Skocz do zawartości

NIEAKTUALNE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czarny sufit robi robote i sam sie na niego czaje - tylko ochoty na walke z podsufitka brak :D

 

Widze, ze korozja na nadkolach to dosc powazna bolaczka E46, na razie odpukac ( w nieskorodowana blache :D ) u mnie nadkola zdrowe, choc auto juz niedlugo konczy 15 lat.

 

 

Ogromny plus dla Ciebie Luki za pasje i serce wlozone w auto :cool2:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ty tą podsufitkę też malowałeś sprayem BOLL? Czy malowane były tylko słupki, a podsufitka oklejona materiałem?

Super Ci to wyszło, na prawdę klasa!

 

 

edit: a sorry doczytałem dopiero teraz o tkaninie. Juz wiem, że oklejona.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Bez N, ale za to z GT2260 :8) Swap brałem pod uwagę, ale jednak za dużo z tym kombinacji i duże koszty.

Jesli chcesz isc w mody mechaniczne to jednak wybralbym M57N ... nawet na gt2260 zabawa szybko sie skonczy ... kazda mocniej dlubnieta M57N na wiekszym iC I przelocie z porzadnie zrobionym softem Cie objedzie ...

Choc widzialem M57N zrobione na 380 400 KM ale juz nie na takiej sprezarce jak wymieniles I calej masie innych rzeczy ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsufitka super Ci wyszła, ale jak pomyśle ile to jest zabawy żeby to wyciągnąć, okleić i złożyć to mi się odechciewa :P

 

te czerwone wskazówki VDO masz podświetlane? sam u siebie zastanawiam się nad alu ramkami, a u Ciebie zauważyłem jeszcze zmienione wskazówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super opis :D może wezmę się za takie wyzwanie w lato jak znajde sobie jakiegoś "pomocnika". Sam się za to bym nie brał :P

 

edit:

 

daj jeszcze info o tych czerwonych wskazówkach VDO, czy są podświetlane? sam u siebie zastanawiam się nad alu ramkami, a u Ciebie zauważyłem jeszcze zmienione wskazówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zestaw:

http://allegro.pl/alu-ramki-na-zegary-bmw-e38-e39-x5-bmw-e46-i3680242082.html

 

http://allegro.pl/wskazowki-licznik-audi-a3-a4-a6-99r-jaeger-i3727453765.html

 

Od jakiego audi brałeś te wskazówki? Trzeba było robić dodatkowe podłączenie żeby one świeciły? Czy wszystko pasowało plug and play? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Mniejsze spalanie ? W okreslonych warunkach . Nie zapominajmy ze lzejsze kolo latwiej wchodzi na obroty ale tez szybciej je wytraca. Poza tym fajna fotorelacja . Mi zawsze brakuje motywacji I checi do robienia zdjec . A ostatnio wlecialo GTB1752 , pozniej kilka poprawek w mapach sterowania zaworkiem I jakos to jezdzi ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu mi się spodobała belka do podtrzymania/podwieszania silnika ............ swoją drogą powoli mógłbym się też zacząć rozglądać za takim pomocnikiem :mrgreen: .

 

Panie Kolego lampkę garażową obowiązkowo trzeba by zmienić :P ............ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.