Skocz do zawartości

BMW E90 Zmiana świateł pre-lci na lci


sogone_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko- mam w aucie przed liftem zalozone lampy tylne po liftowe- efekt: swiatla mijania zewnetrzne swieca normalnie, swiatla mijania na klapie swieca jak przeciwmgielne, swiatla wsteczne nie dzialaja wcale, przeciwmgielne nie dziala wcale.

Jest jakas szybka recepta na to?

 

moze ktos takie rzeczy naprawia na terenie warszawy to chetnie podjade na naprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
Mam pytanie odnośnie przetwornic, ponieważ sprawdzałem i rzeczywiście numery przetwornic przed i po liftingu są różne, to może ktoś potwierdzić że od wersji pre lci nie będą pasować do lci. Widzę że na aukcjach internetowych jest bardzo dużo lamp lci, ale nie kompletnych czyli bez przetwornic, żarników itp. Rzadko kiedy zadarza się komplet lamp lci ze wszystkim. Żarniki rozumiem że będą pasować. Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nigdzie nie napisałem że takich nie znajduję. Napisałem że, większość ofert jest z niekompletnymi. Pytanie było o przetwornicę, gdyż jeżeli by pasowałay przełożyłbym ze swoich lamp.

 

Dziękuję za odpowiedź, że nie będą pasowały na 100%. ( tyle w sumie wystarczyło napisać)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Pozwolę sobie dołączyć się do tematu :) Posiadam u siebie zwykłe lampy Pre-LCI. Nie chcę stosować żadnych zamienników np. DEPO. Postanowiłem zamontować lampy LCI z ringami, których mi trochę brakuje. Pytanie moje brzmi: czy mogę zamontować lampy z soczewkami przystosowane do ksenonów, jednak zamontować w nich żarówki H7? Czy nie chcąc stosować ksenonów jestem zmuszony zamontować lampy halogenowe LCI bez soczewek? :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam kolegów. Jestem po zmianie lamp na lci e90 wraz z kodowaniem. Mam pytanie w związku z tym czy w lampach na jak mam włączone światła to powinny palić sie tylko paski Led? U mnie wyglada to tak: https://zapodaj.net/ea1ddeafae967.jpg.html

https://zapodaj.net/9f5583b97fd20.jpg.html

 

Jest Ok? Pala sie paski led i żarówka jak widzimy w lampie lewej i prawej w narożniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć, jestem w trakcie modu na LCI, moje auto jest z 2007.10 i miałem fabryczny bixenon skrętny, pytanie czy muszę zmieniać moduł frm u siebie czy mój obecny wystarczy? Po lampy jadę jutro i też dynamic xenon oczywiście. Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
Witam mam E91 przed liftem 2008 rok , wyczytałem gdzieś że mam moduł FRM2 i mogę zrobić ringi do jazdy dziennej plus po zmierzchu dołącza się Xenon , nie wiem jak to ma działać pytam czy jest taka możliwość , oraz szacunkowy koszt przekodowania. Dodatkowo jakie żarówki do ringów będę dobre oczywiście w dobrej cenie +/- 100 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.