Skocz do zawartości

Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Doskonale zadbana wersja. Oj przyszły kupiec będzie wdzięczny :cool2:

 

Wlodi Si to Mpak w standardzie :8) lepiej edytuj wpis na Prior ;)

 

Ewelina ja planuję też przy 100tys zrobić rozrząd. Jest ok ale lepiej chuchać na zimne. Póki co jest 82 i mam nadzieję,że nie zawiedzie jeszcze przez długo.

 

Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie - jak zawsze.

 

:wink:

 

Dzięki Wojtku :cool2: :cool2:

Zapomniałam Ci odpisać na sms :duh:

Masz jeszcze czas na rozrząd, ale przy 100k pewnie dobrze będzie go zrobić. U Ciebie wszystko na czas zawsze zrobione :cool2:

Pozdrawiam ciepło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zadbana wersja. Oj przyszły kupiec będzie wdzięczny :cool2:

 

Wlodi Si to Mpak w standardzie :8) lepiej edytuj wpis na Prior ;)

 

Ewelina ja planuję też przy 100tys zrobić rozrząd. Jest ok ale lepiej chuchać na zimne. Póki co jest 82 i mam nadzieję,że nie zawiedzie jeszcze przez długo.

 

Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie - jak zawsze.

 

:wink:

 

Dzięki Wojtku :cool2: :cool2:

 

 

Zapomniałam Ci odpisać na sms :duh:

Masz jeszcze czas na rozrząd, ale przy 100k pewnie dobrze będzie go zrobić. U Ciebie wszystko na czas zawsze zrobione :cool2:

Pozdrawiam ciepło :D

 

Odpisz teraz! Choć zapomniałem co chciałem od Ciebie już :roll: :wink:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak z silnikiem bylo cos nie do konca tiptop tak naprawde bo chyba nie tulejowalas silnika ktory byl bez skazy, nie tracil mocy i nie bral oleju ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riv pewnie że było coś nie tak. Ta jednostka to porażka BMW i powie Ci o tym każdy mechanik.... a pisanie że to to, że tamto profilaktycznie no sorry, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Auto jeśli pójdzie, to do kogoś za przysłowie grosze, chyba że Ewela sobie je zostawi. Sądząc po kosztach wątpie. :duh: Niestety znając Polskie realia to 3/4 tego co było robione w aucie nigdy nie odzyska :mad2:

 

 

Kolejny post z rozliczaniem czyjejś rodziny skończy sie ostrzeżeniem.

ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem Ci na złocie, wg mnie nie warto było naprawiać tylko lepiej było opchnac te 3-4tys taniej i nie pchać sie w remont jeżeli nadal myślisz nad zmiana auta.

Jak podchodzisz do samochodu, nie nudzi Ci sie? Bo mi bo po roku wierci i kręci zeby cos nowego kupic bo juz znudził sie

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłas może na hamowni po zrobieniu silnika? bardzo jestem ciekawy wyników :cool2:

 

Nie byłam, ale może w wolnej chwili pojadę :)

 

czyli jednak z silnikiem bylo cos nie do konca tiptop tak naprawde bo chyba nie tulejowalas silnika ktory byl bez skazy, nie tracil mocy i nie bral oleju ?
Riv pewnie że było coś nie tak. Ta jednostka to porażka BMW i powie Ci o tym każdy mechanik.... a pisanie że to to, że tamto profilaktycznie no sorry, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Auto jeśli pójdzie, to do kogoś za przysłowie grosze, chyba że Ewela sobie je zostawi. Sądząc po kosztach wątpie. :duh: Niestety znając Polskie realia to 3/4 tego co było robione w aucie nigdy nie odzyska :mad2:

 

Kolejny post z rozliczaniem czyjejś rodziny skończy sie ostrzeżeniem.

