Skocz do zawartości

Wyprany kluczyk BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Niechcacy wypralem kluczyk, jakie moga byc konsekwencje, na razie stwierdzam iz otwieranie zamykanie dziala.
Opublikowano

:lol: no jeżeli działa to chyba wszystko OK :cool2:

PS. Nie pomyśl, że śmieję się z Ciebie! :nienie: Po prostu tytuł już nieco rozrywkowo nastraja, ale treść rozwala na łopatki :wink:

Opublikowano
Ja w sylwestra utopiłem kluczyki w kałuży. działają - chociaż ostatnio coraz słabiej.
Opublikowano
  • Autor
Najgorsze ze mam tylko jeden klucz, mam nadzieje ze odpali bo dzisiaj juz mi sie nie chcialo isc do auta.
Opublikowano
Ja swój też wyprałem ... niestety nie działał :?
Opublikowano
  • Autor
Chodzi mi o to czy moze byc taka sytuacja ze podczas jazdy, odlaczy immobilaizer i auto zgasnie.?
Opublikowano
Nie, raczej nie powinno tak być. A masz kluczyk diament czy ten starszy model z diodą?? Mikan, ale nie odpalał silnika, czy centralny nie działał??

Edytowane przez yoshimura01

Opublikowano
Nie, raczej nie powinno tak być. A masz kluczyk diament czy ten starszy model z diodą?? Mikan, ale nie odpalał silnika, czy centralny nie działał??

 

Centralny na pewno nie działał, a czy odpalał to nie pamiętam ... miałem zapasowy na szczęście.

Opublikowano
Jeżeli reaguje tzn, że nic się nie stało złego. Wysusz go delikatnie żeby woda odparowała i powinno być OK.
Opublikowano
Mój sechł i sechł i nie zadziałał ... pewnie za długi program w pralce był :)
Opublikowano
  • Autor
Na szczescie woda z niego nie cieknie
Opublikowano
Na szczescie woda z niego nie cieknie

 

czyli wirowanie było :P

Opublikowano

Kluczyk nie jest wodoszczelny, na pewno dostała się do niego woda. Ja bym rozebrał go i wykąpał w czymś typu Izopropanol (czyszczenie styków, itd). To, że działa jest ok, ale warto skontrolować środek.

Instrukcje rozbierania masz na youtube przy okazji wymiany akumulatorka.

Edytowane przez siL

Opublikowano
  • Autor
Jak w BMW dziala immobilaiser?? Kontrolki świeca i nie kręci rozrusznik? bo tak jest umnie?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jak w BMW dziala immobilaiser?? Kontrolki świeca i nie kręci rozrusznik? bo tak jest umnie?

 

AHA! tak właśnie działa.

Pozdrawiam
Krzychu.

Opublikowano
Kluczyk nie jest wodoszczelny...

Ostatnio przekładałem sobie znaczek z rozciętego pilota i wszystkie guziki są na gumach, a kluczyk do okoła zaklejony - może 50m nie wytrzyma, ale wygląda jakby miał być szczelny.

Opublikowano
Sądzę, że jest dobrze zabezpieczony przed kurzem.
Opublikowano
  • Autor
Czyli siada mi immobilaizer , wczesniej przed praniem mialem tak, przekrecam kluczyk raz cisza za drugim lapal, dzisiaj musalem kilka razy krecic, czyli co wymieniam kluczyk i bedzie gitara?
Opublikowano
Czyli siada mi immobilaizer , wczesniej przed praniem mialem tak, przekrecam kluczyk raz cisza za drugim lapal, dzisiaj musalem kilka razy krecic, czyli co wymieniam kluczyk i bedzie gitara?

 

Sam transponder jest za to tak zabezpieczony że ani woda ani wstrząsy z pralki nie powinny mu zaszkodzić, jest hermetycznie zatopiony w plastiku.

Może się oberwał i przemieścił w kluczyku.

Opublikowano
  • Autor
Ja mam ten problem od jakiegos czasu teraz po pralce mozna powiedziec ze sie nasilil
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam ten problem od jakiegos czasu teraz po pralce mozna powiedziec ze sie nasilil

 

 

Może stacyjka siada, albo kostka ze stykami przy stacyjce... jak sam napisałeś, wcześniej też miałeś ten problem... a może rozrusznik się kończy..

Pozdrawiam
Krzychu.

Opublikowano
  • Autor
Rozrusznik jest nowy, kostka raczej ok mysle ze kluczyk swiruje, musze i tak dorobic nowy bo mam 1 i to po kapieli

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.