Skocz do zawartości

NURBURGRING - 18.07.2015


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 573
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super wypad chyba najciekawszy ze wszystkich :cool2:

Sie zgadzam.

 

Cholera mam tyle planow za rok ze nie wiem za ktorych realizacje sie zabierac.

Z jednej strony chcialbym pojechac do Ascari a z drugiej na nurburgring tylko tym razem na tydzien i pokorzystac z toru wieczorami, naogladac sie prototypow, oraz pojezdzic na prawie pustym torze rowniez wieczorami...

To moze byc ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, oglądałem i aż mi się ręce spociły na tej sekwencji długich łuków co gnaliście na złamanie karku - tak tak ten moment gdzie było ''łoooo faaaak'' :lol:

 

Super sprawa i widać jak wielka przepaść dzieli kierowcę wyczynowego od amatora! :shock: kto by pomyślał,że tam można jechać aż tak szybko! Ja bym co najmniej o połowę wolniej gnał :8)

 

super film, pozdrawiam!

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Male OT odnosnie wrazen dzwiekowych o poranku:

Milego sluchania, najlepiej na sluchawkach

 

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
kiedys na tvn turbo byl odcinek w ktorym kornacki jezdzil nissanem juke(jakas wersja hardcorowa) z seryjnym kierowca nissana i mowil, ze ten kierowca jeszcze dwa lata wczesniej gral zarabiscie w "sciganki" na PS i jakos trafil do nissana, nie majac wczesniejszego dosiwadczenia na torze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie koles sie nazywa Lucas Ordonez I to on wygral europejski konkurs GT Academy na torze Silverstone (w finale bylo dwoch polakow) teraz jezdzi w teamie GT Academy Nissan 24 Le Mans I innych wyscigach dlugodystansowych.

PS.

GT Academy to konkurs na kierowce wyscigowego wybieranych z graczy GT5

m3GreenHell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! Musi byc kozak:) Jak ja wygrywam jakies wyscigi to w rankingu swiatowym jest 10tysiecy...ktorys, a wydaje mi sie ze pojechalem swoja zyciowke.

Generalnie uwazam ze dzieki tej grze moje auta mniej dostaja w dupe i napewno wydaje duzo mniej na paliwo, tylko croaz mniej czasu by pograc :roll:

Konkurencja duza wiec ide do roboty i schodze na ziemie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,jakie plany odnosnie Nurburgring na rok 2014 ? Jakas przyblizona data juz jest ?

Staram sie zorganizowac grupe BMW z UK na Ringa 2014 ,ja pojade na 100% chocby sam,ten rok nie wypalil ale teraz juz zrobie wszystko zeby wypalilo tylko dobrze by bylo znac jakas date zeby ukladac wszystko pod tym kontem.

m3GreenHell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice lipca sierpnia, chce aby wyjazd nie kolidowal z tym co organizuje wlodi.

 

Tym razem juz na 100% chodzby sie walilo i palilo chce z Damianem jechac w alpy i zobaczyc to co on zobaczyl i czego umiescil zdjecia.

- chcialbym zachaczyc o muzeum BMW

- moze o monaco

- wynajac aventadora na 1 dzien w bolonii ;)

 

ile z tego uda mi sie zrealizowac to nie wiem.

 

Ale nurburgring jako taki to lipiec/sierpien... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! Musi byc kozak:) Jak ja wygrywam jakies wyscigi to w rankingu swiatowym jest 10tysiecy...ktorys, a wydaje mi sie ze pojechalem swoja zyciowke.

Generalnie uwazam ze dzieki tej grze moje auta mniej dostaja w dupe i napewno wydaje duzo mniej na paliwo, tylko croaz mniej czasu by pograc :roll:

 

myślę analogicznie, na przykładzie mojego dzieciaka widzę, że gra robi swoje, nawyki z gry na dobrej kierownicy przenosi na real i na zamkniętych, śliskich placykach na kartach "daje radę" :wink:

 

Dokladnie koles sie nazywa Lucas Ordonez I to on wygral europejski konkurs GT Academy na torze Silverstone (w finale bylo dwoch polakow) teraz jezdzi w teamie GT Academy Nissan 24 Le Mans I innych wyscigach dlugodystansowych.

PS.

