Skocz do zawartości

[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS


wafeltom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Znalazłem i wiem co znaczą mniej więcej, ale rozwiązania kompleksowego brak.

Jak nie chcesz wnosić nic do wątku to po prostu nic nie pisz i tyle ...

 

Nie jesteś tutaj od decydowania kto ma pisać a kto nie. Informacji o błędach szukaj w innych tematach, dziś ostrzeżenie a następnym razem będzie urlop od forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 838
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj kodowałem parę rzeczy, i jeden ze sterowników się zablokował. Carly pokazuje "Denid acces to ECU" i żebym go zresetował. Zrobiłem to ale nie pomogło i teraz Carly chcę żebym odłączył na 20 minut akumulator.

Nie chce tego robić żeby nie było potem innych problemów.

Ma ktoś może jakąś inną sugestie ?

Może komuś już się to przydarzyło tak jak mi ?

Zablokował się sterownik FEM. Adapter mam oryginalny Gen2. :roll:


Po temacie. Gdyby ktoś potrzebował to:

Reset sterownika, modułu trzeba zrobić na włączonym zapłonie lub przy odpalonym aucie. (Przynajmniej mi to pomogło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę nietypowe pytanie :duh: Jak obrócić ekran żeby nie było poziomo tylko pionowo na androidzie ?? mam Samsunga Galaxy S7 edge i nie moge znaleźć nigdzie ustawienia żeby telefon trzymać pionowo bo tak jest mi wygodniej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z automatu po obróceniu powinien Ci się obracać obraz. Ewentualnie możesz mieć wyłączoną opcję "Obróć automatycznie".

"Ściągnij belkę od góry 2 razy" i wśród opcji tu wyświetlanych powinieneś mieć "Obróć automatycznie", jak nie ma to klikasz w prawym górnym rodu 3 pionowe kropki i tam "siatka przycisków" lub "kolejność przycisków"

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z automatu po obróceniu powinien Ci się obracać obraz. Ewentualnie możesz mieć wyłączoną opcję "Obróć automatycznie".

"Ściągnij belkę od góry 2 razy" i wśród opcji tu wyświetlanych powinieneś mieć "Obróć automatycznie", jak nie ma to klikasz w prawym górnym rodu 3 pionowe kropki i tam "siatka przycisków" lub "kolejność przycisków"

Napisałem do Supportu Carly i powiedzieli że narazie niema takiej możliwości żeby mieć pionowo aplikacje , mam ustawione wszystko w telefonie jak trzeba bo inne aplikacje obraca jak trzeba tylko tej nie da rady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam S7 Edge i obraca się na zawołanie, nawet po updacie (OTA) do Oreo, gdzie mam małe jaja z obracaniem (przy zablokowanym telefonie z włączonym Yanosikiem ;]) ale Carly działa bezproblemowo

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dziś z Google Play można pobrać Carly Tuning umożliwiające "chiptuning" BMW z chipem EDC16


można obniżyć sobie koszt takiego tuningu o 25€ używając kodu do Carly: XAZHF8

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam S7 Edge i obraca się na zawołanie, nawet po updacie (OTA) do Oreo, gdzie mam małe jaja z obracaniem (przy zablokowanym telefonie z włączonym Yanosikiem ;]) ale Carly działa bezproblemowo

 

to dziwne czemu mi nie chce obrócić się pionowo :shock: Wszystko mam włączone bo sprawdzałem i obraca tylko o 180 stopni a o 90 stopni ni chu chu :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś opcja uzyskania pełnej wersji programu ? Pobrałem niby pełna wersja, najnowsza... Wszystko śmiga łączy się ale przy kodowaniu wyświetla, że trzeba kupić pełną wersję. Da się to jakoś obecnie przeskoczyć ? Na starej wersji była metoda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś opcja uzyskania pełnej wersji programu ? Pobrałem niby pełna wersja, najnowsza... Wszystko śmiga łączy się ale przy kodowaniu wyświetla, że trzeba kupić pełną wersję. Da się to jakoś obecnie przeskoczyć ? Na starej wersji była metoda..

Kup pełną wersję na Google Play :nienie: nie ładnie tak oszukiwać :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziała bez org interfejsu jeśli chodzi o diagnostykę ?

Tego nie wiem bo ja mam ori ;)


Bawiłem się już trochę tym sprzętem i jestem zawiedziony co do diagnostyki i kasowania błędów w F10 ... o ile kodowanie siostry E91 poszło w mig i bez żadnych problemów tak już kasowanie błędów u mnie trwało ... PONAD GODZINĘ :mad2: u was też tak długo kasuję błędy??? Aż napisałem do supportu Carly czy to normalne bo jestem strasznie zawiedziony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak sobie myśle :duh: może to być przez to że jak włącze Bluetooth to automatycznie też mi łączy się z głośnomówiącym z auta i są dwa połączenia przez Bluetooth na raz ?? i przez to wolno idzie może :mad2: muszę koniecznie sprawdzić jak rozłącze ten zestaw głośnomówiący i wtedy będzie tylko połączenie z interfejsem Carly :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podłączony jest zestaw głośnomówiący, Carly Media i jeszcze zegarek równocześnie z Carly OBD, to raczej nie to, ale ... trzeba próbować...

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.