Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

takie zdjęcie.dystanse są 15mm na tyle. ET 34,szerokość 8cali.

dla porównania jeszcze - przed malowaniem wyglądały tak:

yZWmkFE.jpg

MkT758v.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Felgi wyglądają na aucie :cool2: Xdrive to xdrive, ja bym nic z obniżaniem nie kombinował, wygląda ok. Teraz trzeba tylko uważać z chemią do mycia bo poler lubi zacieki, a ciężko to zabezpieczyć. Przerabiałem ten temat przy felgach do MB, ale efekt jak najbardziej wart zachodu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Teraz musze zobaczyć efekt na żywo;) Na zdjęciach wyglada ok :cool2:

 

pewnie na następnym spocie ;)

 

Felgi wyglądają na aucie :cool2: Xdrive to xdrive, ja bym nic z obniżaniem nie kombinował, wygląda ok. Teraz trzeba tylko uważać z chemią do mycia bo poler lubi zacieki, a ciężko to zabezpieczyć. Przerabiałem ten temat przy felgach do MB, ale efekt jak najbardziej wart zachodu :)

 

na felgi po malowaniu i polerowaniu nałożone zostały 2- 3 warstwy klaru,więc mam nadzieję,że z pielęgnacją nie będzie problemu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, felga pięknie siadła :cool2: Jeszcze trochę i będzie pełny Performance :D :wink: :cool2:

Napisz tylko gdzie dorwałeś te naklejki na felgi BMW Performance :?:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz, felga pięknie siadła :cool2: Jeszcze trochę i będzie pełny Performance :D :wink: :cool2:

Napisz tylko gdzie dorwałeś te naklejki na felgi BMW Performance :?:

 

dzięki Mariusz,ale jeden pełny performance na forum wystarczy - ja już cel osiągnąłem ;)

 

co do napisów to nie są naklejki.zostały one naniesione na felgi aerografem,przed położeniem klaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, felga pięknie siadła :cool2: Jeszcze trochę i będzie pełny Performance :D :wink: :cool2:

Napisz tylko gdzie dorwałeś te naklejki na felgi BMW Performance :?:

 

dzięki Mariusz,ale jeden pełny performance na forum wystarczy - ja już cel osiągnąłem ;)

 

co do napisów to nie są naklejki.zostały one naniesione na felgi aerografem,przed położeniem klaru.

Jeżeli to jest zrobione aerografem to wyszło super :cool2: :cool2:

W sumie to i tak dziwię się że dałeś się namówić Mariusz na 18-stki, napisz jaki teraz po montażu nowych opon masz komfort jazdy? Czy się pogorszył nieznacznie czy jednak bardziej?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeżeli to jest zrobione aerografem to wyszło super :cool2: :cool2:

W sumie to i tak dziwię się że dałeś się namówić Mariusz na 18-stki, napisz jaki teraz po montażu nowych opon masz komfort jazdy? Czy się pogorszył nieznacznie czy jednak bardziej?

 

Mariusz, na razie przejechałem na tych kołach raptem ze 20km,więc nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Mam wrażenie,że jest lepiej niż na 17 ROF,które kiedyś miałem :) No jakoś tak się zacząłem namawiać jak u Ciebie w garażu pierwszy raz zobaczyłem ten wzór 313,a że nie robią ich w 16calach to nie było wyboru ;)

 

Co przeszkadza przy xdrive zalozyc eibachy chociaz ? Jezdzisz nią w teren ? Chyba nie :)

 

hehe,no nie jest to terenówka.przeszkadza jedynie to,że nie widzę na chwilę obecną sensu.jak dorwę kiedyś w dobrej cenie to kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
fajny pomysł z tym aerografem :cool2: , miałem kiedys naklejki i zapomniałem o nich jak myłem auto a wleciał kwas do felg, można wyobrazic sobie co było potem :mad2:
sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dobry efekt- mi tez sie bardzo podoba. A wierz mi jak by było inaczej to bym Ci o tym powiedział :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

dzisiaj skorzystałem z wolnego dnia i w końcu pomalowałem części tarczy na czarno,bo niestety,ale zaczęły trochę zmieniać ori kolor z srebrnego na rudawy :P

szkoda,że nie można fabrycznych takich kupić do 320xd.

TDsna2j.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie te to masz jeszcze USR od EBC, te ktore ja mem co pozwala mi oprocz obrazka tarczy wstawic piekny przyklad na pieknym samochodzie :

 

http://ebcbrakes.pl/img/cms/usr.png

 

http://i.imgur.com/rDdvkOn.jpg

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak nie te to masz jeszcze USR od EBC, te ktore ja mem co pozwala mi oprocz obrazka tarczy wstawic piekny przyklad na pieknym samochodzie /quote]

 

hehe, zgadza się tarcze bardzo ładne i rzeczywiście są w wersji do mojego auta. jednak moje obecne są nowe,więc zamiast kolejne kupować za pieniądze,których nie mam to wolę zbierać na inne mody ;) zresztą jakbym miał więcej grosza to bym szukał kompletu na swap z 330d/335d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie te to masz jeszcze USR od EBC, te ktore ja mem co pozwala mi oprocz obrazka tarczy wstawic piekny przyklad na pieknym samochodzie /quote]

 

hehe, zgadza się tarcze bardzo ładne i rzeczywiście są w wersji do mojego auta. jednak moje obecne są nowe,więc zamiast kolejne kupować za pieniądze,których nie mam to wolę zbierać na inne mody ;) zresztą jakbym miał więcej grosza to bym szukał kompletu na swap z 330d/335d.

 

ja wpadlem na lepszy pomysl do xi, zaciski z M3 tyl i z 335D przod to pozwala miec tak same duze tarcze tyl przod, zakladam... niedlugo, efekt moze byc fajny :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

poniżej foty aktualnego setupu i tak już pozostanie. kierunki okleiłem folią,ale lipnie z bliska to wygląda,więc na dniach ta folia wyleci. moja poprzednia kierownica z M3 cieszy obecnie forumowicza w BMW z serii 1,a do mnie wpadła kiera obszyta na m-pakiet, z łopatkami LCI i blendą z X1. czekam jeszcze na nakładkę ręcznego Performance i koniec.

 

SylvxmC.jpg

61I27El.jpg

 

C8APqic.jpg

b7Smqjj.jpg

vT4LKd0.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pieknie, kolorystyka + felgi na super plus. Srebne paski sa dla mnie zbyt mdle przy bialym, zrobil bym czarne ale sama koncepcja paskow jest ok.

Kiera pierwsza klasa !

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.