Skocz do zawartości

nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.


faryzeusz405

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... piodi ile płaciłeś i w jaki sposób to nabyłeś? co jest w zestawie a do czego trzeba dopłacić?

 

Wysłałem Ci PW o szczegółach.

 

 

... czy jest możliwość jakimś cudem odczytać to na zegarach normalnych lub highline? Lub w jakikolwiek inny sposób? Tego cuda eneon itp nie mam a potrzebuje mieć temp,oleju

Jeśli jest czujnik oleju to informacje o jego temp są wysyłane na szynę CAN. Wystarczy interfejs i aplikacja na telefon/tablet/komputer i wiesz jakie są wartości. Można też zmienić licznik na wersję z USA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znając życie w 20d 163km pewno nie ma

Z tego co wiem diesel 2,0 nie posiada.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie co może być u mnie zrypane...

Cała lewa strona słychać trzaski podczas podgłaśniania

Powyżej ok 40 odcina lewą stronę i gra prawa

 

 

Samochód kupiłem już z takim uwalonym radiem. Nie spasowanie dołem eonona nie przeszkadza mi bo mało kto to widzi :)

Generalnie polecam takie radyjko napewno lepiej wygląda jak zwykłe CD BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie co może być u mnie zrypane...

Cała lewa strona słychać trzaski podczas podgłaśniania

Powyżej ok 40 odcina lewą stronę i gra prawa

 

Po głębszym zastanowieniu mojego Kuzyna elektronika wyszło to : audioprocesor uwalony :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada przyzwoicie - przegladalem ali express i ebay - klonów jest sporo.

Tez sie wlasnie przymierzam do zakupu i mam spory problem z wyborem.

 

Niestety nie znalazlem zadnej z androidem , która by miała appke obslugujaca czujniki cofania niestety.

Moze ktos z Was sie natknal na cos takiego ale z Androidem?

 

Z WinCe najlepiej wyglada Dynavin N6 - E9X - i jest wlasnie obsluga czyjnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada przyzwoicie - przegladalem ali express i ebay - klonów jest sporo.

Tez sie wlasnie przymierzam do zakupu i mam spory problem z wyborem.

 

Niestety nie znalazlem zadnej z androidem , która by miała appke obslugujaca czujniki cofania niestety.

Moze ktos z Was sie natknal na cos takiego ale z Androidem?

 

Z WinCe najlepiej wyglada Dynavin N6 - E9X - i jest wlasnie obsluga czyjnikow.

 

 

W Dynavin N6 masz graficzna reprezentacje czujnikow?

 

Wizualnie naprawde ladnie sie komponuje ten Dynavin z oryginalnym wnetrzem, moim zdaniem duzo lepiej niz ten z mojego linku ale tez jest raz drozszy.

 

Nie widze slotow na karte pamieci, nie ma CD, jak iGO8 chula to i TomTom ruszy.

 

 

 

W sumie slot na karte chyba jest bo mozna wybrac w menu.

 

 

 

Te wygladaja sensownie:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Veyron-VNS-E9X-Nav-GPS-iPod-Bluetooth-DVD-SD-USB-CD-Radio-for-BMW-E90-3-Series/281241674888?_trksid=p5411.c100167.m2940&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D28872%26meid%3D5b32b0595eb64cc495766e622b926a4a%26pid%3D100167%26rk%3D5%26rkt%3D15%26sd%3D281388009736

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Dynavin-N6-E9X-DVN-Nav-iPod-Bluetooth-USB-SD-for-BMW-E90-E91-E92-E93-3-Series-/261527906340?pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item3ce4472824

 

http://www.ebay.co.uk/itm/D5165E-7-DAB-In-Car-DVD-Player-GPS-Nav-Sat-iPod-for-BMW-E90-E91-E92-E93-EU-Map/151102185927?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20140122125356%26meid%3Dc3f983fff06f4e13919a31206ff0299b%26pid%3D100005%26rk%3D3%26rkt%3D6%26mehot%3Dpp%26sd%3D121521217621&rt=nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Dynavinie jest graficzna wizualizacja z czujników parkowania

Sloty na karty od nawigacji oraz multimediów są ukryte pod przyciskami :)

Model E9X nie posiada wbudowanego czytnika CD co umożliwiło zabudowanie większego ekranu, do dyspozycji mamy tutaj 7". Jeżeli komuś jest potrzebny czytnik CD to firma Dynavin ma go w ofercie jako dodatkowe wyposażenie. Jak dla mnie to dobra decyzja i myślę że jest to początek wycofywania z urządzeń napędów CD na rzecz wbudowanych slotów na karty lub pendrive

Na koniec dziwię się po co szukać na ebayu jak jest dostępny u nas w kraju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Dynavinie jest graficzna wizualizacja z czujników parkowania

Sloty na karty od nawigacji oraz multimediów są ukryte pod przyciskami :)

Model E9X nie posiada wbudowanego czytnika CD co umożliwiło zabudowanie większego ekranu, do dyspozycji mamy tutaj 7". Jeżeli komuś jest potrzebny czytnik CD to firma Dynavin ma go w ofercie jako dodatkowe wyposażenie. Jak dla mnie to dobra decyzja i myślę że jest to początek wycofywania z urządzeń napędów CD na rzecz wbudowanych slotów na karty lub pendrive

Na koniec dziwię się po co szukać na ebayu jak jest dostępny u nas w kraju :D

 

U "nas" w kraju jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena troche wysoka ale jakosciowo podobno deklasuje chinskie klony. Byli pierwsi na rynku.

