Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

:norty: nie zle to :

 

żadnych modów nie przewiduję może poza programem (sic!)", chyba coś nie wyszło ?

 

a potem poznajesz ciemna strona mocy :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Korzystając z dobrej pogody odświeżyłem zaciski na kolor pomarańczowy z palety RAL 2004. Teraz o wiele lepiej .Poprzedni kolor przez zimę z pomarańczowego zrobił się sraczkowaty :D

dodatkowo części tarcz zostały pomalowane na czarno - co widać.oraz czego nie widać - na przód dystanse 15mm i na tył 20mm.

7dCYVFW.jpg

GhS1BKT.jpg

 

poza tym była okazja dzisiaj spotkać się z Czerwonym - zdjęć nie ma,bo przyjechał Toyotą i wstyd mi było zdjęcie przy tym robić ;) w prezencie dostałem wkładkę do schowka - tę gumową zamiast telefonu.

w garażu czeka na mnie jeszcze ori uchwyt gaśnicy do zamontowania pod fotelem kierowcy. no ale to już w przyszłym tygodniu.teraz weekend :cool2:

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak,przelotowe. teraz koła ET34 są na równi z autem. z tyłu już miałem 15mm,ale dałem je do przodu,a na tył dałem 20mm. jechałem dzisiaj 140-160 i zwiększonych wibracji nie odczułem,ale jak będzie coś nie halo to zawsze można zdjąć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ci nie dobija z przodu ani z tyłu na uskokach przy wyższej prędkości po założeniu dystansów? Też zastanawiałem się nad takim zestawem przód 15, tył 20mm ale słyszałem że zwłaszcza przy cięższym bagażu albo pasażerach z tyłu coś tam lubiło przytrzeć. Jestem ciekawy.

 

Kolor zacisków bardzo fajny, lepiej się prezentują niż poprzednio :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, według mnie zaciski wyszły bardzo elegancko i widać że się postarałeś :cool2: :wink:

Co do dzisiejszego spotkania to niestety wstyd mi za to że nie przyjechałem BMW ale obiecuję że niebawem odwiedzę Cię i wtedy porobimy jakąś sedję :) :cool2:

Co to za wkładka :)? bo tez bym chetnie wywalil "telefon"

Gumowa :lol: :lol: :mrgreen:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie Ci nie dobija z przodu ani z tyłu na uskokach przy wyższej prędkości po założeniu dystansów? Też zastanawiałem się nad takim zestawem przód 15, tył 20mm ale słyszałem że zwłaszcza przy cięższym bagażu albo pasażerach z tyłu coś tam lubiło przytrzeć. Jestem ciekawy.

 

Kolor zacisków bardzo fajny, lepiej się prezentują niż poprzednio :cool2:

 

generalnie jeżdżę solo. jak zauważę coś niepokojącego to dam znać ;)

 

Co to za wkładka :)? bo tez bym chetnie wywalil "telefon"

 

tak jak Mario powiedział : "gumowa" ;) tutaj masz fotę i numer części:

http://i1123.photobucket.com/albums/l553/Richard_Grimes/592e5257.jpg

 

Mariusz, według mnie zaciski wyszły bardzo elegancko i widać że się postarałeś :cool2: :wink:

Co do dzisiejszego spotkania to niestety wstyd mi za to że nie przyjechałem BMW ale obiecuję że niebawem odwiedzę Cię i wtedy porobimy jakąś sedję :)

 

Co dwa Performance'y to nie jeden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie Ci nie dobija z przodu ani z tyłu na uskokach przy wyższej prędkości po założeniu dystansów? Też zastanawiałem się nad takim zestawem przód 15, tył 20mm ale słyszałem że zwłaszcza przy cięższym bagażu albo pasażerach z tyłu coś tam lubiło przytrzeć. Jestem ciekawy.

 

Kolor zacisków bardzo fajny, lepiej się prezentują niż poprzednio :cool2:

 

generalnie jeżdżę solo. jak zauważę coś niepokojącego to dam znać ;)

 

Co to za wkładka :)? bo tez bym chetnie wywalil "telefon"

 

tak jak Mario powiedział : "gumowa" ;) tutaj masz fotę i numer części:

http://i1123.photobucket.com/albums/l553/Richard_Grimes/592e5257.jpg

 

Mariusz, według mnie zaciski wyszły bardzo elegancko i widać że się postarałeś :cool2: :wink:

Co do dzisiejszego spotkania to niestety wstyd mi za to że nie przyjechałem BMW ale obiecuję że niebawem odwiedzę Cię i wtedy porobimy jakąś sedję :)

 

Co dwa Performance'y to nie jeden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Ostatnio było trochę wolnego,więc udało się w końcu zainstalować oryginalny uchwyt do gaśnicy. Dupy nie urywa,kawałek blachy,ale kiedyś może się przydać. Muszę tylko gaśnicę zmienić na jakąś mniejszą...,aczkolwiek nie przeszkadza mi zupełnie w użytkowaniu fotela.

UoS0K59.jpg

hFz4uPa.jpg

R3OLRrK.jpg

dYtMHJx.jpg

bg8M9Hg.jpg

 

 

 

Udało się też umyć i nawoskować auto - kilka zdjęć:

 

St9kbhZ.jpg

YMZComG.jpg

p1ErSs6.jpg

5vnae5B.jpg

w6aQqb2.jpg

 

 

A wczoraj wybrałem się do Żor do renomowanego Mario Czerwony BMW Garage na wymianę oleju w skrzyni biegów,regenerację mechatronika i wymianę olejów w dyferencjałach i skrzyni rozdzielacza napędu X-drive. Mario fachowo ogarnął temat.W mechatroniku wymieniona została płyta separacyjna,okular i tłoczki. Skrzynia chodzi jak nowa.Oczywiście wymieniona została też miska z filtrem,tulejka i olej... Oleju udało się wymienić 8 litrów !!!

