Skocz do zawartości

ZAKUP e36 PORADY OPINIE


maniek12345

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po przemysleniach... zrobie klimę, i kilka dupereli doprowadzę do stanu idealnego... i zostawiam juz sobie...

ostatnio duzo duzo kasy zostawiłem na części typu sworznie, łożyska oleje filtry itd itp... wiec juz jej nie sprzedaje..

pomysł cabrio juz wyparował mi z głowy. I raczej po prostu do kompletu dokupie sobie motor i bedzie gitara;)

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytam tak naszybko, temat o e36 jest tutaj caly czas aktualizowany, a wiec moje pytanie, o moje oczko w glowie e36 328 :) coupe jako ze ostatnio podrozowalem na trasach nowszymi betkami e46, e60 i bardzo podobalo mi sie podrozowanie 160-200 km/h cicho i statecznie, zastanawialem sie czy da sie osiagnac ten efekt w e36 np jakimis matami ? chodzi mi o kompleksowe podejscie do tematu, w glowie mam wizje jak wywalam caly srodek do samych blach i jade z wygluszeniem, pytanie ile to bedzie w sumie wazyc i czy spasuje pozniej wszystkie elementy wnetrza spowrotem do kupy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez 328 cicho mruczy... oczywiscie jesli masz seryjny wydech i katy są na swoim miejscu.

Co do podlogi myslę ze spasujesz... bo niby czemu nie? maty nie są niewiadomo jak grube... a jesli wyciszać to przednia grodź i caly środkowy tunel. (grubość 2,2mm, waga: 4kg/m2)

Ceny tez są rozne w zaleznosci od wymagan. w momencie wygluszenia i dotychczasowe audio zyska na jakosci

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszysto seria, silnik ma nieduzo jak na e36 przejechane, (140k) wiec i nie warczy niewiadomo jak, ale powiem szczerze ze chyba czas zmienic auto, ostatnio sie nowszymi furami najezdzilem, i tak pomyslalem ze czas na zmiany, zeby przesiasc z ciasnego e36 do czegos wiekszego, mysle o e46 albo e60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w e46 jest mniej miejsca niz w e36... ojciec ma w wesji coupe.

z tylu juz calkiem nie ma miejsca... dach jakoś szybciej sie konczy i w dodatku chyba braklo im miejsca zeby raczki w podsufitce zamontowac..

e60 to juz inna bajka, a jej cena leci w dół na łeb, na szyje.

W tamtym roku za dobra sztuke trzeba bylo 45-40 tysi polozyc teraz juz z 30 tysiacami mozna zacząć szukac fajnej.

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w e46 jest mniej miejsca niz w e36... ojciec ma w wesji coupe.

z tylu juz calkiem nie ma miejsca... dach jakoś szybciej sie konczy i w dodatku chyba braklo im miejsca zeby raczki w podsufitce zamontowac..

e60 to juz inna bajka, a jej cena leci w dół na łeb, na szyje.

W tamtym roku za dobra sztuke trzeba bylo 45-40 tysi polozyc teraz juz z 30 tysiacami mozna zacząć szukac fajnej.

 

Tylko ja teraz to napewno szukam sedana, wlasciwie to juz mialem e46 318i ale golas i tez zauwazylem ze ciasiniejszy w srodku, ale za to duzo lepiej wykonany, co do cen no wlasnie widze ze 5er taniutke sie robia, byc moze przez to ze duzo ludzi sprowadze te modele i jet duze zainteresowanie. A ja wlasnie taki mam budzet 30-35k.

Ale sluchajcie wczoraj postanowilem sprzedac e36, i pogadalem na FB tylko ze znajomymi z GRupy bmw na FB z mojego miasta krzyknelem ze za 15 chce pogonic moje e36 i gosc z polecenia zadzwonil do mnie ze za 14k bierze :shock: masakra nawet ogloszenia nie robilem, jednak warto dbac o starsze autko fama sie niesie i ludzie sami sie interesuja kiedy takie rodzynki maja isc na sprzedasz.

Teraz szukam e46 poliftowej albo e60, oczywiscie r6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku za dobra sztuke trzeba bylo 45-40 tysi polozyc teraz juz z 30 tysiacami mozna zacząć szukac fajnej.

