Skocz do zawartości

nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.


faryzeusz405

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po przemyśleniu tematu postanowiłem zakupić to radio, jutro mają mi wysłać to do poniedziałku dojdzie :D postaram się wkleić jakieś fotki starego wyglądu i nowego :mrgreen: zobaczymy co to za wynalazek. Jestem BARDZO ciekawy jak będzie chodziło usb oraz GPS który jest w zestawie z mapą igo tu kupiłem http://allegro.pl/radio-bmw-nawigacja-e90-e91-e81-e82-2006-2011-wwa-i3258765110.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no spoko tylko że przepłaciłeś za to radio co najmniej 600zł :mrgreen: :shock:

czytałeś specyfikację twojego sprzętu?będzie mulić jak stara nawigacja. ma tylko 128mb ramu :duh:

 

za 615 dolców około 2tys masz radio z androidem 4.0 i prockiem 1Ghz oraz 512mb ram do tego w zestawie jest gratis karta 4gb + kamera cofania oraz przesyłka 5-7 dni kurierem;)

Pozdrawiam Kuba:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam take coś w e90 2009 - chyba najnowszą wersję, ale bez androida. Zamontowane wygląda dobrze, po właczeniu nawet bardzo. Działa tak sobie, oprócz kiepskiego dźwięku z PDC. BT działa dobrze, TV w praktyce tylko na postoju, inteface do iPhona doskonały.Tylko jakość audio nie powala Oryginalnie miałem radio professional. Dynavin gra znacząco głośniej, ale barwa dźwięku słabo korygowalna. Pomogło dopiero dołożenie wzmacniacza. Wymieniłem też głośniki na Gladen200, dołożyłem suba JBL + drugi wzmacniacz do basów i teraz rewelacja - lepiej niż w Hi-Fi z Logic7, które mam w e93. Tylko koszty jakoś w górę poszły :( - dobrze, że żona nie wie :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie :D właśnie wróciłem po paru godzinach zabawy z tym radiem , sam sobie z tym poradziłem czyli : zdjąłem panel klimy potem dwie śruby mocujące stare radio, wyciągnąłem radio i wkładam to nowe odrazy zdziwienie bo nie chce wejść :duh: okazuje się ,że trzeba całą starą kieszeń odkręcić :mad2: po odkręceniu kieszeni wkładamy radio ale przed włożeniem radia musimy panel klimy założyć do tego nowego i UWAGA jaja przynajmniej u mnie panel klimy ma takie końce po obu stronach i na dole po włożeniu radia odstaje panel klimy muszę teraz zeszlifować końcówki panela klimy aby to weszło tam gdzie ma to być :mad2: :mad2: dobrze że na alledrogo panel taki kosztuje ok 100zł to można takie coś zrobić . Ogólnie gra dobrze sprawdziłem na pendrive radia nie dałem rady podpiąć bo oczywiście w zestawie nie ma przejściówki do anteny :duh: :duh: . GPS działa i zaczęły mi działać wszystkie przyciski na kierownicy :cool2: Tyle tych bajerów że sam nie wiem jak to ogarnąć. Nie miałem USB teraz jest !!! co do ceny to proponuję szukać na ebay taniej są niż u nas. Ufff ale się rozpisałem Pozdrawiam jak coś to dzwońcie 506459334 Rafał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa!nie jechałem jeszcze na nawigacji ale zaraz po podłączeniu odnalazł moją pozycję .Poklikałem coś tam po nawigacji i zmieniło mi się na język polski :cool2: muszę jeszcze zmienić na stały kolor bo mi zmienia kolory .Na razie nie doszedłem do tego gdzie to może być heee ogólnie jestem zadowolony tylko ten panel klimy mnie zdenerwował :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popielniczka otwiera się normalnie , ale jak przeszlifuje panel klimy to się powinno wszystko schować.Wiecie może jaką przejściówkę potrzebuje do radia ? muszę to dokupić taką mam oryginalną w aucie http://minus.com/ltack4Q3er3yW

ja u siebie nic nie dokupywalem tylko obciolem i lutowanie:) zwyklej wtyczki... a orgi zostawilem (mozna znowu przylutowac jak by co:) )

Ja zamontowalem u siebie avic f900 bt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie wyglada nienajgorzej. Nawet pasuje do calosci. Zastanawiam sie

czy nie jest aby troche za nisko. Tzn jak jezdzisz autem to moze byc to w szczegolnych przypadkach

niebezpieczne, jak za bardzo spuscisz wzrok. :|

U mnie niestety nie podejdzie, przez dodatkowy panel z podgrzewaniem stolkow i autostartem :roll:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
widzialem taki wynalazek na youtube ale myslalem ze ktos robil rzezbe ze to poskladac, masz jakis link do tej popielniczki, u mnie jest wersja dla niepalacych ale zamykana jak popielniczka, chyba z tych wszystkich wynalazkow najbardziej oplaci sie kupic na androidzie
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może dlaczego w tym radiu nie ma potrzymania pamięci ? kasują mi się wszystkie ustawienia :mad2: może muszę zakodować radio ? i jeszcze jedna sprawa jak wsadzam płytę DVD to wyskakuje że zablokowana a po-chwili normalnie idzie film tak samo jest z USB wychodzi że video zablokowane ale zaraz gra nuta z pena. W końcu udało się odblokować sygnał video wszytko znalazłem w menu urządzenia "break - x ,, :cool2: Usb i dvd śmiga bezproblemowo. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem instalacje kamerki do tego radia , koszt kamerki ok 125 zł instalacja to wymiana podświetlania tablicy rejestracyjnej i tu napotkałem problem ; 2 kable do podświetlania tablicy oraz 2 kable do kamerki , wszystko podłączone tak jak kabelki były opisane czyli : plus i minus do podświetlania tablicy , plus i minus do zasilania kamerki i kamerka nie działa :mad2: wszedłem na neta i wiem już, że nie jestem sam w tej sprawie :P poczytałem i zrobiłem :mrgreen: po wielu godzinach prób i błędów odciąłem MINUS po stronie prawej u mnie czyli czincz czerwony bo jest też czarny! i DZIAŁA , ale musiałem dodać filtr przeciwzakłóceniowy!!! ale ulga następna funkcja działa! mam KAMERKĘ :cool2: . I jeszcze jedna sprawa którą chciałem się podzielić tu na forum jestem z Krakowa, dzwoniłem z zapytaniem do fachowców którzy zajmują się instalacją radia w samochodach na ul. 29 Listopada i Pani powiedziała mi ,że nie zajmują się chińszczyzną! bo oni takich radi nie montują :duh: (bezczelna Pani ) wkurzyłem się i sam zacząłem działać i co ? udało się kamerka działa !!! chińszczyzna nie jest taka zła jak to ta Pani z 29 LISTOPADA powiedziała , koledzy z Krakowa wiedzą o kogo chodzi ;) POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale się nie dziwie że ci tak odpowiedziała logiczne po prostu nie są pewnie za chinski badziew nie mogą dać gwarancji na takie sprzęt w którym może się zepsuć dosłownie wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.