Skocz do zawartości

Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 617
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu

Aby pomóc organizatorom robiłem małe rozeznanie okolicznej bazy noclegowej i łatwo nie będzie znaleźć czegoś godnego dla 50 osób ze względu na:

1.lipiec 2.weekend 3.wesela 4.wakacje. Wszędzie proponowali czerwiec albo wrzesień.

 

PYTANIE - czego szukamy , czy komfortowego hotelu w przystępnej cenie w okolicznych miasteczkach (Kock, Ryki, Dęblin, Kazimierz) czy czegoś podobnego jak w tym roku - ośrodka wczasowego .

 

No chyba zę się wtrącam niepotrzebnie organizatorom :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedy zamykacie liste na 19.07.2014 ?

i pytanie,czy jeśli ktoś nie zadeklaruje przybycia,a się zjawi...bedzie miał

szanse na uczestnictwo, czy max to może rozbić namiot za ogrodzeniem,rozstawić

grilla i lampić się bedąc wlepionym w siatke,bo nikt go nie wpuści nawet po uiszczeniu

ewentualnego myta? :mrgreen:

 

pozdro :cool2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Panowie, kiedy zamykacie liste na 19.07.2014 ?

i pytanie,czy jeśli ktoś nie zadeklaruje przybycia,a się zjawi...bedzie miał

szanse na uczestnictwo, czy max to może rozbić namiot za ogrodzeniem,rozstawić

grilla i lampić się bedąc wlepionym w siatke,bo nikt go nie wpuści nawet po uiszczeniu

ewentualnego myta? :mrgreen:

 

pozdro :cool2:

Czekam na cennik z Motoparku. Jeśli będzie stała cena niezależnie od uczestników to jest szansa że lista będzie otwarta bardzo długo otwarta.

Jeśli cena będzie zależna od ilości uczestników to listę będziemy chcieli zamknąć pewnie do połowy maja max.

Nie wyobrażam sobie zrobić tego typu imprezę bez listy - wiele osób mi to odradzało. Nawierzchnia na lotnisku w Ułężu jest bardzo dobrej jakości i nie chciałbym płacić za naprawę nawierzchni zniszczonej przez jakiegos upalającego idiotę. Nie zakładam że tak będzie ale wolę dmuchać na zimne.

 

Regulamin jest w trakcie opracowywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby pomóc organizatorom robiłem małe rozeznanie okolicznej bazy noclegowej i łatwo nie będzie znaleźć czegoś godnego dla 50 osób ze względu na:

1.lipiec 2.weekend 3.wesela 4.wakacje. Wszędzie proponowali czerwiec albo wrzesień.

 

PYTANIE - czego szukamy , czy komfortowego hotelu w przystępnej cenie w okolicznych miasteczkach (Kock, Ryki, Dęblin, Kazimierz) czy czegoś podobnego jak w tym roku - ośrodka wczasowego .

 

No chyba zę się wtrącam niepotrzebnie organizatorom :duh:

Poruszyłeś ważną kwestię. Najważniejsze abyśmy wszyscy byli w jednym miejscu i nie musieli się szukać po różnych ośrodkach czy willach ;) Co do standardu to taki jak był w Smardzewicach, na góra dwie noce, w mojej ocenie jest wystarczający ale jeśli trafi się coś lepszego to też fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Zgadzam sie z Kacperciem, i tak i tak bedzie ok, tylko wydaje mi sie (moze sie myle) ze w jakims lepszym hotelu ciezko bedzie zrobic "integracje" bo raczej nie maja jakichs altanek, grilli itp, co najwyzej restauracja :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche Club Polska od lat organizuje otwarcie sezonu na torze w Ułężu, nocleg w hotelu przeważnie jest w Lublinie. Kawałek drogi zawsze fajnie przejechać, silniki sie dogrzeją itd. :D zawsze w Lublinie można byłoby zrobić jeszcze jakiś tor kartingowy albo coś.

 

W Ułężu oprócz ćwiartki i maty, mozna ułożyć tor i mierzyć czasy.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Wynająć Ułęż i nie zrobić trasy na czas = strata kasy

Slyszalem od Andrzeja (admina Forum), że w Ułężu nie zmieści się i ćwiary i trasy. Więc albo-albo. Widziałem w Toruniu próbę czasową w kwietniu i ćwiarę we wrześniu i ćwiara daje więcej zabawy. Tutaj odejdzie obawa o auto spowodowana nawierzchnią toru (Toruń to tragedyja :cry2: :mad2: :duh: :nienie: ) więc może być jeszcze fajniej.

 

Pogodę już zabookowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Mnie się wydaje że lista powinna być zamknięta na zlot. Jeżeli ktoś nie jest się w stanie określić i zaplanować weekendu czyli nie zależy mu to zawsze znajdzie

sobie w kraju jakiś spot-zlot dla zabicia czasu.

Po drugie wpłacając wcześniej kasę i licząc się z jej utratą być może przyjedzie nawet jak będzię 14 st. C i deszcz.

Poza tym ma to być zlot ku dalszej integracji forumowej i dla naszej dobrej zabawy. Tu liczy się jakość nie ilość. Nawet jak będzie tylko 20 aut.

A jak koszty będę wielki może zarząd BKP coś zasponsoruje :) .

 

Wydaje mi się że organizatorzy powinni dużymi litarami na wstępie każdego zamieszczanego wpisu informować , że kasę za zlot i nocleg wpłacamy z góry.

Tak się dzieje we wszystkich szanujących się "markach i kręgach". Więc nie powinniśmy zaniżać poziomu bo nie wypada.

Marka zobowiązuje i forum zobowiązuje.

 

Ku chwale ojczyzny , tak się będzie działo

http://obrazki.elektroda.pl/3693955900_1385659022_thumb.jpg

Edytowane przez Robi69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko, żeby Włodek z Wojtkiem zbierali kasę wcześniej. Może się nie podzielą i nie zdefraudują ( w przypadku Włodiego na gadżety do cabrio a Wojtka na czaderskie malowanie ;) )

 

Robert ja liczę na Ciebie, że znajdziesz jakąś ciekawą bazę hotelowo/rekreacyjną w niedalekiej okolicy od toru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam od razu mówiłem że zaliczki to mus. Nie wiem jakie będą koszta całkowite ale jak to ma być znowu 200 zł to po co się w zaliczki bawić, całość i koniec. Jak komuś coś wypadnie to będzie sobie we własnym zakresie zastępstwa szukał. Mam tu na myśli tylko dobre samopoczucie organizatorów, którzy i tak mają masę roboty z przygotowaniem całego przedsięwzięcia i nie ma sensu ich obarczać dodatkowymi pierdołami typu może będę może nie.

 

Tak patrzę na mapę to znowu najbliżej nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
można zrobić i jedno i drugie trzeba tylko na glownym pasie wyznaczyć trase powtorna dla scigajacych się na 1/4 a obok da się ustawić jakas 2-3 km probe sprawnosciowa, wtedy trzeba zrobić wjazd druga brama i da się to bezkolizyjnie wszysko ustawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody, myjnie pojawiają się z dnia na dzień :D

ogolnie ja wole myć pod domem, ale bezdotykówek jest multum.

 

tak wygląda tor

 

http://www.miataminichallenge.pl/wp-content/uploads/2013/04/torlublin.jpg

 

a to fotka z tamtego tygodnia, sporzegawcze oko nawet dojrzy moją e90 :D

 

1476591_600152573354927_1995212070_n.jpg

Edytowane przez pacyk
http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.