 

Mechatronik po zdjęciu miski:

FoYfuN2.jpg

 

Na stole:

tpQ64R3.jpg

 

Płyta separacyjna - podobno rzadko spotykany model,ale dobrana bezbłędnie dzięki numerom seryjnym na boku skrzyni:

8FsNh9n.jpg

 

Machatronik po otwarciu:

DK4VzIP.jpg

 

Tłoczki stare po lewej i nowe po prawej. Widać zużycie na starych,aczkolwiek mniejsze niż się spodziewałem:

YbWMqEw.jpg

 

Na koniec mała sesja zdjęciowa dwóch wersji Performance - na wypasie i budżetowa ;)

 

ayvapVH.jpg

Ynmusr9.jpg

K078QyA.jpg

 

Polecam tego mechanika :lol: :cool2:

 

A dzisiaj wpadły nowe opony: Michelin CROSSCLIMATE+ w rozmiarze 18/40/225, produkcja koniec marca 2017

 

DZvIOIU.jpg

 

No i ostatni mod,który pewnie nie przypadnie do gustu większości z Was - zmieniłem felgi na wzór,który od jakiegoś czasu chodził mi po głowie - BMW 441M ferric grey z wersji m-pakiet F3X.

 

Tp76pd6.jpg

PjdjpS6.jpg

qFq6inL.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kasy wysypałeś :cry2: gaśnica wygląda dziwnie mówiąc szczerze a felgi całkiem fajnie, te opony to całoroczne ? są wg. producenta dosć ciche 69db przy tym rozmiarze to dobry wynik a wg. Ciebie jakie wrażenia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Marina, dżentelmeni o piniądzach nie rozmawiają.... ;) Do końca roku tynk ze ścian do żarcia... Przy przebiegach takich jak u mnie tj.295 000km lepiej dbać o auto jak się chce nim trochę pojeździć. Skrzynia trochę szarpała między 2-3,a poprzednia wymiana oleju 70 000km temu robiona była za zamkniętymi drzwiami i na pewno nie tak skrupulatnie i dokładnie jak u Czerwonego. Teraz mogę spać spokojnie jeżeli chodzi o skrzynię. Opony są letnie z homologacją na zimę. Gaśnica to mod użytkowy,a nie wizualny - jak widać. Rozwiązanie nie jest zbyt subtelne,ale mi to nie przeszkadza.U Czerwonego pod fotelem Performance tej gaśnicy w ogóle nie widać.Tam to zresztą w ogóle szał w środku,jak i na zewnątrz :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dzisiaj wymieniłem i zrobiłem może 10km,więc nie powiem nic więcej poza tym,że na poprzednich felgach - opona dunlop jeździło się jak na runflatach... na tych jest zdecydowanie lepszy komfort. na inne wnioski za wcześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede wdzieczny za info uzytkownika tych crossclimate+ 18 cali, jestem zainteresowanym kupnem takich samych.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w X3 mam nokian weatherproof rowniez jestem mega zadowolony. michelin ma nizszy bieznik ale zaleta jest piekna rzezba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bede wdzieczny za info uzytkownika tych crossclimate+ 18 cali, jestem zainteresowanym kupnem takich samych.

na razie nie zapowiada się żaden test,bo nie szykuje mi się żaden wyjazd i będę się w zasadzie kręcić wokół komina. coś co od razu zauważyłem to to,że w porównaniu z dunlopami jest bardziej komfortowo.nie wiem jakim cudem,bo bieżnik ten sam,a nawet felga z tyłu szersza (teraz 8,5,a było 8). mniej wyczuwalne są nierówności na drodze,studzienki, łagodniej wjeżdża pod progi zwalniające.

Dobry serwis :cool2:

Ze spraw wizualnych to bardziej podchodziła mi dwururka wydechu Performance, ale to detal.

A co się stało z styling 313 18", sprzedane? :wink:

no dobry dobry ;)

końcówki kwestia gustu,wiadomo. moim zdaniem w performance była tragiczna biorąc pod uwagę cenę tego czegoś. aktualne końcówki bardziej mi odpowiadają.wydech bez tłumików też robi robotę ;)

a poprzednie felgi mają się dobrze.wystawiłem na sprzedaż. żeby nie było niedomówień - to nie są ori bmw. ale wyglądają zayebiście jak ori :lol:

 

Serwis jak zawsze na poziomie :8) Na nowych felgach wygląda ciekawie - pewnie na żywo lepiej niż na fotkach. Gratulacje, czołówka touringów w PL :twisted:

dojrzewam do tych felg... ;) teraz auto wygląda bardziej m-pakietowo ;) Srebrnych bym nie brał,ale w kolorze ferric grey robią robotę.Mają duży prześwit,więc też widać tarcze i zaciski.no i wzór nie jest tak oklepany jak przy innych felgach.moim zdaniem jeden z ciekawszych wzorów.podobno robią go też oryginalnie w kolorze czarnym,ale kosztują kilka razy więcej...

 

http://i.imgur.com/0UpgHuU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
photobucket ,na którym miałem wszystkie zdjęcia z tego wątku wprowadził nowe zasady i chce opłat za linkowanie zdjęć. nie zamierzam za to płacić,więc wszystkie linki poszły się ....ać. zna ktoś jakiś darmowy hosting godny polecenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.