Skocz do zawartości

M50B20 lejace wtryski


Duczii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko bo prawdopodobnie mam wtryski do wymiany w moim E34 M50B20 Vanos bo ciezko pali i strasznie smierdzi benzyna mam na podmianke wtryski od M54B30 i o to moje pytanie czy podejda one bo mojego silnika, czy dawka paliwa bedzie ta sama??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mialem podobny problem w E39 myslalem ze wtryski ciezko odpalal na zimnym i smierdzialo paliwem nie przepalonym okazalo sie ze czujnik temperatury silnika byl do wymiany oraz czujnik polozenia walu.Po wymianie wszystko jest ok :D Podjedz na kompa to moze cos wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sprawdzalem te wtryski i powiem szczerze ze wydaje mi sie ze sa ok, a a pro po tego czujnika temperatury to chyba jest z nim cos nie tak bo nie pokazuje mi temp. na liczniku i do tego stan oleju mi sie podniosl bo jest zmieszany z benzyna;/. Wie ktos moze jak sprawdzic taki czujnik czy jest dobry? a i czujnik polozenia walu jest dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak byłeś u mechaniora to czemu nie sprawdził odczytów bierzących,czujnika temp płynu i powietrza?Odłącz czujnik temp płynu zimny powinien zapalić bez większych problemów.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Załóż trójnik z manometrem(5 barów wystarczy plus trójnik i opaski koszt jakieś 35 zeta) przed listwą wtryskową i w momencie gdy nie chce odpalić będziesz wiedział czy ma paliwo czy nie.To zawęzi poszukiwania.Swoją drogą dziwny przypadek.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowilem listwe z wtryskami i czujnik temp. w poniedzialek mam nadzieje ze przyjda;p a i mam jeszcze takie pytanko moge go odpalac jak mam duzo benzyny w oleju wiem ze musze tak i tak wymienic olej z filtrem ale chcialem wymienic dopiero jak wszystko bedzie Ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu biorę się za wymianę. Filtry w sklepie dostałem taniej niż na allegro, ale olej był już droższy. Dla przykładu: filtr paliwa MANN na allegro 43zł, a w sklepie 37zł.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.