Skocz do zawartości

Deska z e36 do e30


prezes-yzf-r6

Rekomendowane odpowiedzi

Prezes doprowadziłeś do niezłej konfrontacji E30 kontra E36. Podejrzewam że zadanie z deską jest wykonalne, tylko weź jeszcze poprawkę przy wykonaniu projektu na to, czy zastosujesz kokpit z sedana czy coupe, bo się bardzo różnią wymiarami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że powinieneś zmienić model na e36... to bedzie najlepsze rozwiązanie...

deska z e36 jest zdajesie podobna też do tej w Lanosie :mrgreen:

kultowa :mrgreen:

 

2-gi raz pytam i chyba nie umiesz podac argumentow swojej wypowiedzi :?:

Co Ci nie pasuje w desce od E36 ?? Mialem E30 3 lata i bardzo sobie chwalilem ta deske, nie spotkalem ladniejszej deski w 20 letnim aucie, ale bez porownania do E36 :!:

Porownujesz ja do LANOSA ?? chyba POLONEZEM jezdzisz :lol:

Moze przytoczysz jakies konkretne agrumenty przemawiajace za twoja wypowiedzia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownujesz ja do LANOSA ?? chyba POLONEZEM jezdzisz :lol:

 

nie POLONEZ był kiedyś a jak zmieniłem na e30, to moja Żona mówi, że to auto wygląda jak "duży Fiat"...

więc, Poloneza chyba sobie kupie jak mi się poprawi :twisted:

 

 

powtórze jeszcze raz wkładanie kokpitu z e36 do e30 to nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sie zgadzam, niezleznie od gustów, kokpit oryginalny to jest to, i jesli jest jaki jest to znaczy , ze pasuje do styluauta i wkldanaie kokpitu od E36do e30 to nieporozumienie i tu sie zgadzam!!! każdy kokpit jest konstruowany i projektowany do danego auta i zmiana raczej nie wyjdzie na dobre...takie moje zdanie, taki kokpit od e36 nie pasuje do wygladu e30 ogólnie estetycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie POLONEZ był kiedyś a jak zmieniłem na e30, to moja Żona mówi, że to auto wygląda jak "duży Fiat"...

więc, Poloneza chyba sobie kupie jak mi się poprawi :twisted:

 

 

powtórze jeszcze raz wkładanie kokpitu z e36 do e30 to nieporozumienie

 

Moja na E30 mowila "gruchot" :lol: a niezamienilbym jej na nic innego, kokpitu za zadne skarby bym nie zmienil ! Moim zdaniem idealny do tej fury, a w jakich latach produkowany :clap:

 

Ale kolegi pytanie bylo czy ktos to robil i czy jest to mozliwe, a my tylko o gustach :D

 

p.s. to co RoboCop twoim zdaniem z punktu widzenia estetycznego jest nie tak w E36 ?? Moze mowa o kokpicie z E36 Compact ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeh..widze ze posiadacze e30tek chwala swoje deski i posiadacze e36 chwala swoje. kazdy lubi to co ma :8)

nawet nie glupio wyglada przelozona deska z e36 do e30 jezeli nie jest nackane innymi tjuningowymi dodatkami. poza tym lepiej aby na zewnatrz nie probowal ktos pozamieniac zderzaki z e36 do e30 .koszmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa tradycja BMW to deska skierowana do kierowcy

 

Mi też sie niezbyt podobają te nowe deski, rzeczywiście tradycja ale popatrzcie na deski takich modeli jak 2002, e3, 3.0csi czy chocby e12 - Najnowsze deski chyba nawiązują stylem do tamtych, szczególne podobienstwo rzuca sie to w oczy w siódemce, kolejne modele sa juz bardziej udziwnione. Może za dwie trzy generacje znowu beda zawiniete deski...

http://img412.imageshack.us/img412/7442/niskamala0udjt7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.