Skocz do zawartości

Zarowki e39.


immortalis18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, często się spotykam najczęściej w e36 ze w swiatlach kieronkow maja wsadzone smieszne zarowki. nawet jak auto stoji to wygląda jakby zarowka się palila, ma kolor niebieskawy. Jest to bardzo fajny efekt i zastanawiałem się nad wstawieniem takich do swojej e39. Tylko potrzebuje pomocy bo nie mam pojęcia co to za zarowki i gdzie je mogę znaleźć :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie żarówki kiedyś w golfie. Ja kupiłem je kiedyś przypadkowo na orlenie bo jedno ze świateł mijania się przepaliła. Efekt był taki o jakim piszesz. Światła wyłączone a odbłyśnik był niebieski. Co do żarówek mniej więcej takie http://allegro.pl/h7-xenon-blue-12v-100w-zarowki-ksenon-efekt-6000k-i3451903895.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie siary z jakimiś kombinowanymi żarówkami, chyba że w sobotnie wieczory wizytujecie pod wiejską remizą. W BMW wszelkie odstępstwa od oryginału strasznie wyglądają. Rozumiem jeszcze zimny kolor ringów lub podświetlenia tablicy z tyłu (choć mnie średnio przekonuje), ale kombinowanie z resztą rzeczy jest szkaradne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie pytam tylko z ciekawości bo nigdzie nie moglem znaleźć a zastanawialo mnie jak to działa :roll: dzięki za pomoc :cool2: a tak btw krys32 te projektorki tez ciekawa sprawa, masz 2szt tylko czy na wszystkich drzwiach 4? Ciekawie wygląda i zadko spotykane, jednym słowem oryginalny pomysl :handshake:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich 4 drzwiach (widać zresztą na zdjęciu), a pomysł nie mój tylko mojej kobiety (prezent na Święta Bożego Narodzenia i w tym jest zaje.bista bo wie, że jak Święta to prezent najlepszy dla mnie to coś do auta no i takie tam jeszcze... :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Raz kiedyś jeszcze za czasów audi wrzuciłem mijania niebieskie H7, dobrze, że po miesiącu się przepaliły, bo ani to nie wyglądało, ani tym bardziej światła nie dawało. :duh:

 

A co do tych podświelanych kierunków na niebiesko czy niebieskich postojówek to straszne to jest na drodze, ostatnio miałem nieprzyjemność widzieć coś takiego w nocy. W pierszym momencie myśałem, że coś mi już obraz się rozjeżdza skoro taka dyskoteka na motocyklu i jakieś niebieskie refleksy na boki. Dopiero jak się zbliżył zobaczyłem, że to był golf z przepalonym światłem mijania i takimi właśnie dodatkami...

 

No ale cóż, trasa w sobotnia noc, koło remizy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.