Skocz do zawartości

AKCJA ASO BMW - X5 - CZYTAJ TO!


dxtr71

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem przedwczoraj w ramach akcji serwisowej zaproszenie do serwisu na wymianę jakiegoś trzpienia, który jak się urywa to zabija wspomaganie kierownicy. Auto jest serwisowane w Warszawie, list przyszedł na adres firmy w Warszawie ale Bawaria Motors zaprasza mnie do serwisu w... Katowicach :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miatamad, ja już po zabiegu, wymieniają jakąś śrubę od napinacza czy rolki osprzętu która okazuje się pękać przy niskich temperaturach, nowa jest z innego materiału i dokręcona z innym momentem.

Ta akcja z linku to co innego, na to się nie łapię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem przedwczoraj w ramach akcji serwisowej zaproszenie do serwisu na wymianę jakiegoś trzpienia, który jak się urywa to zabija wspomaganie kierownicy. Auto jest serwisowane w Warszawie, list przyszedł na adres firmy w Warszawie ale Bawaria Motors zaprasza mnie do serwisu w... Katowicach :-).

 

 

Możesz oczywiście umówić się na wykonanie akcji serwisowej w Bawaria Motors Janki lub w Warszawie na Czerniakowskiej. Jednak przed wizytą w serwisie prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia odpowiedniego terminu:

 

Bawaria Motors Janki

Al. Krakowska 5

05-090 Falenty

tel: 22 250 60 00

 

Bawaria Motors

ul. Czerniakowska 47

00-715 Warszawa

tel: 22 550 03 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Miałem w E60 takie humorzaste active steering. Pomagało włącz / wyłącz i kilka razy pokręcenie na postoju od jednego skrajnego położenia kierownicy do drugiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mam dopiero kilka dni i już problem:

podczas jazdy auto gasło i pojawiała się ikonka kierownicy z wykrzyknikiem a na ekranie navi napis AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY NIESPRAWNY. Trzeba było wyjąć kluczyk i odpalic ponownie auto. Gdy dzis miałem jechać do mechanika na podpięcie kompa, auto nie ruszyło z garażu- odpali na sekundę i gaśnie. poza tym po zamknięciu drzwi światła do jazdy dziennej nie gasną.

Podłączyłem akumulator do prostownika i jutro zobaczę czy odpali- jesli mechanik zczyta błędy będę coś wiedział konkretnie,mi się wydaje że coś pobiera prąd ale jestem w tym zielony i to tylko moje gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój samochód jest na liście samochodów "usterkowych" . Czekam cierpliwie już miesiąc aż mój serwis zaprosi mnie na wizytę . Jak długo mogę jeszcze czekać . Zna ktoś odpowiedź? Szczerze mówiąc to specjalnie czekam . Sprawdzam jak działa serwis ;) . Edytowane przez Big Snoop Dogg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymianę śruby napinacza mam już za sobą. Też w Bawarii w Warszawie. Trwało 20 minut. Faktem jest, że samochód kupiłem u nich a regularnie dostaję listy z Katowic. Zaproponowali mi np. montaż Webasto. Zadzwoniłem do Katowic i zapytałem po co... Konsultant przekonywał mnie o zaletach itp itd. ale ja mówię, że znam zalety, ale nie wiem po co mam webasto montować. Zdziwiony - no jak to po co - dla komfortu. Ale ja takie urządzenie mam zamontowane fabrycznie i dlatego pytam po co montować drugie. Ale w specyfikacji sprzedanego panu samochodu tego nie ma - odpowiedział i dopiero po chwili konsternacji potwierdził swój błąd. Proponowali mi wymianę akumulatora (nie wiem dlaczego) jak i podpisanie z nimi (w Katowicach) umowy serwisowej. Na pytanie w Bawarii w Warszawie po co taka szopka otrzymałem odpowiedź: taka ich praca. Ale widać, że wykonują ją źle. Może ktoś z Bawarii to skomentuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawaria Motors Warszawa, Janki i Katowice ma jedną wspólną bazę Klientów. Często zdarza się, że klient serwisuje auto w Katowicach a adres zamieszkania/zarejestrowania firmy ma w Warszawie. Staramy się jednak wysyłać zaproszenia do Katowic osobom, które faktycznie serwisują swoje samochody w Katowicach. Jak widać błędy się zdarzają, nad czym pracujemy.

 

Jeżeli już zdarzy się taka sytuacja i chce Pan się u nas w serwisie pojawić, można wtedy skontaktować się z serwisem z Warszawy i umówić się w Warszawie.

 

Natomiast, jeżeli chodzi o przykładowy montaż WEBASTO samochód został wyselekcjonowany przez nasz system – który to system został opracowany przez BMW AG – jako pojazd nie wyposażony w układ WEBASTO. Nie mieliśmy do tej pory sygnałów, że zostały wyselekcjonowane pojazdy, które w założeniu miały nie posiadać opcji (np. w tym przypadku Ogrzewania Postojowego), a posiadały. Problem ten zbadamy i dołożymy wszelkich starań aby ta sytuacja się nie powtórzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.