 

Nie znajdziesz za 30 tys zł dobrej e60, to pewne. Nadal za dobrą sztuke te 40 trzeba wylozyc.... tym niemniej ceny spadają... tylko nie zdziwcie sie kosztami eksploatacji po przesiadce z e36 na e60.... kupić bardzo łatwo, utrzymac w bdb stanie - trudniej....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku za dobra sztuke trzeba bylo 45-40 tysi polozyc teraz juz z 30 tysiacami mozna zacząć szukac fajnej.

 

Nie znajdziesz za 30 tys zł dobrej e60, to pewne. Nadal za dobrą sztuke te 40 trzeba wylozyc.... tym niemniej ceny spadają... tylko nie zdziwcie sie kosztami eksploatacji po przesiadce z e36 na e60.... kupić bardzo łatwo, utrzymac w bdb stanie - trudniej....

 

benzyne mozna smialo szukac za 30 ale bez m-paku bo z tym cena szybuje do gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia :wink:

 

Bez sarkazmow prosze, niejestem "typowym" januszem :D jak mam na sile kupic ulepa za 30k to wole dozbierac badz dopozyczyc 10tys i szukac spokojnie cos za 40k

e36 bylo moim weekendowym autem takze nie mam kompletnie zadnego cinienia, chce cos wygodnego w automacie z navi i r6 ;) takie mam wymagania co do nowego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sluchajcie wczoraj postanowilem sprzedac e36, i pogadalem na FB tylko ze znajomymi z GRupy bmw na FB z mojego miasta krzyknelem ze za 15 chce pogonic moje e36 i gosc z polecenia zadzwonil do mnie ze za 14k bierze :shock: masakra nawet ogloszenia nie robilem, jednak warto dbac o starsze autko fama sie niesie i ludzie sami sie interesuja kiedy takie rodzynki maja isc na sprzedasz.

 

Ogólnie rzeczywiscie warto dbac o auta.

Ja pół roku temu sprzedałem w taki sam sposob w 2 dni Audi Coupe quattro 1991 rok za 13 tys zł.... też ogłoszenia nie robiłem.

 

Ale teraz często żałuję tego samochodu, ze go sprzedałem :(

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dzis dostałem ofertę zamiany z mojego compacta m43b16 za sedana m50b20 na vanosie

Lecz martwi mnie praca silnika tego m50 jak schodzi z obrotow to strzela.

A i moc jego jest dosyc nie wyrazna wydaje mi sie ze moje bmw idzie lepiej.

Wiec pytanie do was czy to moze byc jakas blachostka?

Edytowane przez radi240
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przeglądałem tablice i zainteresowałem się BMW z linku niżej. Na zdjęciach wygląda w porządku, jeszcze nie byłem jej oglądać. Może wpadło wam w fachowe oko coś niepokojącego?

 

http://olx.pl/oferta/bmw-316-gaz-bez-korozji-stan-bardzo-dobry-CID5-ID7lfUx.html#a983efbfcd

 

 

Pozdrawiam, Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przeglądałem tablice i zainteresowałem się BMW z linku niżej. Na zdjęciach wygląda w porządku, jeszcze nie byłem jej oglądać. Może wpadło wam w fachowe oko coś niepokojącego?

 

http://olx.pl/oferta/bmw-316-gaz-bez-korozji-stan-bardzo-dobry-CID5-ID7lfUx.html#a983efbfcd

 

 

Pozdrawiam, Rafał

 

Ciezko powiedziec cokolwiek po zdjeciach na e36 za 3,7k zl mozna wymagac zeby byly papiery i jezdzila, po zdjeciach wyglada ok, co tu duzo mowic :)

Ps. napewno chcesz jezdzic rozowym autem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, wyposażenie spoko, ale:

-napisał że ma podgrzewane siedzenia, nie widzę włączników

-prawy próg jest dziwny! :shock: nie wiem czy to photoshop, czy jakiś magik naprawiał

-nie wiem jak jest z trwałością automatów w tych autach

-napisał że ma mpakiet, a zderzak z tyłu wygląda mi na zwykły, ale zaznaczam że się na tym nie znam. Nie wiem co wchodziło w sklad mpakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.