 

Nikt nie uzywa wersji androidowej tak aby mogl sie wypowiedziec jak to to jest stabilne i czy warto wogole sie nad tym zastanawiac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kupilem Pioneera AVH-X8600BT plus ramke i przylacze od connects2 uk. Sprzet obsluguje wszystkie formaty audio, ma dvd, app mode, aple car play. Przenosi apki z iphona i androidowych cudakow na wyswietlacz radia. Wyswietlacz 7 cali, zdejmowany panel, bt audio, sterowanie glosowe telefonem jezeli telefon obsluguje. Mam obsluge z kierownicy, pdc, mozna podlaczyc bezposrednio subwoofer, kamere cofania, dodatkowy wzmacniacz. 2 usb, hdmi, mirrorlink, wejscie na karty sd. Wychodzi troche drogo ale te wszystkie chinskie cuda i dynavin bije na glowe...
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale to nie jest "prawdziwy" android z mozliwoscia odpalania dowolnych appek.

Aby miec nawigacje to trzeba dokupic modul nawigacji AVIC-F260 za jakies 1800pln.

Do tego reszta osprzetu to wyjdzie kolo 10tysi pewnie :)

Jakosciowo bezsprzecznie oczywiscie deklasuje wszystko inne ale funkcjonalnie to zamkniety system dalej ...

 

Zdjecia chetnie obejrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem pewnie jakosc dźwięku i samego radia i oprogramowania jest w pobierze o wiele lepsza, ale wygląda to bardzo słabo

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez troche ni w 5 nie 10 - widac ze sztukowane :( Jak dla mnie szpeci caly urok wnetrza ... no ale coc za cos

 

Panowie naprawde nikt nie ma chinola na androidzie zeby podzielic sie wrazeniami lub definitywanie odradzic zakup takeigo cacka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez troche ni w 5 nie 10 - widac ze sztukowane :( Jak dla mnie szpeci caly urok wnetrza ... no ale coc za cos

 

Panowie naprawde nikt nie ma chinola na androidzie zeby podzielic sie wrazeniami lub definitywanie odradzic zakup takeigo cacka ?

 

Widzialem kiedys "chinola" na zywo w samochodzie. Wlasciciel byl wniebowziety mnie to jakos nie przekonywalo - widac bylo slaba jakosc wykonania w porownaniu do reszty wnetrza, poza tym mrugalo mu to jak choinka na rozne kolory - pewnie kwestia ustawien.

 

Przejrzalem troche eBay i z tego co widze ceny w UK a w PL te same.

 

Poki co to ten faktycznie najlepszy... Wie ktos na jakim dokladnie systemie to lata? Z tego co czytalem to developer stworzyl sobie swoj wlasny OS na ktorym to chodzi ale wciaz pewnie jest to jakas nakladka na Win CE6.0 albo cos w tym stulu...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/281388009736?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentowane w tym wątku urządzenia multimedialne w porównaniu do standardowego radio Business czy Professional to przepaść jeśli chodzi o funkcjonalność. Jak już pisałem sporo czasu spędziłem rozpoznając rynek takich urządzeń, każde miało swoje plusy i minusy, ale najlepszym kompromisem wydawał się być Dynavin N6. Co do jakości wykonania uważam że jest dobrym produktem, użytkuję od pół roku i jestem zadowolony. Urządzenie bazuje na Win CE 6.0 z dedykowaną nakładką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentowane w tym wątku urządzenia multimedialne w porównaniu do standardowego radio Business czy Professional to przepaść jeśli chodzi o funkcjonalność. Jak już pisałem sporo czasu spędziłem rozpoznając rynek takich urządzeń, każde miało swoje plusy i minusy, ale najlepszym kompromisem wydawał się być Dynavin N6. Co do jakości wykonania uważam że jest dobrym produktem, użytkuję od pół roku i jestem zadowolony. Urządzenie bazuje na Win CE 6.0 z dedykowaną nakładką.

 

 

Win CE 6.0 daje sporo mozliwosci tak jak android. Wystarczy troche wiedzy o programowaniu i mozna zdzialac cuda... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Powiedzcie jak poradzić sobie z instalacją automapy? Mam problem z instalacją jej na urządzeniu.

Automape zaznaczałem różne patche, instalowałem rożne wersje, i nic do nie dało. nie ładuje programu.

Będę wdzięczny za info

 

 

Na co ta automape instalujesz..? Jaki system?

 

Z tego co pamietam instalacja automapy byla prosta jak budowa cepa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.