Skocz do zawartości

E39 540 ŁÓDŹ VIN WBADJ51080BH20287


Rekomendowane odpowiedzi

Baardzo słabe zdjęcia, nie nie można ocenić, skupienie na wgnieceniu może odwrócić uwagę od istotniejszych rzeczy.

Brak foty fotela, kiery itd, choć w tej "mgle" i tak by był mało widać.

Oczywiście brak zdjęć przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny idiota... :duh: :duh: :duh: :duh: :duh:

 

Przecież nikt normalny nawet do niego nie zadzwoni z pytaniami o auto.....brak słów ale widać ,że niektórych sprzedających trzeba omijać z daleka....Szkodzą na zdrowie psychiczne....potencjalnego kupca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo się Mango naoglądał bo wyraźnie widać że się na nich wzorował

 

niby tak mało pali i tak lux fura a chce zamienić na mało auto do 5k

Też nie doczytałem do końca a tam najlepsze

 

A i uprzedzam jazda próbna tylko po pokazaniu gotówki i oczywiście NA MIEJSCU PASAŻERA , szanuje swój samochód i nie oferuje darmowych przejażdżek !!! Jasne bo ludzie tylko po to oglądaj fury żeby Sobie pojeździć za darmo heeeee

Pewnie szkoda mu paliwa/gazu bo czasu to raczej ma dużo skoro ma czas na pisanie takich głupot

 

kolejny cytat

NOWE 4 miesieczne opony na wszystkich kołach!!! i wiele innych pierdółek ..

jakich pierdółek?

 

No i cena też okazyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się naśmiałem z tego opisu :D

 

"szanuje swój samochód i nie oferuje darmowych przejażdżek !!!"

 

hahaha, jakby ktoś tym złomem z przyjemnością chciałby się przejechać... bałbym się o swoje życie, tym bardziej na miejscu pasażera ;)

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

3 miesiące temu byłem w Mińsku Mazowieckim oglądać Touarega ,absolutnie bezwypadkowy, w opisie i po fotach ( z fotoshopu) po prostu ideał. Dzwonie do kolesia mówię mu ,że jutro przyjadę oglądać ,a koleś do mnie żebym od razu brał kasę bo jak go zobaczę to od razu wezmę .Zajeżdzamy i po pierwszej obejściu do o koła mówię do kolesia co to kur.... ma być każda szyba inna nadkola każde inne ,przykręcone na jakieś wkręty ,środek zjechany jak by miał z 500tyś (na liczniku 180tyś) wszędzie jakieś wgnioty i obtarcia . Pokazuje mu te jego idealne auto ,a on do mnie a czego się spodziewałeś po aucie za 55tyś :shock: i dodaje jeszcze ,że mam szczęście że jego brata nie ma bo on strasznie nie lubi jak ktoś tak wybrzydza :mad2: . Nie wspomnę już ,że skrzynia automatyczna szarpała ,a żeby jechać prosto trzeba było kierownicę trzymać skręconą jakie 5 cm w prawą .

Coś mi się widzi ,że sprzedający to e39 to taki sam typ i lepiej omijać go szerokim łukiem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje mu te jego idealne auto ,a on do mnie a czego się spodziewałeś po aucie za 55tyś :shock: i dodaje jeszcze ,że mam szczęście że jego brata nie ma bo on strasznie nie lubi jak ktoś tak wybrzydza :mad2:

Mogłeś od razu skasować typa za taki tekst, a na koniec dodać ,, szkoda że niema tu twojego brata bo jeszcze bym komuś przyj.bał za to auto... ''

Wracając do omawianego grata. Może warto napisać do Radka z Kliniki BMW Opoczno, co takiego szczególnego zostało u niego wymienione w tym aucie i po jakich kosztach. Właściciel z wielką manią wyższości . W tych czasach powiedział bym, że wręcz poje..ło mu się w głowie.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po samym początku opisu już miałem dość i nie czytałem dalej :duh:

Gość musiał być pijany !

http://img831.imageshack.us/img831/5108/c266261948.jpg

http://forum-lines.ru/rez/ab230811.gif

To JA HA HA HA u cioci na imieninach

http://www.youtube.com/watch?v=i2IxI38tfYA

Moja ŻABKA http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=212074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście gościa rozumiem sam nie przepadam za kupacami "jestem poważnie zainteresowany" byle tylko usiąść za kierownicą i dać w pedał i choć nie ma się do czego przyczepić to tyle go widzieli,albo "przyjedź Pan do mnie napewno kupie" takich też miałem.Zresztą mam nie miłe doświadczenia z pozwalaniem na jazde próbną z kupującym za kierownicą kilka lat temu jak sprzedawałem Lagune jeden zdolny usiłował zmienić bieg w automacie z D na R w trakcie jazdy bez hamowania,inny mieszał w kompie i wyzerował inspekcje olejową a naj mniej ciekawą historię miał znajomy mojego szwagra,kupujący zatrzymał się na słupie.

Może i jego BMW to szrot ale to nie znaczy że ma dawać ją każdemu żeby się przejechać,pewnie sami nie pozwalacie na wszystkie zachcianki kupujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kasą to lekka przesada ale jazda za kierownicą to nie obowiązek ani prawo kupującego odgłosy z zawieszenia takie same jak prowadzi sprzedający,przyspieszenie i hamowanie także a jak bardzo chce wnikliwie sprawdzić to ASO lub stacja diagnostyczna,nie widze żadnych podstaw że kupujący musi się przejechać za kierownicą.Ciekawe czy byłbyś taki skory do dawania jeśli byś miał takie przypadki jak ja a nie daj Boże jak ten znajomy to pewnie ten numer z kasą wcale by Cię tak nie dziwił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dawałem się przejechać potencjalnemu nabywcy, jak najbardziej pod kontrolą i nigdy się nic nie wydarzyło. Jak ja chciałem coś takiego zrobić, a ktoś nie chciał mi umożliwić, bez słowa wyjasnienia odchodziłem. Nikt już nie chce w tych czasach kupować kota w worku. I nie mów że taka próba dla kupującego jest nieistotna, bo jest. Siedzenie z boku podczas jazdy próbnej nie jest to samo co za kierownicą. I dziwię się że jeszcze są tacy co uważają inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź wiosłową albo kajak można kupić bez przejażdżki, ale nie samochód.

Mi przez 13 nie zdarzyło się, żeby ktokolwiek nie chciał udostępnić, parę razy obca osoba udostępniała nawet, żeby samemu wypróbować, oczywiście ktoś z właścicielem zostawał.

Nie ma jazdy próbnej to nara, nawet motory udostępniają przed zakupem, a tam jednak większe i to o wiele prawdopodobieństwo wypadku, stłuczki i innych,

Tak samo za kierownicą, to nie jazda próbna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jego BMW to szrot ale to nie znaczy że ma dawać ją każdemu żeby się przejechać,pewnie sami nie pozwalacie na wszystkie zachcianki kupujących.

Nie musi dawać każdemu żeby sie przejechac, oczywiscie to jego prawo. I tak tego nie sprzeda i tak nie sprzeda, wiec róznica żadna. :)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupowałem swoje auto to właściciela w danej chwili nie było tylko była jego żona. Dała kluczyki, dokuimenty i powiedziała żebym się przejechał, a sama nie wsiadała. Tylko powiedziała bym "jej nie zrywał". :) Gdybym usłyszał że nie mogę się przejechać autem które chce kupić albo żebym pokazał kasę to bym zrezygnował całkowicie z oględzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.