Skocz do zawartości

E91 LCI 320xd Performance NBT EVO


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana tłumika zdecydowanie poprawiła wygląd tyłeczka :cool2: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

dzięki za komentarze odnośnie felg :roll2: i te pozostałe też ;)

kkamo84 co do dźwięku to zmiana jest subtelna.tak jak pisałem to 2.0d,samym tłumikiem m3 nie zrobisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

wczoraj z kolegą Halfim wymieniliśmy u mnie w aucie szczotki dodatkowej pompy wody odpowiedzialnej za działanie funkcji REST. z tego co widzę to częsta przypadłość w naszych autach. do wymiany potrzebne są dwie szczotki.zapłaciłem za nie 6,5zł/szt. poniżej zdjęcie starej i nowej:

 

yUUso06.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj z kolegą Halfim wymieniliśmy u mnie w aucie szczotki dodatkowej pompy wody odpowiedzialnej za działanie funkcji REST. z tego co widzę to częsta przypadłość w naszych autach. do wymiany potrzebne są dwie szczotki.zapłaciłem za nie 6,5zł/szt. poniżej zdjęcie starej i nowej:

 

http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMG-20140807-WA0001_zps1e49bf69.jpg

Bardzo dobrze że to ogarneliście, sam się zastanawiam czy u mnie działa ta pompa :?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

heh, dzięki za uwagę,ale wydech jest dokładnie tak jak go BMW zaprojektowało :cool2:

 

 

Bardzo dobrze że to ogarneliście, sam się zastanawiam czy u mnie działa ta pompa :?

no latem tego raczej nie sprawdzisz. a wywala Ci błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dzięki za uwagę,ale wydech jest dokładnie tak jak go BMW zaprojektowało :cool2:

 

 

Bardzo dobrze że to ogarneliście, sam się zastanawiam czy u mnie działa ta pompa :?

no latem tego raczej nie sprawdzisz. a wywala Ci błąd?

No właśnie nie wywala błędu i dlatego nie jestem pewien czy ta pompka jest do roboty w każdym bądź razie będę wiedział gdzie uderzyć jak padnie :D :wink:

Mariusz a co z tematem IC :?:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz a co z tematem IC :?:

Mariusz,zadzwonię do Ciebie jak mnie temat przypili,na razie IC leży w garażu :)

 

cj1jcJg.jpg

 

a teraz wczorajszy mod - już dawno chciałem go zrobić - miałem tak w poprzednim aucie,ale tutaj konieczność zdejmowania kół i nadkoli jakoś mnie średnio mobilizowały.w końcu się wziąłem i zrobiłem. myślę,że 20-30 kuni doszło ;)

2DXTYtZ.jpg

FEpXKDD.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
oj tam, wiadomo,że do zdjęcia włączyłem :) ale nawet wyłączone wyglądają zajefajnie jak dla mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dzięki za uwagę,ale wydech jest dokładnie tak jak go BMW zaprojektowało :cool2:

 

rozumiem ale zabawa w tuning to min, poprawianie fabryki. :D

Ja w swoim przesunąłem o 6 cm wyoblenie w dyfuzorze na końcówki wydechu i umieściłem nieco wyżej . Teraz wygląda lepiej. :mrgreen:

7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
cieszę się,że jesteś zadowolony. tłumik MG to pierwsza klasa. sam tłumik performance na pewno lepiej wygląda od seryjnego,ale wizualnie nie jest to Bóg-wie-co. ja z tego moda jestem bardzo zadowolony,więc :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulfon, dopiero teraz przeczytałem, że coś pisałeś o białym plasti dipie na felgach. To ja Ci mówię: ZAPOMNIJ!

Ja pomalowałem na pomarańczowo półtora miesiąca temu, przejechałem około 1500 kilometrów i już powoli planuję zdejmowanie powłoki bo szczególnie na przednich kołach powłoka zrobiła się już ciemna od klocków i nie da się tego umyć ponieważ te gorące cząsteczki się wżarły w plasti dipa. Już po 2-3 tygodniach od pomalowania kolor troszkę zmarniał i nie był taki jak świeżo po malowaniu.

 

Z białym pojeździłbyś pewnie miesiąc i koniec więc szkoda zachodu.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dzięki za cynka BBrys. ja mam z przodu klocki ceramic,ale pewnie i tak z czasem zrobiłby się syf. przez Twoje auto zacząłem po części myśleć nad tymi felgami,bo u Ciebie wyszła petarda.no ,ale skoro to ma być na 1-2mce to szkoda kasy i czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dzięki za wcześniejsze komenty. tutaj nowy zakup - tuleje poliuretanowe Strongflex przedniego wahacza - specjalnie do x-drive. jak się uda to pod koniec przyszłego tygodnia montaż:

B7iBusX.jpg

 

poza tym zdemontowałem łącze snap-in i powiększyłem w ten sposób schowek.zrezygnowałem z zakupu wypełniającego korytka - 50-60zł za ten kawałek plastiku to moim zdaniem gruba przesada.zrobiłem po swojemu - plastikową wkładkę dociąłem pod wymiar i okleiłem czymś w stylu zamsz/alkantara.schowek teraz jest jeszcze bardziej pojemny.

 

ezoNxsu.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no średnio jakbyś chciał mierzyć co do milimetra,ale przecież nie mówię,że jest to ori ;), może kiedyś sobie dotnę jeszcze raz ;) najwaźniejsze tak jak napisałeś,że dziur nie widać.

 

tuleje kupiłem od producenta.są z Wrocławia,więc miałem odbiór na miejscu.

http://www.strongflex.eu/pl/bmw-e93-05/1014-tuleja-wahacza-przedniego-4x4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

w piątek odwiedziłem kolegę Mariusza - Czerwonego,który ogarnął w moim aucie swap Intercoolera z wersji 335d.Nie jest to zamiana plug and play. Konieczna była przeróbka jednego z wlotów, tzn.przespawanie oryginalnego wlotu z wersji 320d do coolera 335d.

 

"eco"-driving na A4:

EhRH7wM.jpg

 

na dole ori cooler,powyżej z wersji 335d:

ZxNiWJC.jpg

 

po przeróbce:

 

SQ8xmVb.jpg

SphJpqB.jpg

 

Podziękowania dla Mariusza !!!

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.