Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to i ja mam zle wiesci, okazuje sie - że nie będę miał do czwartku wymienionych sprezyn - mam do wymiany amorki z przodu - jeden już nie wytrzymał i się wylał (nawet wiem na którym zakręcie;p) także zamówiłem bilsteiny b6 sport i miejmy nadzieje że z eibachami pro kitami będzie ładnie pasować...

 

ale na zlocie sie pojawie - tylko nie szaleje ;)

 

@hipek: do torunia kostka się zrośnie:d przecież nie jedziesz tam biegać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
jeden już nie wytrzymał i się wylał (nawet wiem na którym zakręcie;p)

 

Lewy przód, moze wylał? Tam gdzie na szxybkim prawym na Nurburgringu poszedłeś trochę szeroko :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie kostke skreciłem :cry2: ...niestety nie bedzie mnie na spocie i Toruń też sie oddala..

 

Czasem tak bywa, zdrowiej

PS. jak lewą to możesz jeździć :mrgreen:

no wlaśnie facking prawą i nciskanie na gaz boli niesamowicie :cry2: ...może na Toruń dam radę namówić dziewczynę ale...wiecie jak to jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to i ja mam zle wiesci, okazuje sie - że nie będę miał do czwartku wymienionych sprezyn - mam do wymiany amorki z przodu - jeden już nie wytrzymał i się wylał (nawet wiem na którym zakręcie;p) także zamówiłem bilsteiny b6 sport i miejmy nadzieje że z eibachami pro kitami będzie ładnie pasować...

 

ale na zlocie sie pojawie - tylko nie szaleje ;)

 

@hipek: do torunia kostka się zrośnie:d przecież nie jedziesz tam biegać ;)

to by tłumaczyło dlaczego u Michała 335i poczułem troche komfortu ,nie zapomnij tez górnych mocowan wymienic nie sa drogie a pózniej dwa razy robota ,troche tych amortyzatorów robiłem dlatego powiedziałem Ci ze dzien a nawet dwa :wink: mnie jutro nie bedzie :cry: musze pobyc troche z rodzina ale podobno mam byc za 2 tyg pod warunkiem ze bede o normalnej godzinie wracał z pracy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
ja niewiem czy bede bo chyba do Bialki polece

Lataj, lataj, kupisz benzynę to na tyłku będziesz siedział :D

 

no wlaśnie facking prawą i nciskanie na gaz boli niesamowicie ...może na Toruń dam radę namówić dziewczynę ale...wiecie jak to jest

Napisz na forum, że szukasz chętnego, który zawiezie Cie Twoim 335d do Torunia - założę się że ustawi się kolejka :D

 

ps. ja dziś odpadam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że dziś nikt nie będzie chciał się killować... :) z wylanym amorkiem jeżdżę jak ciapka ;)

 

Co do bilstienów - niestety nie będę ich miał - czas oczekiwania to 14 dni;/ więc niech się walą na buzię ;) będę miał zwykłe szajsy ;) do zawieszenia sportowego....

A tak na marginesie bilsteiny b6 pasują tylko do standardowego zawieszenia, więc jak ktoś ma opcję "sportowe dostosowanie podwozia" - jak ja... to ni huhu.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drrrrr... Jak mogę podjechać to prawie nikogo nie będzie :-(

 

No dawno cię nie było. Trochę nowych aut się przewinęło od ostatniej twojej wizyty.

 

PS. Waldek nie Plastuś tylko Plastick bo się Marcin w końcu obrazi za to przezywanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
O Toruniu pamiętaj. Ojciec dyrektor liczy na sporą frekwencję ;) W niedzielę chyba nie wymiękniesz?

Chyba nie wymięknę, będę się starał pojechać.

Wlodi a masz kabelek dla tych nowszych wersji, tzn chyba od 03.2007 r ? Kiedyś był kolega, który też kodował, ale niestety ja się nie załapałem z uwagi na rocznik auta :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
O Toruniu pamiętaj. Ojciec dyrektor liczy na sporą frekwencję ;) W niedzielę chyba nie wymiękniesz?

Chyba nie wymięknę, będę się starał pojechać.

Wlodi a masz kabelek dla tych nowszych wersji, tzn chyba od 03.2007 r ? Kiedyś był kolega, który też kodował, ale niestety ja się nie załapałem z uwagi na rocznik auta :?

 

 

Moj koduje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam,

Tez postaram się podjechać koledzy, tym razem nie będe się wychylał i przyjade 535. Kolego z kompem z mojej uda Ci się wykasować błąd poduszek, wczoraj zdejmowałem boczek z drzwi i wyskoczył błąd poduszek.

Pozdr.

 

Nie obiecuje. Na mojej starej e46 wszystko na INPIE smigalo super ale na e93 ma jakies fochy. Moze z e60 nie bedzie problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.