Skocz do zawartości

E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76


Nightsabes777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Piekny samochod, gratuluje

 

Co do tego co pisał Mały - racja. Nawet nie mieszkając w Warszawie jestem tam co jakiś czas to F10 jest tam multum :shock: naprawde jak passatów. Na podlasiu u mnie, nawet w Białymstoku rzadko sa spotykane

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wg mnie z tym silnikiem to takie usprawiedliwianie i tworzenie ideologii na siłę nie potrzebny, nie wykorzystuje mocy itd bzdury wcześniej jarałeś się mocą a teraz nagle zwolennik eco drivingu. Ja mam 370km i często mi mało a wcale się nie wściekam poprostu przyspieszenie daje przyjemność i mega radość z jazdy powodując uśmiech na twarzy a zapas mocy to też bezpieczeństwo przy wyprzedzaniu. Wyposarzenie i komfort znudzą się po miesiącu. Trzeba poprostu szczerze przyznać chciałeś nowsze auto ale ze względu na ustalony budżet nie starczyło na porządny silnik bo to min +50-70tyś i zmiana była jak dla mnie trochę na siłe ale mam nadzieje że będziesz zadowolony.

Nie ma co siać propagandy,że 535i i 535d są zbędne a 520d idealne bo widać było po autach jakich szukałeś,że chciał byś 535 ale były poza ustalonym budżetem przeznaczonym na auto.

Pozdrawiam i życze radości z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Nowa Fura i chce zaznaczyc moja zazdrosc wygladem.

Za to zgodze sie z Malym, po 335D bedzie ci bardzoooo brakowalo mocy.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie F10 w pakiecie M jest piękne. Wyposażenie za....ste... Niestety na dłuższą metę będzie Ci brakować... silnika. No chyba że uzywałeś 335 do,, rajdów o kropelce'' jak kolega czerwony.

Dziękuję za rajdy o kropelce :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie chciałem urazić. Ja po prostu nie rozumiem jak możesz mieć takie osiągi pod nogą, a jadąc w trasę starasz się,żeby jak najmniej spalić. W 5 lirowej benzynie ok ale 335d i tak mało pali (jadąc naprawdę żwawo). Sorry za off.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie z tym silnikiem to takie usprawiedliwianie i tworzenie ideologii na siłę nie potrzebny, nie wykorzystuje mocy itd bzdury wcześniej jarałeś się mocą a teraz nagle zwolennik eco drivingu. Ja mam 370km i często mi mało a wcale się nie wściekam poprostu przyspieszenie daje przyjemność i mega radość z jazdy powodując uśmiech na twarzy a zapas mocy to też bezpieczeństwo przy wyprzedzaniu. Wyposarzenie i komfort znudzą się po miesiącu. Trzeba poprostu szczerze przyznać chciałeś nowsze auto ale ze względu na ustalony budżet nie starczyło na porządny silnik bo to min +50-70tyś i zmiana była jak dla mnie trochę na siłe ale mam nadzieje że będziesz zadowolony.

Nie ma co siać propagandy,że 535i i 535d są zbędne a 520d idealne bo widać było po autach jakich szukałeś,że chciał byś 535 ale były poza ustalonym budżetem przeznaczonym na auto.

Pozdrawiam i życze radości z jazdy

 

Nie masz racji no ale ok. Nie wiem dlaczego tak bardzo mocno próbujesz mi wmówić co mną kierowało i jakie były powody takiego zakupu :roll:

Skąd możesz to wiedzieć?

Budżet spokojnie wystarczał na 530d.

535d już nie ale 530d i 535i tak.

Raz, że mam F25 2.0xD i jestem zadowolony z tego silnika.

Po prostu nie potrzebuje wiekszego motoru.

Jasne - nie obrazilbym się gdyby pod maską siedziało 300KM ale znam siebie i wiem, że nie czesto bym je wykorzystywal. A w 335d jeździłem cholernie zachowawczo. Nigdy nie upalałem, bardzo rzadko gaz do dechy.

