Skocz do zawartości

Lampy tył 730i


tajger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Zależy w jakim klimacie chcesz utrzymać auto.

Ja do swojego auta bym czegoś takiego nie założył, ale w kwestii e32 jestem raczej konserwatystą i przemawia do mnie tylko seria. Trochę wg mnie odmładzanie na siłę.

Dlatego myślę, że te 340pln moża spokojnie zainwestować w coś bardziej pożytecznego.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było w oryginale lamp z białymi kierunkami, te ze zdjęcia są zdrobione przez jednego z kolegów z niemieckiego 7-forum.

On wycinał oryginalne pomarańczowe i wklejał w to miejsce te białe klosze. Klosze kupował gdzieś w necie. Na żywo nie wyglądaja tak dobrze, gdyż widać różnicę w jakości plastiku.

Można dość prosto odświeżyć przymatowione lampy pryskając je zwykłym klarlackiem. Po takiej operacji wyglądają jak nowe

A wracając do tych lamp z Allegro, to też miał bym opory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam koledzy

 

Założylibyście do swoich siódemek lampy http://allegro.pl/lampy-tyl-tylne-bmw-7-e32-86-94-clear-red-white-i2901979740.html ??

Ja jestem zdecydowanie na NIE (!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien ze lampa z bialym kierunkiem zostala wyprodukowana przez kolege z niemieckiego forum? znaleziony na szybko LINK chyba, ze powstalo wiecej egzemplarzy? co do pryskania lamp lakierem, wg mnie lepiej uzyc pasty polerskiej... pozdro

Jestem pewny, bo wirtualnie znam tego gościa. On zrobił sobie z tych białych kierunków mały biznes i zrobił takie lampy kilkudziesięciu forumowiczom, może było ich nawet ponad setka. Brał 50 euro+przesyłka za komplet, sam zastanawiałem się, czy sobie takich nie kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, prawde mowiac sie nie dziwie ze biznes sie rozkrecil. wczesniej pisales ze na zywo nie wyglada tak dobrze, przymierzales sie do kupna wiec moze masz jakies fotki tych lamp z bliska?

Autka z tak zrobionymi lampami pojawiają się na niemieckich zlotach siódemek i tam można przekonać się na własne oczy, że wykonawstwo jest bez zarzutu, tylko materiał trochę nie pasuje do oryginału. Ten plastik jest zbyt biały, różni się zauważalnie od przednich białych kierunków. Zdjęć nie robiłem, ale na niemieckim 7-forum była kiedyś nawet jakaś instrukcja, jak samemu przerobić lampy i tam było sporo zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było w oryginale lamp z białymi kierunkami

 

Jesteś pewien na bank iż nie było takich lamp w oryginale? Pytam bo krążą plotki na różnych forach iż były lampy z białymi kierunkami. Ostatnio na eBayu tez była taka aukcja:

http://www.ebay.de/itm/121050862903?nma=true&si=vuO2gGUx7V5sGzDIyLgv66wketA%3D&rt=nc&_trksid=p4340.l2557&orig_cvip=true

Chciałbym po prostu wiedzieć jak to w końcu jest z tymi lampami.

Mam jeszcze drugie pytanie do Ciebie co powiesz o szklanym szyberdachu w E32? Wiem że był taki w E23 i z pewnością jest w E38 a co z E32? Były czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że nie było. Niemieccy forumowicze dotarli z tym pytaniem nawet do fabryki. Plotki o tym, że mogły być wynikają pewnie z tego, iż ten Niemiec zrobił kilkadziesiąt kompletów, a może nawet pod setkę, więc na rynku widać trochę tych autek, które do tego zwykle są zadbane i dlatego bardziej rzucają się w oczy. A że Niemiec był dokładny i precyzyjny, to mniej spostrzegawczym miłośnikom marki te lampy mogą się kojarzyć z fabrycznymi.

Co do szklanego szyberdachu to nigdy się z takim w E32 nie spotkałem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tak rzeczową wypowiedź w tym temacie. Zawsze miło porozmawiać z forumowiczem który posiada tak obszerną wiedzę w temacie E32.

Co do szyberdachu to ja również nie spotkałem się jeszcze z takim szklanym. Na innym forum ktoś twierdził iż kiedyś tam jego ojciec miał e32 ze szklanym szyberdachem ale nie posiadał absolutnie żadnych zdjęć mogących to potwierdzić. Mój kolega Paweł znalazł info jakoby szyberdach od jakiegoś Saaba pasował do E32 ale nie udało mu się tego ustalić do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jestem pewny, że nie było. Niemieccy forumowicze dotarli z tym pytaniem nawet do fabryki. Plotki o tym, że mogły być wynikają pewnie z tego, iż ten Niemiec zrobił kilkadziesiąt kompletów, a może nawet pod setkę, więc na rynku widać trochę tych autek, które do tego zwykle są zadbane i dlatego bardziej rzucają się w oczy. A że Niemiec był dokładny i precyzyjny, to mniej spostrzegawczym miłośnikom marki te lampy mogą się kojarzyć z fabrycznymi.

Co do szklanego szyberdachu to nigdy się z takim w E32 nie spotkałem...

Pozdrawiam

Z szkalnym szyberdachem w E32 się nie spotkałem.

Ale wiem jedno, że z e34 pasuje do e32 szyberdach.

Sam miałem e34 525 TDS, w dość bogatej opcii individual.

Miałem taki szyberdach , wiem że pasuje bez przerabiania do E32.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.