceny nie zejdę zbytnio, bo już miałem takie propozycjie, a nie zwykłem nikomu prezentów robić ;) Nie jestem zmuszony do sprzedaży, a swoje auto lubię jak wszystkie moje poprzednie beemki :) Jak szara zachwyci Mpakiem i poliftowymi lampami, to kolega nie dojedzie do mnie, ale mateiałowe fotele i mała navi ze strzałką może zniechęcić...
peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma serwisu Auto Breczko w Ostrołęce. W Ostrołęce jest dużo uzdrawiaczy pojazdów, więc radziłbym porządnie obejrzeć auto.

 

I w tym przypadku nie było inaczej. Samochód mocno przekombinowany. Osobiście nie polecam! Dlaczego? Już tłumaczę.

- opony miały być z tego roku i mieć 7mm

w rzeczywistości miały może z 4mm i były z 2003r i bodajże 2005r.

- silnik chodził bardzo głośno a biegi zmieniały się z wyraźnym szarpnięciem. Do tego pod maską olej wyciekał.

- przyśpieszenie na pewno nie było takie jak powinno.

- wnętrze niezbyt utrzymane. Listwa w drzwiach kierowcy pęknięta (rzekomo przez folię szyb jak była ściągana). Listwa w drzwiach pasażera innego koloru niż reszta.

- kierownica mocno powycierana a gałka od świateł chyba z poliftu i mocno wytarta (biała).

- lampy fakt faktem hella (przód, tył).

- czujnik lakieru wskazywał faktycznie wartości do 150 ale wszędzie były nieco inne jednak.

- bagażnik zniszczony strasznie, koła zapasowego brak.

- lakier z klamki odchodził (od strony kierowcy).

- moim zdaniem malowana była co najmniej lewa strona auta.

- faktury które miały być z serwisu oczywiście gdzieś zginęły (kolega przez telefon też nie chciał pomoc sprzedającemu). Sprzedający powiedział, że wystawią mu duplikat i, że wyśle pocztą.

- Auto niskie aż haczy o nierówności w drodze.

- mówi że turbo robił przy ok 275tyś km a w BMW odnotowaną wizytę mają przy 268tyś. bodajże ale nie mieli w bazie z kiedy to jest i co było wtedy robione.

Prawda jest taka, że byłem naiwny i dałem się zrobić w balona. Auto nie prowadziło się dobrze, nie przyśpieszało jak trzeba tylko tyle, że hamowało jak należy. Sprzedający historie wymyślał na poczekaniu i gubił się sam w tym co mówi. Jednym słowem bezczelny handlarz! Inaczej się tego nazwać nie da chociaż nie chciał się do tego przyznać. Samochód miał więcej wad ale już teraz dokłanie nie pamiętam wszystkiego.

W każdym razie do domu wróciłem czarną e60 od kolegi "zbichu" a z zakupu jestem bardzo zadowolony:)

dziękuję wszystkim za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób na forum sugerowało, że opowieści frędzla od srebrnej grubymi nićmi szyte, a mimo to się na nią grzałeś.

Co do czarnej, opisz ją trochę, bo przypuszczam że w ciemno nie kupowałeś.

Ogólnie jeśli jest z nią wsio ok to gratuluje zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego zakupu to wszystko jest tak jak być powinno. Wyposażenie mnie satysfakcjonuje w 100% chociaż jeszcze coś dorzucę/zmienię. Zawieszenie zdrowe, nic nie stuka, płynnie pracuje (faktury na wymienione części z lipca a części porządnych marek). Skrzynia pracuje idealnie. Co ważne BEZWYPADKOWA! Malowany jeden błotnik z tyłu ale w końcu samochód ma 10lat. Wszystko działa jak należy, każda spinka na swoim miejscu, koło zapasowe, klucze, żarówki itp. Pod komputerem wszystko bardzo dobrze, nic niepokojącego. Przejechałem nią nieco ponad 1000km dopiero i nie mam się do czego doczepić. Myślę, że zakup udany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.