Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Rewelka :cool2:

Napiszę to w twoim temacie chyba po raz 100-tny ale muszę.

Cały efekt trochę ginie przez zbyt małe felgi.

19" obowiązkowo!

Pieknie :cool2:
Wszystko Lux :cool2:

Tylko felgi na moje oko całkowicie nie pasują do tak ładnego nadwozia :wink:

 

Dzięki! Co do felg to rozglądałem się za 313 w 18 calach,ale mało tego i póki co nie mój pułap.19tek na pewno nigdy nie będzie. niebawem czeka mnie ubezpieczenie auta :roll: ,więc koła muszą poczekać na meeeega okazję :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, pakiet aero performance zrobił swoje :cool2: koło jak koledzy pisali przydałoby się inne, ale jak mówisz może przy okazji coś ciekawego trafi w twoje ręce. Co do styling 313 w rozmiarze 18" z jedynki nie będzie to chyba dobrze wyglądać natomiast 19" jak najbardziej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 313 by zrobiły mega robotę. No ale też rozumiem chęć posiadania 16, sam jeździłem na 18, teraz mam 16 i chyba zostaną (komfort nieporównywalny), ale do Twojego wyglądu auta byłoby to wskazane :)

 

http://allegro.pl/kola-letnie-18-wz-313-bmw-3-e90-e92-b18l313-i4943294787.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie, 313 by zrobiły mega robotę. No ale też rozumiem chęć posiadania 16, sam jeździłem na 18, teraz mam 16 i chyba zostaną (komfort nieporównywalny), ale do Twojego wyglądu auta byłoby to wskazane :)

 

http://allegro.pl/kola-letnie-18-wz-313-bmw-3-e90-e92-b18l313-i4943294787.html

 

właśnie to są do E90,ale diengów brak!

 

Robi swoje gratuluje :)

Tak dziwnie to wyglada bez tablic !

 

dzięki! wygląda jak z salonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, dołożenie zderzaka i progów dodało pazura ale z mojego doświadczenia wiem że na zdjęciach nie prezentuje się jak na żywo :cool2: :cool2:

Pięknie teraz to współgra, dobrze że poszedłeś w tym kierunku :cool2: :cool2: Teraz moim zdaniem felga 18 cali 313 lum M193 i będzie naprawdę pięknie :cool2: :cool2:

Co do braku tablicy to myślę że nie musisz się martwić :mrgreen:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz, dołożenie zderzaka i progów dodało pazura ale z mojego doświadczenia wiem że na zdjęciach nie prezentuje się jak na żywo :cool2: :cool2:

Pięknie teraz to współgra, dobrze że poszedłeś w tym kierunku :cool2: :cool2: Teraz moim zdaniem felga 18 cali 313 lum M193 i będzie naprawdę pięknie :cool2: :cool2:

Co do braku tablicy to myślę że nie musisz się martwić :mrgreen:

 

koło przy Twoim bidne i zawias ori,ale na zewnątrz,z daleka, już możemy stawać do "bliźniaczych" fotek :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no na razie jeżdżę.od wczoraj mam ten zderzak na aucie.jak będzie trzeba to ją przykręcę/przykleję. żal wiercić w tym cudzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziwnie to wyglada bez tablic !

 

Mi tam się podoba bez tablicy, chętnie sam bym nie zakładał przedniej. U siebie mam 30 cm tablicę przednią i już mi jest za duża ;) Jakbym miał nowy zderzak to bym nie wywiercił dziur tylko pokombinował z zamocowaniem jej w otwór po haku holowniczym. Często spotykane rozwiązanie na autach z USA.

 

M193 to spoko fele, ale bez dystansów jakoś nei wypełniają fajnie nadkoli ;) Moja opinia. Na polskie drogi 18 cali starczy, choć wiadomo, że 19 cali robi robotę.

BMW - The Ultimate Driving Machine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

dzisiaj założyłem na chwilę felgi 18. źle to nie wygląda. to nie są oryginalne 313 - szukałem 18tek w sensownych pieniądzach i nic nie było. te mają z tyłu znaczek GERMANY,ale nie mam pewności,że tam były robione. wymagają lekkiej renowacji,więc po sesji zdjęciowej wróciłem na jakiś czas do starych 16tek.

