Skocz do zawartości

2 Pomysły na zmianę wyglądu e46 Touring


MatOlszowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eeej gawiedź!

 

..jest demokracja, polska uczy się jej nadal. Uczmy się czym jest tolerancja i wolna wola każdego człowieka ...uczmy się jej szanować ...bo wolność to coś wspaniałego.

Nauczmy się tolerować gejów i lesbijki czy też adekwatne związki partnerskie ...bo po prostu istnieją! ...niemożna jak zacofany katolik spychać tego na bok ...oni istnieją i chcą być tacy.

Z tym to już Ciebie trochę poniosło:P

 

Tolerancji ucz się od "Europejczyków", stosunku do broni od "Amerykanów", a daleko tak zajedziesz:P To nie kwestia religii, a tradycji- w Polsce geje zawsze żyli sobie po cichu i jakoś im to tyle czasu nie przeszkadzało, dlaczego mam teraz oglądać całujących się na ulicy pedziów i tłumaczyć swojemu dziecku dlaczego oni to robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Panowie zboczyliście z tematu.... Jestem pełen podziwu!

Od gimbazy, poprzez hondy na homoseksualiźmie kończąc.

Na forum socjologiczne zapraszamy pod inne adresy.

 

Nie udzielałem się w temacie, gdyż nie miałem czasu...

Jeżeli poziom gustu dorównuje waszej dyplomacji - powinienem wysnuć wnioski i zrobić MAX kolor!

 

Fantazji w głowie mam trochę więcej niż większość ludzi, nie boję się odważnych kolorów. Nie chcę powtarzać wytartych schematów.

Poszukiwanie nowego, jest matką postępu.

Nie wszystkie Bemki muszę mieć germańską czy gangsterską stylizacje.

Tak jak strojem, kulturą na drodze, i podejściem do życia staram się odbiec od wytartego schematu właściciela bmw, tak i wizualną kwestią chcę to wyraźnie zaznaczyć.

 

Felgi więc będą na 100% kolor!

Efekt jest zasadniczo dla mnie. Nie muszę się więc chwalić efektem finalnym. Chociaż być może to zrobię.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantazji w głowie mam trochę więcej niż większość ludzi, nie boję się odważnych kolorów. Nie chcę powtarzać wytartych schematów.

Poszukiwanie nowego, jest matką postępu.

Nie wszystkie Bemki muszę mieć germańską czy gangsterską stylizacje.

Tak jak strojem, kulturą na drodze, i podejściem do życia staram się odbiec od wytartego schematu właściciela bmw, tak i wizualną kwestią chcę to wyraźnie zaznaczyć.

Wow, ale jesteś hipsterski i na dodatek przekonany o swojej wyższości nad "większością ludzi":]

 

Podam Ci przepis jak być jeszcze większym hipsterem i jeszcze bardziej zaakcentować "większości ludzi" czyt. tępemu społeczeństwu ile masz fantazji i jak bardzo przecierasz szlaki.

Walnij sobie na masce styropianowego zajączka, coś jak w tym linku:

http://www.papiera4.pl/styropianowy-zajac-stojacy-95mm-5szt-p-10620.html

Porządnie go przyklej, a następnie polakieruj w wybrany przez Ciebie kolor felg (najlepiej gdyby był to kolor pomarańczowy).

Efekt murowany- zapewniam Cię że co druga osoba doceni Twoje starania, a będziesz przy tym niepowtarzalny jak nikt.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jednego pomysła. Iść do pierwszej lepszej firmy reklamowej i za 2 stówy dać do wycięcia taki zestaw na folii:

 

http://img.photobucket.com/albums/v310/2k1turbo/WarsLiveryWeb.jpg

 

Trzask prask i można na kombiaku zrobić tak, jak prezentuje tutaj E36PWR:

http://m3forum.net/m3forum/showthread.php?p=4778123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.