Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już raz po kredyt poleciałem gdy ze zlotu wróciłem. Nie chcę powtarzać historii :mrgreen: :D

 

Nie przejmuj się będzie też kolega co ma e30, chyba w lepszym stanie niż moja e90:)

 

Wracając do tematu dużo osób będzie? Jak ktoś przyjedzie 15 po 20 to będzie ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu kto będzie? Ile tych furufff??

Mam małego dzieciaka w chacie i nie bardzo nadętą teściową ciągać ... bo młoda w robocie do 21... Chciałem wpaść i przyjrzeć się z deka jakiej E39 w klekocie co by ładnie wypicowana okazyjnie była :-) no ale o 20 to już ciemnota ... budziet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A ile ? miesiac? Wiadomo ze przewaznie co czwartek sa spotkania wiec jak ktos chce to śledzi. Zreszta klikasz sobie "Zobacz swoje posty" i widzisz czy w tematach w ktorych bierzesz udzial sa nowe posty. Niby takie to proste a jednak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem że od 2000r typowy Polak ma spotkania wirtualne a wydziergać jakiś dobry zlot... ...

Zjazd 3 BMW E9X by popalić gumę nazywasz zlotem?

Fakt w czwartek pod stadionem bylo nas trzech. Jakos nie przypominam sobie żeby któryś z nas palil gumę. Chwilę po 21 przenieśliśmy sie w inne miejsce gdzie zapewniam Cię, że było wiecej beemek i nie tylko e9x. Po prostu nie wszystkim się chcialo jechać pod stadion. Na marginesie to są spoty a nie zloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Zapomniałem że od 2000r typowy Polak ma spotkania wirtualne a wydziergać jakiś dobry zlot... ...

Zjazd 3 BMW E9X by popalić gumę nazywasz zlotem?

 

Masz pretensje do tych co maja e9x ze nie przyjechala zadna e39 :d ? Grubo.

Jakie masz oczekiwania co do spotow?

 

U nas NIGDY NIKT na pali gumy. Nie ten poziom ewolucji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sami przyznajcie że miło by było gdyby wozów więcej było :P Nic złego na myśli nie miałem a swój przykład wtrąciłem widząc spocik na Utracie (pętla 138) w sobotę jakieś 3tyg.temu. Koledzy z E9X pokazali jak to się odbywa :D Ci z E9X rura i ich nie ma a Ci z E3X po mandaciku bo wiać nie było czym :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Wybaczcie, że troszkę zaspamuje ;)

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie w Warszawie/Konstancinie. na którym będzie można zdiagnozować, zakodować nowe funkcje, uaktualnić oprogramowanie oraz podnieść moc w swoich autkach.

 

Zapisywać można się na PW, telefonicznie oraz za pośrednictwem FB : https://www.facebook.com/events/1642278415993940/

 

Spotkanie w terminie 7-10 maja

 

Do zobaczenia!!

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie? przyjeżdżaj.

ale śledź wątek, bo forumowicze to niestabilna materia i mogą się rozmyślić i nici z czwartkowego spota.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.