Koniec rozważań :)

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dobry wybór. Skoro itak nie wykorzystujesz potencjału większego silnika, to n47 wystarcza do normalnej, sprawnej jazdy. A poza tym jak masz motocykl to już zupełnie inna sprawa. Jest się czym nacieszyć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba...ale Ty przecież nie masz już motocykla :8)

Jaka tu jest jawna inwigilacja :D

Nic człowieku zrobić nie możesz bo wszystko o tobie wiedzą :P

Rzeczywiście ostatnio sprzedałem Yamahę ale wiesz Michał...

Ciepło się niedługo zrobi a i jakiś plan już jest :) :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1.czas już zmienić sobie fure w profilu :roll:

po 2.nie śmiem Ci do garażu zaglądać,choć spodziewam się,że jakaś rakieta znajdzie się w obwodzie na lato :8)

po 3.wpisz no się waść na wiosennego krk spota,bo ruszyłem temat :cool2:

po 4.rozerwie mnie zaraz, jak nie zobaczę jakiś fot tego dzieła sztuki motoryzacyjnej :mad2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie chciałem urazić. Ja po prostu nie rozumiem jak możesz mieć takie osiągi pod nogą, a jadąc w trasę starasz się,żeby jak najmniej spalić. W 5 lirowej benzynie ok ale 335d i tak mało pali (jadąc naprawdę żwawo). Sorry za off.

Ale wcale się nie obraziłem a nawet uznałem to za zabawne, tak naprawdę nie starałem się jechać jak najoszczędniej tylko w miarę normalnie bez szaleństwa, nie wiem może jestem już za stary :D :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:)

Mario ma fantazję.

Co do zdjęć to dopiero po weekendzie bo teraz mam od groma roboty a do tego skończył mi się transfer na photobucket i muszę zaczekać kilka dni.

Nowa galeria w dziale F10 będzie.

Jak założę to powiadomię tutaj a temat 335d pójdzie do zamknięcia albo przekażę go w ręce nowego właściciela.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nightsabes nie odbieraj moich komentarzy jako krytyki to bardziej obserwacja ale mam nadzieje,że się myle i z 2.0d będziesz zadowolony. Mając x3 jako alternatywe na codzień nie szukał bym nic innego poza m3. 520d to mega ładne i komfortowe auto ale emocji z jazdy w nim nie ma a skoro jest inne auto codzienne po co drugie do zwykłego przemieszczania z a do b :wink:

Ja kiedyś też zrobiłem błąd i kupiłem pierwszego w życiu diesla i to po m3 kupiłem 320d e92 bo strasznie spodobało mi się wizualnie. Zamulacz to nie był ale jednak brakowało emocji i ten dzwięk akurat r4 d ma okropny.

Mimo wszystko czekam na foty bo auto jest bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za stary hahaha i Suzuki Hayabusa w garazu :>

plus 500 modyfikacji w 335d .... komu by sie chcialo na starosc :>

Mariusz czasami mam dziwne pomysły jak na przykład rajd na kropelce :lol: :wink: a w tym roku będzie 40 lat mineło jak jeden dzień :D :wink:

Dokładnie:)

Mario ma fantazję.

Co do zdjęć to dopiero po weekendzie bo teraz mam od groma roboty a do tego skończył mi się transfer na photobucket i muszę zaczekać kilka dni.

Nowa galeria w dziale F10 będzie.

Jak założę to powiadomię tutaj a temat 335d pójdzie do zamknięcia albo przekażę go w ręce nowego właściciela.

Dzięki Seba trzeba sobie ta starość jakoś urozmaicić :D :wink:

Także czekamy na foty nowej fury :D :wink: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto :)

 

Ciesz się, wyglada swietnie, jeździ dobrze, wrażenie robi, jak należy. I życzę, abyś zawsze czuł satysfakcję z wyboru. Twoja fura ma odpowiadać Tobie, a nie reszcie piszących na forum ;)

 

Pozdrawiam, turlając się statecznie swoim f10!

 

m.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.