Skocz do zawartości

F25 tylna kanapa 3 foteliki?


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie czy w X3 f25 mozna zamontowac 3 foteliki dzieciece na tylnej kanapie?

W X1 zrobilem to ale z b.duzym problemem :) ciekawy jestem jak wyglada to w x3 wiem iz wiekszy samochod ale czy ktos probowal?

 

rodzina mi sie powieksza :D cos musze zrobic z autem zony bo jest maly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie, u mnie przy dwoch (aktualnie recaro YS i jakis noname) juz jest ciasno, chociaz czasami zona siada miedzy fotelami. ale to przeciez tez kwestia samych fotelikow tj wyboru najwezszych, chociaz dla najmlodszego i tak bedzie odwrocony a te zwykle sa dosyc obszerne. Daj znac jak juz sie uporasz :-)
BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja w x1 przymierzalem foteliki 2 sztuki maxi cosa xp sa one dosc waskie oraz romera 2 do9kg. wszystko weszlo na ciasno bylo trudno zapiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie czy w X3 f25 mozna zamontowac 3 foteliki dzieciece na tylnej kanapie?

W X1 zrobilem to ale z b.duzym problemem :) ciekawy jestem jak wyglada to w x3 wiem iz wiekszy samochod ale czy ktos probowal?

 

rodzina mi sie powieksza :D cos musze zrobic z autem zony bo jest maly:)

 

A czy są 3 ISOFIXy?

 

Wydaje mi się, że X3 ma tylko 2 na skrajnych fotelach...jakby były 3 to odpowiedź jest gotowa.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dla mnie wazne nie jest czy sa 3 isofixy czy wogole mozna zmiescic

 

a jak ktos juz ma X3 to lepiej zmienic fotelik niz auto jesli nie ma 3 x isofix:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 foteliki luzem moim zdaniem nie wejdą nigdzie. W obszernych autach (np. Mondeo) wchodzą na styk. Nie za bardzo wyobrażam to sobie w bmw (może poza największymi modelami). Jeśli bardzo małe dziecko na leżąco (gondola) plus 2 normalne foteliki to całkowicie nierealne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nic dziwnego... bo Mondeo to jedyny (mi znany) samochód, który fabryczne jest przystosowany do montażu 3 fotelików (ma 3 ISOFIXy).

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdą pewnie też do kilku innych, ale moim zdaniem BMW nie jest znany akurat z obszerności wnętrza. Dodatkowo gondola dla niemowlaka zabierze pewnie tyle miejsca co 1,5 fotelika i w takim przypadku może być duży problem nawet w największym aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Maja, patrzac sie na fotki habzimierza jestem ciekawski jak wlozyles do x1 az trzy foteliki, w tym gondole dla niemowlaka :cool2: mozliwe ze wszystko zalezy od tego jak szerokie sa boczki kanapy. Chyba czeka Cie wyprawa do dealera z 3ma fotelikami i przymierzanie na zywo :mrgreen:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

habzimierz dzieki za fotki.

 

no moje foteliki sa wezsze i chyba w x3 spokojnie dam rade. na pewno nie jest to wygodne ale da sie. W mojej serii5 udalo sie z trudem to zrobic w salonie x1 da sile tez udalo sie ale jest niekomfortowo. moja zona ma suwa nissana i chce kupic cos co ma mozlwosc montazu 3 fotelikow chce suwa i najlepiej bmw ale nie x5 bo dla mojej zony jest poprostu za duzy - zawsze chcialem miec w garazu x3:) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, ale w końcu z trudem się udało. Szukałem fotelików pod samochód, a nie samochodu pod foteliki ;)

Przed zakupem rozważaliśmy, tak jak tu wcześniej wspominano zakup Forda S-Max'a i byłoby pod tym względem o wiele bardziej komfortowo, ale

jedno to napęd na przód, ale już materiały w środku (dolna część deski rozdzielczej itd.) są bez porównania na niekorzyść Forda. Poza tym różnica w cenie podczas zakupu nowych samochodów nie jest jakaś strasznie duża (różnica w oferowanych rabatach), a przy odsprzedaży już tak... i tak dalej... i tak dalej... Jestem pasjonatem marki BMW, więc na pewno nie jestem obiektywny ;)

Jeśli przejrzysz rynek to da się znaleść foteliki o szerokości około 42 cm i wtedy 3 foteliki 9-36 kg wchodzą obok siebie "na styk" - tak jak u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiały w środku (dolna część deski rozdzielczej itd.)

 

Nie wiem jak jest w fordzie ale moje bmw wcale nie jest wykonczone jakos wyjatkowo. Materialy w X3 miejscami sa takie jak w koreanskim aucie budzetowym. Zdecydowanie za duzo twardego plastiku jak ma ta cene.

 

Maja22 chyba faktycznie musisz przeyestowac w salonie zeby miec pewnosc

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z S-maxem Forda mało który samochód może konkurować jako rodzinny... Poza tym jako autostradowe "auto pościgowe" jest fenomenalne i wiem że mało które X3 pociągnie za wersją 2.5T :wink:

Te auta niesamowicie jeżdżą - kolega jak za każdym razem otwiera bagażnik to wpadam w kompleksy - naprawdę genialne auto dla rodziny, no ale nie 4wd choć jest już dwu-sprzęgłowym automatem 240PS

Wykończenie jednak nie wpada w mój gust...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.