Skocz do zawartości

Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław


szatynwroc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Było super. No i ledwo się utrzymałem przed Beduinem ;) - wszystko dzięki jego spóźnionemu startowi (gdyby nie to, to pewnie byśmy dojechali w kolejności startu) :D A Szatyn (jak już mu gumy zaczęły kleić) był poza zasięgiem :)

 

Słuchajcie a co Wy na to, żeby następnym razem pobawić się na torze własnymi autami (http://odtjwroclaw.pl/)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDI mówił że będzie tam jeździł z kolega LANCEREM więc zda relacje jak tam się jeździ i jak z nawierzchnią.

 

Szczerze powiem ze szkoda mi auta i opon na takie szaleństwo ale jak nawierzchnia jest dobra to może i się skusze na parę kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow - classic remise zrobiło na mnie wrażenie!

Jestem za zorganizowaniem wycieczki!

Możemy dobrać się po 4 osoby do aut i jechać.

 

W temacie Rakietowej - Kolega ma vouvher na dokładnie 2gą pozycję z linka - jazda wrx i sti.

Ciężko mi powiedzieć, kiedy będzie chciał zrealizować swój prezent, ale na pewno pojadę tam z nim więc ocenię dokładnie jakość asfaltu.

Na tym filmie nawierzchnia wydaje się być całkiem niezła.

http://redeco.pl/strona.php?d=2&p=5 - tutaj jest cennik.

Można zastanowić sie nad zorganizowaniem jakiegoś spotkania pierwszy raz - typowo rekreacyjnie na godzinę, żeby zapoznać sie z nawierzchnią.

Wydaje mi się, że redeco zainwestowało trochę w tor przy pomocy środków unijnych na budowę Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy (związane z wymogiem szkoleń dla kierowców zawodowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Moim zdaniem na rakietowej nawierzchnia jest bardzo dobra. Co do opon, to najbardziej boli - ale jak się je dobrze dopompuje to może nie będzie tak źle - a z drugiej strony opony są w końcu po to, żeby je używać ;) Nie trzeba jakoś strasznie cisnąć. Jak tor się ustawi bardziej techniczny - to nic naszym autom nie będzie :D W końcu to BMW ;) Sam asfalt nie jest jakiś mega szorstki, a dodatkowo są tam też maty poślizgowe - więc może być fajna zabawa :D

Co do terminu, to zdecydowanie też jestem za tym, żeby dopiero jak zarzucimy letnie opony. No chyba, że jeszcze śnieg spadnie to wtedy też mogłoby być fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj późniejszym wiezorem wrzucę ;)

 

A co do rakietowej, to ja bym chętnie wpadł tam w przyszłym tygodniu bo aktualne zimówki zostały zakontrakotowane do końca tej zimy, na następny sezon się nie nadają a jeszcze trochkę ich jest więc móglbym ze spokojnym sumieniem przejechać sie z wyłączonym dtc ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie

Jestem nowy na forum (przywitałem się w odpowiednim dziale) i od dwóch dni posiadam swoje pierwsze bmw E36 325i i tak pomyślałem, że chętnie bym poznał grono użytkowników z Wrocławia ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.