Skocz do zawartości

ZAKUP e36 PORADY OPINIE


maniek12345

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy musisz wrzucać same strupy?

Wrzuć coś normalnego. Ja rozumiem, że nie masz kasy ale posegreguj trochę .Wrzucasz wszystko co jest na cyfrę 4 i dlatego Ci się oczy świecą.

Pierwsza lepsza z allegro http://allegro.pl/bardzo-zadbane-bmw-316i-klimatronic-ringi-zobacz-i4958321293.html . Przynajmniej ze zdjęć przypomina samochód. Brzydkie te lampy Depo ma :P

PS. Czy sedany nie mają tapicerki klapy(tu gdzie piórnik) ? Spotkałem się już z kilkoma takimi.

 

na jakbym dziś kupował auto do 4k to już bym po nią jechał :) tylko lampy wymienić na ori. a tak to nawet lepiej wyposażona jak moja :cry2:

 

cd. tapicerki na klapie ja też jej nie mam w sedanie :cool2:

 

powiedz mi co jest nie tak z tą czerwoną?

a nie wrzucasz mi tu jakieś sedany jak bym chciał sedana to bym się za takim rozglądał.

 

zdjecia są takiej jakości, że chyba komuś nie zależy na sprzedaży albo chce coś ukryć, do tego w środku jakoś nieciekawie, ta gałka papierki na tapicerce.

Zielona Bestia E36 sedan: M43b16 1.6 102KM & Corsa 1.4 na podtlenku LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gałka jest do wymiany ale nie wyglada na taką co dorwał jakiś wieśniak i przerabiał na m paka

kierunkowskazy pomarańczowe tak jak powinno być w 93roku bez jakiś ringów itp.

nosek też przed lift czyli bez udziwnień

nie sztuka jest kupić auto i dokładać różne śmieszne rzeczy typu gałka m3 i listwy z podobnymi napisami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Właśnie że sztuka i to duża, bo takie rzeczy kosztują majątek :wink:

Ten pokrowiec na kierownicy jest bajerancki, a syf w aucie przytłacza,oberwany zderzak z przodu wygląda zarąbiście. Zdjęcia robione na oranym polu co to poza lampą nic na nich nie widać. Czy coś więcej potrzeba?

 

cd. tapicerki na klapie ja też jej nie mam w sedanie :cool2:

A widzisz. Bo właśnie rzuciło mi się w oczy już w niejednym i tak się zastanawiałem. Dobrze wiedzieć :wink:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie bo to nie chodzi o samochód tylko o wyposażenie opcjonalne. Poza tym M3 jest drogie w zakupie, w utrzymaniu i...ich nie ma.Nawet znaleźć oryginalną M pakietową cywilną wersję jest bardzo ciężko.Przeważnie są dokładane rzeczy i jeździ dużo z pakietem, ale nie fabrycznym albo wręcz nawet części nie są ori tylko zamienniki.

Zobacz galerię elukaes ile rzeczy doposażył :D , a moja akurat fabrycznie jest M in zgodna z VIN :D

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale dajcie spokój z tymi fotkami i porządkiem w aucie :) Ktoś chce sprzedać wóz za 4 tysie i ma go wypolerować,walnąć detaling wnętrza i zrobić sesję u profesjonalnego fotografa? Sprzedawca z allegro sprowadza wozy i to E36 pewnie dostał w pakiecie a że założył lampy z podróby i zrobił ładne zdjęcia to znaczy ,że będzie to super samochód-nic pewnego.Do tego brak opłat czyli pewnie umowa śmieć na Niemca .Do każdego takiego auta trzeba sporo pracy i kasy włożyć. Jeszcze raz powtórzę ,że auto trzeba jechać i oglądnąć a potem ocenić czy warto się w niego pakować traktując zdjęcia jako poglądowe. Wiele razy oglądałem auta z ofert z pięknymi zdjęciami w kwiecistej scenerii zdając sobie sprawę z postępu technologii w zakresie fotografii cyfrowej :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Do każdego takiego auta trzeba sporo pracy i kasy włożyć. Jeszcze raz powtórzę ,że auto trzeba jechać i oglądnąć a potem ocenić czy warto się w niego pakować traktując zdjęcia jako poglądowe.

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego bardziej warto patrzeć na takie sprawy jak zarzygany olejem silnik, dziury w podłodze progach i nadkolach, wybite zawieszenie, wylane amory niż to czy gałka jest mpakietowa czy z biedronki za 5zł. Takie bzdury sobie mozna powymieniac a trafic cos z dobrym silnikiem to jest wieksza sztuka niz kupic niezwiesniaczonego strucla :)

 

Jeżeli nie pasują ci sedany możesz się rozejrzeć za compactami, powszechnie wiadomo że są najtańsze zarówno w zakupie jaki i utrzymaniu. bmw za takie pieniądze to jest generalnie nieporozumienie, nie mówię że nie da się kupić czegoś w co nie będziesz musiał władować z miejsca 3x tyle bo to już nie są nowe samochody ale jeżeli szukasz tylko w promieniu 20km i masz do wyboru kilka sztuk to kupisz najprawdopodobniej jakąś padakę, z kolei żeby jechać gdzieś dalej to trzeba mieć co najmniej kilka do obejrzenia czy po drodze czy na miejscu (chyba że chcesz wydać te 4 kafle na benzę którą wyjeździsz zanim znajdziesz swoje wymarzone bmw).

 

W każdym bądź razie życzę powodzenia, bo wiem jak ciężko jest coś znaleźć w dobrym stanie za rozsądne pieniądze bez marudzenia że to compact itp.

olej svke

svke olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zacne..

Ale...

Po pierwsze swap z 1.8 is.

Po drugie co do kół.

Gdy kupisz samochód bez kół nie bedzie sie on juz tak prezentowal... a z tego co widze to nadkola sa zrolowane i zrobione wlasnie pod te parametry kół. Więc na zwykłych kołach bedzie wyglądać jak kupa.

Auto jest naprawde ładne ale nie dałbym tyle kasy. Wnętrze pierwsza klasa.. Zastanów się. Może lepiej kupić coś w oryginale?

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak wygląda na jakiś laminat ala e39 m5, lampy to są zamienniki pewnie depo albo inne co może ładnie wygląda ale słabo świeci. Prawy boczek drzwi wewnątrz albo słabo coś światło pada albo jakieś pomazańce tam są, PDC chyba dokładane samemu.

 

W opisie też popłynął na fantazji :D kubełkowe fotele to ona miała może kiedyś bo tam zwykłe stołki. Sprzęgło spiek do normalnej jazdy jest mało przyjemne, negatyw etc, pewnie lekko nie miała, katowana pod remizą co sobote według mnie.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.