Skocz do zawartości

Dosyć duże spalanie 523i m52b25


David18b

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że jak już nie masz się czego czepiać to czepiasz się ortografii...płytkie :D

napisze drugi raz jak byś pierwszy nie przeczytał

podałem Ci ile spalił w trasie w góry (policz sobie ile to wyjdzie) nie sprawdzałem minimalnego zużycia paliwa jakie da radę osiągnąć w tym samochodzie

wydaje mi się że jedyne do czego dążysz to nabijanie postów w dodatku bezsensownych i w kółko powtarzanie moich słów

może niech inni wypowiedzą się jakie najmniejsze spalanie udało im się osiągnąć bo widzę że bardzo Cie to interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło 11,5 jak jechałem trasę do Austrii, ale jechałem cały czas 140km/h ani więcej ani mniej i tak przez cały bak. Jakby jechał te 100 (u mnie dopiero przy 90 wchodzi ostatni bieg) to wydaje mi się, że spaliłby te8-9litrów. Ale na naszych drogach jest to nie realne... Każdy jeździ po 70-80 jadać 100 każdego trzeba wyprzedzać, a co za tym idzie większe obroty itp

 

 

Btw przy jakiej prędkości wchodzi wam ostatni bieg ? interesuje mnie w skrzyniach automatycznych bez tip tronic :) (czy jak to sie tam pisze :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie spalanie wznosi LPG automat 523i w trasie od 9-15 to zalezy jak jade jak jade 100km/h do 10 spokojnie sie mieszcze ale jak 200km/h to niestety wir w baku.W miescie 14-18 zakorkowana łódź samo centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało Się uzyskać spalanie 8.5l/100km na trasie Kołobrzeg-->Poznań ,prędkość przejazdu w zakresie od 90km/h do 120km/h(max)
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 2 razy udało się zmieścić w 12L w mieście i to LPG, 523i manual ale od razu po regulacji gazu i nie było zakorkowane miasto. Normalnie 14L, jazda normalna. A w zimę potrafi zejść i do 9L gazu :D ale nie licząc benzyny, której pochłania w dużych ilościach :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.