 

Z silnikiem wszystko było ok, tak jak pisałam wcześniej. Po przekroczeniu 100k przebiegu wymieniałam olej, silnik był sprawdzany i nie wskazywał na żadne problemy. Stanęłam przed wyborem co dalej z autem, bo nie sprzedało się, a wiele osób boi się kupna si z uwagi na awarie. Obecnie jestem mocno zapracowana (jestem w tracie awansu dyr. przez najbliższe 3 miesiące) i potrzebuję codziennie auta. Gdyby mi się nagle zepsuło to.. no nie ma takiej opcji nawet. Więc z uwagi na to, że nie sprzedałam auta postanowiłam, że zostaje, bo za darmo nie będę go oddawać, a poza tym potrzebowałabym też $ na nowe. Kolejne podejście do zmiany auta mogę zrobić dopiero zimą/na wiosnę z przyczyn, jak widać, czysto osobistych. Do tego czasu czeka mnie sporo godzin za kółkiem, bo mam przedstawicieli w wielu rejonach Polski. Chciałam zrobić ten remont w czerwcu, kiedy jeszcze miałam na to czas. Ot cała historia :)

 

Tak jak mówiłem Ci na złocie, wg mnie nie warto było naprawiać tylko lepiej było opchnac te 3-4tys taniej i nie pchać sie w remont jeżeli nadal myślisz nad zmiana auta.

Jak podchodzisz do samochodu, nie nudzi Ci sie? Bo mi bo po roku wierci i kręci zeby cos nowego kupic bo juz znudził sie

 

To nie jest kwestia 3-4k, a raczej 10-12. Myślę nad zmianą, ale to pewnie nie wcześniej niż zimą/wiosną. Trochę już się znudziło, ale szczerze powiem, że nie mam teraz na to czasu i auto stało się bardziej narzędziem pracy ;) Czasem jeżdżę też rodziców f10 i scirocco brata, daje frajdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tez lepiej opuścić te 10 dla nowego właściciela bo teraz nikt nie zwróci za remont silnika który robiłaś profilaktycznie. Nasz kraj - taki piękny, taka rzeczywistość :)
Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tez lepiej opuścić te 10 dla nowego właściciela bo teraz nikt nie zwróci za remont silnika który robiłaś profilaktycznie. Nasz kraj - taki piękny, taka rzeczywistość :)

 

Nie chce żeby mi ktoś za niego zwracał. Zasada jest prosta - to, co wpakujesz w auto się nie zwróci :) Za to mam poświadczenie zrobionego remontu, a kilku zainteresowanych pytało mnie, czy silnik jest po remoncie (z uwagi na awaryjność). A poza tym auto będzie dobrze służyło przyszłemu właścicielowi :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podchodzisz do samochodu, nie nudzi Ci sie? Bo mi bo po roku wierci i kręci zeby cos nowego kupic bo juz znudził sie

 

i dla takich ofiar marketingu i konsompcjonizmu stworzono lease & drive :mrgreen: ty tez co z lata produkuj 9 lat jazdy V8 w CO2 kupujac nowy samochod ktory sie rozni kolorem tapicerki drzwi ktory marketing ci wpechnal jako supermega top nowosc :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no po takim zabiegu masz problem z glowy na 100 tys potem to samo

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Nowo-osadzone tuleje to inny materiał (żeliwo najczęściej) niż to, co było w oryginale (stop alu, utwardzony Nikasilem lub czymś pochodnym/nowszym na powierzchni).

 

Jak dobrze robota zrobiona (nie przegrzeje się silnika, tuleje nie zrobią się luźne), to nie ma prawa się nic stać.

