Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Top gear to na jakim kanale?

 

na BBC Knowledge jutro o 22.00 1 odcinek serii 19

A na TVNie to która seria teraz leci? 18ta?

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nagrajcie plis bo mnie w domu nie bedzie ;)

 

Kto bedzie 14.02 na sadybie, to Walentynki niby, wiec kobiety moga sie awanturowac:D

 

Wezmy je ze soba na spot a potem wszyscy do kina na romanticzna komedie z jakims Alvaro Latino ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejscowka FH, spalona, wczoraj godz. ~14-15 pojezdzilem z ~10min. + kolega z lexusem, nie rozgrzalismy sie a juz przyjechala ochorna, zatamowala wjazdy i grzecznie nas wyp...

 

podobno z poludnia jakis miszcz podczas "zabway" rozwlail auto klienta z parkingu, wlascielel obiektu zrobil zadyme i koniec jazd...

 

na potwierdzenie konca fajnej miejscowki, dzis (na weryfikacje dzialan ochorny) umowilismy sie z kolega Cheeroki, parking caly zalany solanka...przez caly sezon ani razu nie lali sola...

 

jak mozna/znacie to prosze o podanie miejscowek gdzie mozna pobawic sie w W-ie na sniegu, tylko takich troche ciekawszych niz calkowice pusty plac/prostkat 150x100m....

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zle mnie zrozumiales, nie chce sie z nikim gonic, chce w bezpiecznym miejscu potrenowac techniki jazdy...

 

smiesza mnie baczki czy wszelkie zrywy z swiatel,

 

miejsca platne sa mi znane, szukam miejscowek darmowych i bezpiecznych ...rozwalic kogos czy siebie to zadna sztuka (przyklad miszcza z FH, ktory narobil komus klopotow i zlikwidowal milczaca zgode na jazdy w wolnej czesci parkingu)

 

prowadzic auto tam gdzie chcesz wymaga jednak troche techniki...

 

edit1: przeniesienie watku z dzialu e90 do ogolnego powoduje brak zrozumienia...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jezeli chcecie sie umawiac na upalanie na parkingach i poscigi z ochrona lub Policja to chyba nie to forum!

Jakie tam upalanie? Ślizganie się dupą po zaśnieżonych parkingach to nie upalanie. Ja podczas takiej zabawy rzadko kiedy przekraczam 4k obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koncze prace tego dnia o 22.30 ;) wiec tez odpadam ;(

 

Ale czekamy na opinie innych, kto za przeniesieniem, albo po prostu spot sie odbedzie z mniejsza iloscia osob a nastepny za dwa tygodniue...

 

 

Do wyboru do koloru... ;) czekamy na opinie...

ah te walentynki... czwartkow im sie zachcialo... szansa jak 1:7 i akurat musial wypasc czwartek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.