Skocz do zawartości

E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?


TomekW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Nawet przy 19% rabatu to nadal kupa kasy jak za samochod ktory od razu bedzie w porownaniu do nastepcy przestarzaly... X5 to nadal technika jak w E60 wiec podejrzewam ze nastepca bedzie o... 1,5 generacji nowoczesniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zdecydowanie czekal, bo masz nowy model, z drugiej strony nowe auta maja problemy wieku dzieciecego" a obecny iks jest pozbawiony tych dolegliwosci
http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

zalezy jak szybko chcesz miec samochod i jak dlugo bedziesz go uzytkowal; jesli zalezy ci na posiadaniu samochodu jak najszybciej i bedziesz go uzytkowal przez 3-4 lata, to bym kupil e70 i pozniej zamienil na F15 LCI, ktora powinna byc bardziej dopracowana niz przed LCI

 

ja nie jestem nagrzany na nowinki, bardziej mi zalezy na w miare bezproblemowym uzytkowaniu samochodu

 

dodatkowo, kwestia czy podoba ci sie F15, ktorego kilka nieoficjalnych zdjec zostalo pokaznych...?

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

powyzej opisalem, jaka mniej wiecej logika ja bym sie kierowal

 

jesli samochod kupujesz na 3-4 lata, to zdecydowanie bym kupil E70 i przesiadl sie na F15 LCI, o ile bedzie Ci sie podobalo; mi ze zdjec dostepnych w necie sie nie podoba (w szczegolnosci tyl ala F25), ale to rzecz gustu

 

ja czekam na F10 LCI

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm jaka technologie oferuje twoj zaawansowany x3 ktorej nie posiada moj x5 ?

jezdzilem X3 nowym, ma kolega. Kupil bym x3 tylko wtedy, gdyby nie bylo mnie stac na x5 :D

 

wracajac od tematu, chyba zaczekał bym na nowy. Ewentualnie teraz kupil roczne e70 by jesli nowy X5 by ci sie bardzo spodobał, sprzedac bez wielkiej straty go i kupic nowy model. Ten tył ala x3 ktory ma nowa x5 na fotkach tez nie bardzo mi sie podoba. Przod ala nowa 3-ka powinien być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Hmm.. przesiadłem się z E70 na F25 gdyż źle mi było wsiadać do E70 po jeździe firmową F10...

Wszystkie serie F maja lepiej zestrojone zawieszenie, są lepiej wyciszone, dużo lepszy wygląd w środku........

Z z serii E ewentualnie myślę jeszcze o E71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powtorze ze w tej chwili E70 w stosunku do nowej X5 bedzie ok. 1,5 generacji w tyle. Gdy za 3 lata wyjdzie nastepca F10 to seria E70 bedzie jak skansen na kolach. Pakowac >300tys pln w zabytek? Moze lepiej kupic jakies zabytkowe Porsche? E70 raczej za kultowe uznane nie bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nooo... trochę przesadziłeś :)

 

 

Ale z czym przesadzilem? Z tym ze obecna generacja bedzie tak z 1,5 generacji starsza od nastepcy? A moze z tym ze 2 generacje roznicy w motoryzacji to przepasc (nazwana przeze mnie skansenem) ?

Porownaj E39 do F10 i powiedz czy E39 nie jest w tym zestawieniu"skansenowate". Za 3 lata nowa seria 5 - E70 wtedy nie bedzie starym modelem tylko bedzie historia motoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

He he, E70 zabytek? :) dobre sobie :) ja przesiadlem sie z 10 letniej E39 na nowa X5 i nie mialem wrazenia, ze E39 to zabytek; do tej pory uwazam, ze E39 to super samochod i wspominam ja z lezka w oku - na marginesie, uwazam, ze standardowowe zawieszenie w E39 jest lepiej zestrojone niz standardowe zawieszenie w F10, dlatego kiedy bede kupowal F10 to tylko z DDC.

 

Niektorzy w wyborze samochodu kieruja sie rocznikiem i gadzetami, inni np. dopracowaniem podzespolow. Ostatnie wpadki BMW z F10 i F25 z jakoscia wykonania potwierdzaja stara dobra zasade, aby kupowac samochody LCI.

 

TomekW, nie zapomnij o Adaptive Drive i kole zapasowym w swoim zamowieniu :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

kolo zapasowe miesci sie pod podloga bagaznika - niestety ja przeoczylem te opcje, gdyz nie wiedzialem, ze kolo zapasowe (dojazdowka) moze byc wyposazeniem opcjonalnym

 

koszt przy konfiguracji jest duzo nizszy niz pozniejsze dokupienie

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.