GT Academy to konkurs na kierowce wyscigowego wybieranych z graczy GT5

 

w tym roku była kolejna edycja ale rekrutacja zakończyła się b. szybko, nie wiem nawet kto wygrał kontrakt :?:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice lipca sierpnia, chce aby wyjazd nie kolidowal z tym co organizuje wlodi.

 

Tym razem juz na 100% chodzby sie walilo i palilo chce z Damianem jechac w alpy i zobaczyc to co on zobaczyl i czego umiescil zdjecia.

- chcialbym zachaczyc o muzeum BMW

- moze o monaco

- wynajac aventadora na 1 dzien w bolonii ;)

 

ile z tego uda mi sie zrealizowac to nie wiem.

 

Ale nurburgring jako taki to lipiec/sierpien... ;)

 

Ja z przyjemnością pojadę w podobna trasą jak zrobiłem w tym roku, ale zdecydowanie lepiej byłoby w szerszym towarzystwie.

Może do następnych wakacji uda się mi przesiąść na coś odpowiedniego na takie wypady :wink:

Waldek - taki downhill ze Stelvio może :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sopko, chociaz przy moich hamulcach to zamiast takiego downhill wole zrobic uphill :D - widzialem pare momentow gdzie 200 polecial bym na luzie... z wyhamowaniem...

a bez ceramiki to 5-6 takich hamowan i dalej martw sie pan :D

Generalnie mam juz opracowana trase:

- Warszawa->Nurburgring->Stelvio->Monachium->Warszawa

I takie o euro trip ;)

Zastanawiam sie czy jakby sie zabralo z 5 aut z warszawy to czy by nie wynajac auto lawety na nurburgring, szkoda mi mka robic duze przebiegi, a zawsze to bedzie 1200 km na liczniku mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Waldziu robi się tak : wpadasz do Mautocześci i robisz zakup-

- 2 x kpl. klocki

- 1 x kpl. tarcze przód

zabierasz wszystko do plecaka i heja na downhill, oczywiście FV przelew :mrgreen:

lub wersja budżetowa mogę Ci wypożyczyć za drobną odpłatą zestaw Michała który u mnie leży

a tak na poważnie to spore wyzwanie dla hamulcy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy jakby sie zabralo z 5 aut z warszawy to czy by nie wynajac auto lawety na nurburgring, szkoda mi mka robic duze przebiegi, a zawsze to bedzie 1200 km na liczniku mniej ;)

 

Nie głupi pomysł z wynajęciem lawety :cool2:

Jak byłem na Nurburgringu w czerwcu, przed naszym lipcowym wypadem widziałem w centrum Nurburg lawetę z PL załadowaną "polskimi" Mustangami. Kierowca spinał wszystko do kupy pasami i szykował się do powrotu do PL, a właściciele pewnie wrócili do domu drogą powietrzną :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bridgetogantry.com/2/index.php/home/touristenfahrten/569-bmw-ring-taxi-crashed

 

 

http://f10.m5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=932680&d=1382893074

http://f10.m5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=932681&d=1382893074

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bridgetogantry.com/2/index.php/home/touristenfahrten/569-bmw-ring-taxi-crashed

 

 

http://f10.m5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=932680&d=1382893074

http://f10.m5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=932681&d=1382893074

 

 

Ałaaaaa :( ............... to ta sama co woziła Was Waldek.

 

Za miesiąc będzie stała na Alledrogo jako bezwypadkowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na Nurburgringu w czerwcu, przed naszym lipcowym wypadem widziałem w centrum Nurburg lawetę z PL załadowaną "polskimi" Mustangami...

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.383961484984415.83422.177702835610282&type=3 zgrane to towarzystwo z mustang Klub Polska, fajnie ogarniają swoją wspólną pasję.

 

Ałaaaaa :( ............... to ta sama co woziła Was Waldek.

 

Mój padre, kierowca zawodowy , zawsze powtarza: "synu, liście na drodze są gorsze niż lód". Pewnie ma skubany racje.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
okolice lipca sierpnia, chce aby wyjazd nie kolidowal z tym co organizuje wlodi.

 

 

Można by wyruszyć ze zlotu i resztę dopasować , zbiórka na zlocie i w niedziele w drogę , poddaje do rozważenia .

Co prawda na Stelvio byłem w tym roku ale można by od drugiej strony czyli od Bormio, zawsze to inaczej.

Tor i muzeum piszę się jak najbardziej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.