Skocz do zawartości

Wyprany kluczyk BMW


blachaxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, raczej nie powinno tak być. A masz kluczyk diament czy ten starszy model z diodą?? Mikan, ale nie odpalał silnika, czy centralny nie działał??

 

Centralny na pewno nie działał, a czy odpalał to nie pamiętam ... miałem zapasowy na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk nie jest wodoszczelny, na pewno dostała się do niego woda. Ja bym rozebrał go i wykąpał w czymś typu Izopropanol (czyszczenie styków, itd). To, że działa jest ok, ale warto skontrolować środek.

Instrukcje rozbierania masz na youtube przy okazji wymiany akumulatorka.

Edytowane przez siL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak w BMW dziala immobilaiser?? Kontrolki świeca i nie kręci rozrusznik? bo tak jest umnie?

 

AHA! tak właśnie działa.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli siada mi immobilaizer , wczesniej przed praniem mialem tak, przekrecam kluczyk raz cisza za drugim lapal, dzisiaj musalem kilka razy krecic, czyli co wymieniam kluczyk i bedzie gitara?

 

Sam transponder jest za to tak zabezpieczony że ani woda ani wstrząsy z pralki nie powinny mu zaszkodzić, jest hermetycznie zatopiony w plastiku.

Może się oberwał i przemieścił w kluczyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam ten problem od jakiegos czasu teraz po pralce mozna powiedziec ze sie nasilil

 

 

Może stacyjka siada, albo kostka ze stykami przy stacyjce... jak sam napisałeś, wcześniej też miałeś ten problem... a może rozrusznik się kończy..

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.