Pozdrawiam

K.Gajda(cra3y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze Kri sie dowiadywal dokladnie ale z tego co pamietam to chodzi o jakis problem kata natarcia tloka i jaki nie byl by material albo tlok albo tuleja predzej czy pozniej pojdzie bo tam sa duze sily. Z drugiej strony 100 lub 150K km to calkiem sporo jezeli to jedyna naprawa przez ten okres bo wiekszosc silnikow i tak ma w sumie usterki ktore razem przekraczaja koszt tej naprawy. Wystarczy zobaczyc dwu litrowe dizle ktore nawet po naprawie rozrzadu potrafia powielic ten sam problem po 50 tys km. A woz jest fajny i unikalny.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, którzy robili blok oraz składali auto, powiedzieli, że problem z głowy i nic już nie powinno się stać z silnikiem. Tyle na podstawie ich doświadczeń. Na Krasnobrodzkiej robili już takie bloki i to po usterce.

Tymczasem zrobiłam już 2k km od odbioru auta. Nigdy nie jeździło się nim lepiej niż teraz :) Po 1k km. serwis, wymiana oleju, sprawdzenie - wszystko ok :cool2: Dodatkowo wleciały nowe opony Continental ContiSportContact 3:

 

http://images66.fotosik.pl/1098/ec31161ceaee804emed.jpg

 

Zbytnio nie znam się na oponach, ale jeździ się na nich ok.

 

Ustawiona zbieżność 3D:

 

http://images69.fotosik.pl/1097/d7f4c7cf1a49fc5cmed.jpg

 

No i oczywiście pierwiastek kobiecy, czyli perfumy dla Eleny :mrgreen: Chyba najlepsze, jakie udało mi się do tej pory kupić do auta :cool2:

 

http://images69.fotosik.pl/1097/8e540be41579ad23med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyc dwu litrowe dizle ktore nawet po naprawie rozrzadu potrafia powielic ten sam problem po 50 tys km. A woz jest fajny i unikalny.

 

Nie mieszaj rozrządu (gdzie wkładają ponownie łańcuch, który jest dalej "taki sobie") z porządną naprawą bloku (osadzenie tulei z innego materiału). Mogę się założyć, że to przeżyje wszystkie rozrządy z N47 :twisted:

Pozdrawiam

K.Gajda(cra3y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Panowie, którzy robili blok oraz składali auto, powiedzieli, że problem z głowy i nic już nie powinno się stać z silnikiem. Tyle na podstawie ich doświadczeń. Na Krasnobrodzkiej robili już takie bloki i to po usterce.

Tymczasem zrobiłam już 2k km od odbioru auta. Nigdy nie jeździło się nim lepiej niż teraz :) Po 1k km. serwis, wymiana oleju, sprawdzenie - wszystko ok :cool2: Dodatkowo wleciały nowe opony Continental ContiSportContact 3:

 

http://images66.fotosik.pl/1098/ec31161ceaee804emed.jpg

 

Zbytnio nie znam się na oponach, ale jeździ się na nich ok.

 

Ustawiona zbieżność 3D:

 

http://images69.fotosik.pl/1097/d7f4c7cf1a49fc5cmed.jpg

 

No i oczywiście pierwiastek kobiecy, czyli perfumy dla Eleny :mrgreen: Chyba najlepsze, jakie udało mi się do tej pory kupić do auta :cool2:

 

http://images69.fotosik.pl/1097/8e540be41579ad23med.jpg

 

 

:cool2:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mała kosmetyka - jedna listwa shadow line (lewy tył) lekko się odkleiła przy końcu i odstawała, więc zamówiłam nową (klej pomagał jedynie na jakiś czas). Druga pierdoła, acz denerwująca - podświetlenie led rejestracji. Żarówki paliły się bardzo szybko, próbowałam już różnych. W końcu zamówiłam OEM podświetlenie. Koszt niewielki, a powinno sprawować się lepiej :)

 

http://images66.fotosik.pl/1165/c1e981ed797b73e6gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
kupiłem albo w auto-voll albo innym z ori częściami bmw, zobacz też sklep naszego forumowicza http://www.mautoczesci.pl/ , napisz do nich na mejla na pewno pomogą :cool2:
sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ile dales ?

generalnie musisz znalesc kogos kto sie nie zna inaczej cena jest zaleazna id stanu karoseri okolo 10 tys.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.