Skocz do zawartości

Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 617
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Sochaczewie na lotnisku jest tor motocrossowy? To maja pilotow z dobrym skillem jak na tym lądują :)

 

Nie odwracaj kota ogonem ;) Zobacz jak to napisałeś w poprzednim poście i można było z tego wywnioskować, że chodzi o tor w Sochaczewie. Skoro chodziło ci o lotnisko to dlaczego nie napisałeś lotnisko w Sochaczewie tak jak w przypadku Kąkolewa :P

 

Wracając do meritum. Poznań drogo wychodzi. Sporą liczbę chętnych trzeba znaleźć, żeby w miarę akceptowalne koszty wyszły o co może być trudno. Chyba Ułęź najbardziej atrakcyjnie wygląda. Ciekawe jak wygląda koszt wynajęcia całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

No po I zlocie widzę szybko ochota przyszła na II . Szkoda że za 11 miesięcy :( .

 

Myślę że to powinie być zlot dla wszystkich BMW z forum a nie wybrańców "x" :)

 

Już nie mogę się doczekać :D , jak to olo powiedział ja też mam wszędzie daleko , a na marginesie jestem w Trafoi i jutro rano przez Stelvio do Bormio :D

i dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to powinie być zlot dla wszystkich BMW z forum a nie wybrańców "x" :)

.

Tez tak mysle - przeraza mnie troche wizja rozlatujacych i buczacych e36

 

powiem tak, e36 i e46 to modele piękne ale wiadomo- sieczka czesto w głowie. Może to być nie do upilnowania. Jeśli coś się stanie to odpowiada organizacja. A szukamy zlotu do robidnia wyscigu na 1/4mili więc odpowiedzialność duża. Jeśli chcemy coś takiego zorganizować to nie będzie tak łatwo jak przy 1 edycji spotu.

 

Jeśli chcemy zrobić więcej modeli to może zaproszenia indywidualne? No ale to dużo roboty i można pominąć ciekawych ludzi i auta. Jak zrobimy wersje open to będzie dym i ofiary na lotnisku :roll:

 

Wlodi żebyśmy się nie porwali z motyką na słońce :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac czesto na warszawskich zlotach (oczywiscie nie z BKP) jak zachowuje sie wiekszosc posiadaczy bmw poprzednich epok.

 

Zeby nikogo nie urazic: napisalem WIEKSZOSC, NIE WSZYSCY.

Nie ryzykujmy organizacja.

Zacznie Ci taki palic gume na pasie startowym i potem bedziesz placil biedny organizatorze za czyszczenie pasa... nie warto.

Niech sie spotykaja pod remiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej grupie znajdzie sie jakiś "mądry" co bedzie sie chciał popisać i pokazać co to on nie potrafi i nie ważne jakim modelem jeżdzi, także wrzucanie do jednego kosza właścicieli E30, E36, E46 i określanie ich jako osób nieodpowiedzialnych jest delikatnie mówiąc bardzo krzywdzące, bo wydaje mi się że na tym forum są osoby odpowiedzialne i trzeżwo myślące.

 

Jeżdząć codziennie po mieście, praktycznie codziennie spotykam jakiegoś geniusza w E9x, E6x co chce nie wiem co pokazać, także to jest niestety powszechne i nie tyczy się tylko starszych modeli.

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawę tą rozwiązuje wpisowe (opłata za wjazd na tor i inne atrakcje). Jak ktoś będzie chciał palić gumę to nie wyłoży 200 czy 300 zł na ten cel. Myślę, że możliwość jazdy po torze oraz próba na 1/4 ściągną trochę inny target niż remizowych upalaczy. Również jasno określone zasady czyli upalasz, zachowujesz się nieodpowiedzialnie i niebezpiecznie to wylatujesz powinny zniechęcić do takich zachowań. Poza tym pewnie będzie tworzona lista uczestników na forum i wcześniejsze zbieranie funduszy od uczestników co też w jakimś stopniu wyeliminuje przypadkowość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja to ogolnie wie tak ze zlot swoja droga a konkurencje sprawnosciowe i 1/4 swoja.

na pierwsze mozna przyjechac bez zapowiedzi itt i oplata wjazdowa bedzie mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co sie dowiadywalem to jak wynajmujesz obiekt typu tor czy lotnisko to na czas wynajmu odpowiadasz TY JAKO ORGANIZATOR, a to ze ktorys z twoich gosci nabroi to juz miedzy waszymi umowami/regulaminami musicie dochodzic swoich spraw.

 

W skrocie:

Ktos nabroi, wlodi ponosi koszty, dopiero potem wlodi dochodzi swoich praw z winowajca.

Z drugiej strony "selektywnie" dobierac towarzystwo "ty nie bo to, ty nie bo tamto" jest troszke ograniczaniem sie tak sobie pomyslalem...

 

Wlodi, ciezka sprawa z organizacja oficjalna takiego eventu... o ile obiekt wynajac to latwo o tyle dopilnowac wszystko na ostatni guzik juz ciezej.

