Skocz do zawartości

DZIWNY ZAPACH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam pytanko do kolegow a wiec jezdzac spokojnie autem jest spoko :mrgreen: ale jak tylko podepta sie troszke bardziej agresywnie czuc zapaszek spalone gumy lub cos podobnedo ktory wydobywa sie z tylnich nadkoli :zlosc: Po wizycie na kanale i stacji po sprawdzeniu geometri i oleju w moscie nic nie stwierdzono :cool2: co moze byc przyczyna dodam ze oponki sa standardowe pozdrowionka KAROL :doh:
NIE MA JAK 192 KM
Opublikowano
Sprawdż czy to nie zapach przypalonych okładzin hamulcowych.
Opublikowano

a masz ASC :?: , chociaż ty masz E36 91r w opisie to wtedy nie bylo jeszcze :duh: .

U mnie czasem jak ostro podeptam na włączonym ASC to czyć ale dosłownie minimalnie i tylko w zamknietym garażu jak nie ma przewiewu powietrza , ale to chyba jest normalna sprawa.

Edytowane przez KUJON

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Opublikowano
  • Autor
nie nie mam asc ani to zapach pieczonychklockow nic tylko zywa guma :zlosc:
NIE MA JAK 192 KM
Opublikowano
nie nie mam asc ani to zapach pieczonychklockow nic tylko zywa guma :zlosc:

A może ci ostro tnie opony ??

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Opublikowano
  • Autor
nie oponki sa ok a ponadto robiona byla cala geometria :mad2:
NIE MA JAK 192 KM
Opublikowano

Ja też tak mam. Ale tylko z tylnych kół.

Po przejeździe około 160km/h na na wilgotnej na wierzchni i po zatrzymaniu się, nie dosyć że czuć zapach gumy, to z obu kół unosi się para wodna i wygląda to jak w dragsterze. Nic nie trze, opony bierze równo.

Opublikowano
może masz jakieś opony "no name" ??

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Opublikowano
  • Autor
oponki PNEUMAT 205/60 15 kupione w Niemcowni (nowe) sprawdzone i wywazone przed zalozeniem
NIE MA JAK 192 KM
Opublikowano

Ja mam to samo na letnich i na zimowych.

Letnie mam bieżnikowane, zimowe jakieś markowe, ale nie pamiętam jakie.

Opublikowano
Ja też tak mam i zauważyłem, że to pojawiło się po wymianie bębnów na nowe. Może coś się nagrzewa?
Opublikowano
Ja też tak mam i zauważyłem, że to pojawiło się po wymianie bębnów na nowe. Może coś się nagrzewa?

To w E36 byly bębny :?: :shock: Ale jestem cieniak , w tamacie miałem 2 E36 i żadna nie miala bebnów i dałbym sobie reke uciać ze w E36 juz tarcze montowali w serii :jawdrop:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Opublikowano
W E36 316 i 318 chyba były bębny albo tarcze, a w większych silnikach tylko tarcze.
Opublikowano

Witam,

 

To normalne zjawisko, poprzednią furą (e34 2,5 24V) jeździłem trochę ostrzej. Dłuższa jazda powyżej 180km/h, ciągłe hamowanie do zera i przyspieszanie powodowało, że po zatrzymaniu się czuć było wyraźnie "zapach" palonej gumy. To samo zaobserwował mój były szef, ale On jeździł znacznie szybciej, bo miał kilkukrotnie mocniejsze auto -Audi RS6 - 520KM (MTM), miał je od nowości, więc problem ew. złej geometrii nie istniał).

 

Pozdrawiam,

 

Piotrek

Opublikowano
opony sie scieraja przy agresywnej jedzie mocniej .normalna zecz im wieksza predkosc tym opona sie nagrzewa bardziej dlatego sa indeksy.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Mam ten sam problem ale tylko lewe tylne koło, czy ktoś znalazł rozwiązanie?

Opublikowano
u mnie jest to samo... paruje i czuc z lewego kola...ale co zauwazylem..."wsadzilem" palec przez felge i lewy beben po jezdzie jest duzo cieplejszy niz prawy...
Opublikowano
Witam

Mam ten sam problem ale tylko lewe tylne koło, czy ktoś znalazł rozwiązanie?

spokojniejsza jazda,ale poco Ci wtedy bmka :twisted:

Opublikowano
ale to nie jest przy ostrej jezdzie.ja jak wracam do domu mam prsota 1km.wieczorem smigne tam czasem 130 (przez chwile wkoncu) i tez czuc
Opublikowano

jak wam bardzo grzeje bebny hamulcowe to macie za bardzo podstawione szczeki w hamulcach. Dzieje sie tak jak ktos podstawi na styk na zimnych hamulcach poniewaz podstawinik reaguje tez troche na temp. i wmiare nagrzewania podstwia bardziej szczeki. Mialem to samo u mnie, proponuje zajrzec do tylnych hamulcow zobaczyc jak wyglodaja szczeki i bebny jak ok to dobrze je wyregulowac. Niektorzy pisza (gdzies na tym forum przeczytalem) ze szczeki trzeba tak podstawic zeby beben ledwo wchodzil na nie i to jest blad bo po rozgrzaniu jest taki wlasnie efekt.

Na poczatek mozecie zajrzec do linek przy dzwigni recznego moze tam macie zabardzo naciagniete jak nie to rozebrac ustawic i sprawdzic czy reczny rowno bierze na oba kola najlepiej jak auto lekko sie toczy do przodu zaciagnac reczny i sprawdzic czy dupka rowno siada jak siada na ktoras strona bardziej to zle ustwaione mozna tez dotylu jechac wtedy bedzie sie unosic - byle rowno :-)

Jak macie przyjechane szczeki lub bebny to nie zakladajcie zadnego dziadostwa tylko ATE lub TEXTAR

pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.