Skocz do zawartości

Kierownica Wielofunkcyjna + Nowe Radio - zmiana


LossiuE46

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o e46 z hk to ja takie coś mam, miałem na tym podłączone radio pioneer jakieś tam nowsze i działało ok. Kostkę ori miałem od radia bo było nowe.

Później dodatkowo podłączyłem skrzynie 1400w na wzmacniaczu rx44 i latało, pierdolnik który aktywuje hk też działał i różnica w odsłuchu była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore juz teraz nawet po uwage wsadzic tam nowy wzmacniacz markowej firmy ale nie chcialbym tego robic wolalbym zeby gralo na tym orginalnym :/ Mam kolesia elektryka i rozmawialem z nim o tym ze te konwentery podobno cos bucza po odpaleniu auta ale on mowi ze gdzies zalatwi taki co bedzie gral dobrze,ale watpie w to no zobaczymy :oops: teraz to juz mam nie zla lamiglowke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Przejściówki BMW - Sony nie było ? tylko Sony - ISO i ISO - BMW ? Jak radio OEM działało poprawnie to sprawdź pin 16 gniazda BMW i pin 5 złącza ISO czy są połączone i dalej czy ze złącza ISO pin 5 do złącza Sony jest jakieś połączenie ( sprawdź zgodnie z instrukcją, przewód może być opisany jako sterowanie anteną automatyczną ). W BMW steruje on wzmacniaczem umieszczonym w słupku nadwozia, bez zasilania tego wzmacniacza radio odbierało nie będzie. Zakładam że antenę podłączyłeś :D

 

Pomocne linki: http://www.studio24.prv.pl/ oraz http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isoshop.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witajcie Panowie. Nie mogę znaleźć konkretnego tematu który mógłby mi pomóc. Chciałbym zmienić fabryczne radio na coś nowszego gdzie będzie można wrzucić pendrive i podpiąć wzmacniacz etc. W samochodzie mam kierownicę multifunkcyjną, zmieniarkę cd. Co będzie mi potrzebne odnośnie radia żeby multi funkcja działała? Jeszcze nie mam konkretnego modelu radia, dopiero chcę kupić, może coś poradzicie? Wcześniej miałem bez multifunkcji - wtedy nie było żadnego problemu :D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja kupilem radio dedykowane do BMW na androidzie i na poczatku multifunkcja nie dzialala ale zobaczylem ze w zestawie mam taki maly can bus dekoder...podpoilem to pod wolna wtyczke od wiazki i multifunkcja dziala :)

 

tylko mam pewien problem...mianowicie przenioslem klimatronik nizej ale nie chce on sie trzymac tam i od dolu jest dziura....czytalem na forum i wiem ze jest potrzebny jakis stelaz razem z popilniczka sie to wymienia podobna tylko nie moge nigdzie tego znalezc..moglby ktos podeslac link do czegos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.