Poza tym, w tytule jest chyba jakich modeli dotyczy zlot ;)

 

Jak ktos bedzie chcial czyms "innym" przyjechac to tak jak ostatnio: pytanie do organizatora i tyle. Poprzedni zlot tez mial byc E9x, a byly jedynki, Zetki i tez bylo zaje... no, jak z tymi bunkrami w chlopakach nie placza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjechałbym E24 jeśli uda mi się przez zimę dach zrobić ;)

A co do e30 e36 e46 to tak jak kolega maksss napisał nie wkładajmy nikogo do jednego wora ;)

Za 200-300 zł nikt raczej nie przyjedzie popalić sobie gumy chyba że się zrobi do tego miejsce specjalne? Nie wiem czy jest taka możliwość? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Robienie zlotu otwartego mija się z celem - tak myślę . Powinniśmy dla siebie zrobić zlot - dla forumowiczów - posiadaczy BMW . Nie chodzi o zarobek ze zlotu

tylko o dobrą zabawę we własnym gronie i mile spędzony czas.

Pierwsza formuła zlotu była jak najbardziej trafna - poszerzyłbym tylko grono o pozostałe modele BMW forumowiczów i dodał współzawodnictwo na zasadzie trzech

konkursów typu 1/4 mili , prosta próba sprawnościowa czy dojazd do ściany np. z kartonów kto bliżej tak aby wszyscy się bawili , i ci szybcy , i mocni, i cierpliwi :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobku z tej imprezy raczej nie będzie i chyba nikt się na to nie nastawia. Robimy listę chętnych. Dzielimy koszty na uczestników - chodzi o opłacenie toru, cateringu i zabezpieczenia imprezy. Myślę, że impreza powinna być podzielona na dwie części: związaną z motoryzacją ( 1 dzień na torze - tu zbieramy opłaty) i nie związaną z motoryzacją (proponuje 2 dni - jak ktoś się zmęczy pierwszego dnia to ma drugi na odpoczynek). Druga część dla chętnych i rezerwacja hotelu/i na własną rękę. Proponuję to wcześniej ogarnąć, żeby dużo wolnych miejsc było w jednym miejscu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie zlotu otwartego mija się z celem - tak myślę . Powinniśmy dla siebie zrobić zlot - dla forumowiczów - posiadaczy BMW . Nie chodzi o zarobek ze zlotu

tylko o dobrą zabawę we własnym gronie i mile spędzony czas.

Pierwsza formuła zlotu była jak najbardziej trafna - poszerzyłbym tylko grono o pozostałe modele BMW forumowiczów i dodał współzawodnictwo na zasadzie trzech

konkursów typu 1/4 mili , prosta próba sprawnościowa czy dojazd do ściany np. z kartonów kto bliżej tak aby wszyscy się bawili , i ci szybcy , i mocni, i cierpliwi :cool2:

 

taż tak uważam. My się już poznaliśmy i chętnie poznamy nowych. Ale impreza w stylu OPEN to duże przedsięwzięcie i organizatorzy muszą mieć wszystko przygotowane tip top. A ryzyko duże.

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
"Open" ale chociaz z jakiegos zajomego grona... bycie na tym forum jednak do czegos zobowiazuje.... ;)

 

Wlodi: i jak znalazles juz jakis obiekt? dowiadywales sie szczegoly?

Moze dac Ci namiar na kolesia co bedzie za miesiac organizowal 1/4 w toruniu?

 

PW :)

Jutro jadę do Ułęża pogadać co i jak.

Namiaru na lotnisko w Sochaczewie nie moge znaleźć. Nie wiem z kim sie kontaktować :cry2:

Plastick masz namiar jakiś?

 

No i jeszcze kielce biore pod uwagę. Będe w okolicy w weekend to może podjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Popieram Wlodiego w 101%. Dlaczego nie mozemy zrobic zlotu jak w tytule: e9x e6x fxx e8x e7x

Przeciez sa inne zloty "free" gdzie moga przyjechac wszyscy. Koncepcja sprawdzila sie w tym roku i w przyszlym tez napewno sie sprawdzi wiec prosze nie narzucac z gory ze jak cos sie robi to musi byc dla wszystkich. Pełno jest w polsce zlotow i eventow z selekcją i ustalonymi zasadami, dlaczego tutaj nie moze tak być ? Mam nadzieje ze nie bedzie to free w pakiecie z jaraniem do wybuchu "all inclusive".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tylko zeby nikt mnie nie zrozumial zle:

Ogolnie zlot ma byc open dla wszystkich tak jak np. zloty w Toruniu ale wjazd na zlot tylko dla wymienionych modeli - jak masz inny to tak jakbys mial VW Golfa ;).

Jak ktoś ma coś fajnego z serii E3x e2x e4x to musi sie kontaktowac wczesniej z Organizatorem czyli ze mną lub Joozkiem.

 

W przypadku checi startowania w 1/4 lub próbie są dwie opcje:

1. Wynajmujemy Ułęż - opłata zależna od ilości uczestników - trzeba się zadeklarować wcześniej i wpłacic kasę.

2. Wynajmujemy tor Kielce - opłata jest stała i można opłacić to na miejscu w dniu zlotu - tutaj jeszcze zastanowie się nad tą opcją w zależności od kosztów toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.