Skocz do zawartości

Xenon w przeciwmgielnych


M-Power R.A.F.F

Rekomendowane odpowiedzi

M-Power R.A.F.F żarówki Mtec Super White fajnie świecą i mają homolagację, albo Osram Cool Blue Hyper, ale sa gorsze i nie maja homologacji.

 

Co do tego bi ksenonu to 194 Euro, więć też kupa kasy doliczając wysyłkę etc...

 

Nie wstawiaj xenonu w przecimgielne, bezsensu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-Power R.A.F.F żarówki Mtec Super White fajnie świecą i mają homolagację, albo Osram Cool Blue Hyper, ale sa gorsze i nie maja homologacji.

 

Co do tego bi ksenonu to 194 Euro, więć też kupa kasy doliczając wysyłkę etc...

 

Nie wstawiaj xenonu w przecimgielne, bezsensu :?

 

Dzieki dzieki tylko tak mi przyszlo kiedys do glowy, przeciwmgielne zostawie orginalne jakie sa , pozdro :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze mi ktos powiedziec cos na temat Xenonow poniewaz ostatnie dni zaczelo dzisc sie cos dziwnego.gasnie mi xenon i jak wylacze swiatla i wlacze to na chwile zapala mi sie normalnie i gasnie znowu.zaczelo robic sie teraz to samo z drugim czasem jak wstrzasy sa to blysna zapala sie i gasna.przejrzalem wszystkie styki kable i nie wiem co to jest albo koniec zarowek albo nie wiem.pomoze ktos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synu o xenonach normalnych to nie w tym temacie.

Podejrzewam starter albo przetwornice.

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sam chciałem włożyć xenon do przeciwmgielnych. Pytałem na forum policyjnym i panowie policjanci powiedzieli mi ze na taki zestaw niema homologacji a co z tym się wiąże wszyscy wiemy.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wygląda:

 

http://img15.imageshack.us/img15/8498/xenonl.jpg

 

Jest tam napisane, ze dostepne tylko z dodatkowymi spryskiwaczami reflektorow. Ergo, pomimo nazwy chodzi o tej w glownych reflektorach.

Zdjecie jest mylne to gorne troche bo tam nie ma w ogole spryskiwaczy i auto na H7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.