 

cx5gsQA.jpg

UdYkzSm.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

hehe,do orgazmów to wolę coś innego ;)

żadnego pro-kitu nie będzie. wiem,że trochę wysoko stoi,ale to x-drive i tak pozostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no Mariusz bardzo ładnie to wygląda :cool2: :cool2: Dlaczego tylko na chwilę zakładasz :?: Przecież zimy chyba już nie będzie :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No, no Mariusz bardzo ładnie to wygląda :cool2: :cool2: Dlaczego tylko na chwilę zakładasz :?: Przecież zimy chyba już nie będzie :)

Mariusz, te opony to niestety śmietniki - strach jeździć gdzieś dalej. Założyłem,bo byłem mega ciekawy jak to będzie wyglądać. Muszę przyznać,że lepiej niż na obecnych 16tkach ;)

 

Dobrze wyglądają :cool2: Kształt 313-tek im służy i nie giną na aucie. Jakie plany odnośnie renowacji. Środek zostaje, ramiona do polerowania?

dzięki. co do koloru to całe są srebrne,więc zastanawiam się nad malowaniem na wzór ori -tzn. grafitowy środek i ramiona spolerowane.

 

Elegancko :cool2:

Jedni wola glebe drudzy nie i trzeba to uszanowac :cool2:

Ja juz na letnich :norty: Panowie tylko piekniej bedzie teraz :cool2:

tak jak piszesz :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, jeżeli tak to pewnie że nie ma co ryzykować, ja na twoim miejscu zrobiłbym tak jak jest w ori felgach grafitowy środek i polerowane ramiona :cool2: lub tak jak ma kolega Wlodi środek czarny a ramiona srebrne czy polerowane już nie pamiętam ale takie malowanie naprawdę się prezentuje, zresztą możesz zobaczyć w galerii Wlodiego lub napisać na priv. z zapytaniem jak ma to dokładnie malowane, powiem Ci Mariusz że jak założysz już na stałe te felgi to nie będziesz chciał się z nimi rozstawać na zimę a jak tam komfort Mariusz bo wiem że komfort jest dla Ciebie najważniejszy? Chyba nie ma takiej tragedii pomiędzy 16-stkami? Przede wszystkim kup Mariusz dobre oponki bo to podstawa :) :wink:

Ok to wszystko z mojej strony, lecę rozbierać turasa do montażu zawiechy i hamulców :D Bo w pół do 11-stej a ja jeszcze nic nie zrobiłem :duh:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz, jeżeli tak to pewnie że nie ma co ryzykować, ja na twoim miejscu zrobiłbym tak jak jest w ori felgach grafitowy środek i polerowane ramiona :cool2: lub tak jak ma kolega Wlodi środek czarny a ramiona srebrne czy polerowane już nie pamiętam ale takie malowanie naprawdę się prezentuje, zresztą możesz zobaczyć w galerii Wlodiego lub napisać na priv. z zapytaniem jak ma to dokładnie malowane, powiem Ci Mariusz że jak założysz już na stałe te felgi to nie będziesz chciał się z nimi rozstawać na zimę a jak tam komfort Mariusz bo wiem że komfort jest dla Ciebie najważniejszy? Chyba nie ma takiej tragedii pomiędzy 16-stkami? Przede wszystkim kup Mariusz dobre oponki bo to podstawa :) :wink:

Ok to wszystko z mojej strony, lecę rozbierać turasa do montażu zawiechy i hamulców :D Bo w pół do 11-stej a ja jeszcze nic nie zrobiłem :duh:

 

haha, no bierz się za robotę Mariusz,bo forum czeka na relację ;) co do komfortu to przejechałem wczoraj raptem ok.25km. tragedii nie ma,ale za wcześnie żebym coś sensownego mógł powiedzieć. spalanie na pewno wzrośnie.malowanie jak będzie to raczej grafit i polerka. czarne środki mnie nie interesują.

 

masz rację,że na zimę nie będzie mi się chciało tych felg zdejmować,więc co do opon to myślę o Dunlop Sport SP 01 A/S. szkoda,że różnica między ceną w DE a w PL to 400zł na komplecie! :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.