Skocz do zawartości

Nieśmiało spytam.....A kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

Trzmiel to tez nie jest tak, ze kobiety sie nie interesuja auteczkami, ale dla wiekszosci auto musi byc ladne, musi jezdzic i nie ma prawa sie psuc :twisted: bo jest to juz wyzsza szkola jazdy, ktorej my nie mamy opanowanej. Co z tego ze wiemy jak sie zmienia kapcia, jak nie jestesmy w stanie tego zrobic, przynajmniej ja nie mam sily na wyciagniecie zapasowki z bagaznika :wink:

Nie mowiac juz o tym ze trzeba glowic sie nawet z takimi "gloopimi" oznaczeniami E36 E39 itp MK2 MK3 itp nie mowiac juz o profilu opon pasujacym do danego modelu...... a przewazne o takich rzeczach rozmawia sie na forum. I jakby chlopcy weszli na forum gospodyn domowych, to tez mieli by trudnosci z doradzeniem czy chodzby pojeciem na czym polega hydroliza w piekarniku elektrycznym z nawiewem punktowym, albo czy do modelu zmywarki Siemensa 132 trzeba dolewac plyn do nablyszczania z przodu czy z boku :mrgreen:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak napisłała Jule:

Nie mowiac juz o tym ze trzeba glowic sie nawet z takimi "gloopimi" oznaczeniami E36 E39 itp MK2 MK3 itp nie mowiac juz o profilu opon pasujacym do danego modelu.....

to może te oznaczenia modeli pojazdów powinnyscie traktować jak oznaczenia zmywarek? szybciej się przyswoją?:)

No, wreszcie sie Panie zaczeły powoli ujawniać:)

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakby chlopcy weszli na forum gospodyn domowych, to tez mieli by trudnosci z doradzeniem czy chodzby pojeciem na czym polega hydroliza w piekarniku elektrycznym z nawiewem punktowym, albo czy do modelu zmywarki Siemensa 132 trzeba dolewac plyn do nablyszczania z przodu czy z boku :mrgreen:

 

Hhahahah dobre :mrgreen:

 

Witam płeć piękną i namawiam do czestszych wypowiedzi. Na forum gospodyn domowych w koncu z czasem potrafilbym cos napisac ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakby chlopcy weszli na forum gospodyn domowych, to tez mieli by trudnosci z doradzeniem czy chodzby pojeciem na czym polega hydroliza w piekarniku elektrycznym z nawiewem punktowym, albo czy do modelu zmywarki Siemensa 132 trzeba dolewac plyn do nablyszczania z przodu czy z boku :mrgreen:

 

Hmmm,acha hkmmm??? a można prosić o telefon do przyjaciela albo chociaż 50:50 co do tych pytań ? :shock: :mrgreen:

 

A tak poza tym jest wiele tematów "nie technicznych" w których panie jak najbardziej mogły by się udzielać gdyż mają np. bardziej rozbudowane walory estetyczne !!!

 

POZDRAWIAM PANIE NA FORUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto-seksizm, seksizmem, ale chciałbym zobaczyć kobiete za kółkiem mojego auta.

Ja swojej kobicie nie daje powozić, bo nie daje rady - za twardo, ciężko etc.... :-) :8)

Uwież mi NIE CHCIAŁBYŚ :nienie: Ja raz dałem sie przekonać i :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: to było moje najdłuższe 15 minut i najstraszniejsze w życiu :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oznaczeniami zmywarek to za proste, moze lepiej numery telefonow do kumpelek :lol: te lepiej wchodza do glowy :twisted:

 

To ja wole te tematy nie techniczne :mrgreen: moge poopowiadac jak sie tymi cackami jezdzi, to wszystko :lol:

 

A co do dawania autka do pojezdzenia drugiej polowce, to powiem szczerze ze nie lubie jezdzic malza autkiem tz bardzo lubie bo maszynka jest fajna ale taka nie moja :twisted2: dlatego mamy zawsze dwa auta .... sorry klamie teraz mamy jedno, bo ja czekam na moje :mrgreen:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, powoli i Panie równiez zaczną "łapać" słownictwo techniczne, ale jak narazie liczymy głownie na odczucia estetyczne:))

Sam od niedawna jestem posiadaczem BMW (a kilka samochodów juz w swoim zyciu mialaem i zawsze traktowałem je tylko i wyłącznie jako maszyny użytkowe, które pomagają w przemieszczaniu sie z pkt. A do B) od momentu zakupu BMW (oczywiście marka zawszse mi się podobała, ale mialem jak większość ludzi wrazenie, ze jest to samochód typowo gangsterski - jak to mówi tez moja córka) zauwazyłem, że inaczej podchodzę do tego samochodu. nagle zaczęło mnie interesować wiele rzeczy typowo technicznych, dotyczacych równiez i innych modeli tej marki (i tutaj znowu dygresja: nigdy jak miałem passata nie interesowały mnie Golfy), tak więc myślę, że BMW można pod względem zaangażowania w nie włascicieli porównać do Harleya(?!) - też kultowej marki, której własciciele starają się indywidualizować swój motor i bardzo sie z nim utożsamiać...no chyba, że się znowu mylę:)

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A tak poza tym jest wiele tematów "nie technicznych" w których panie jak najbardziej mogły by się udzielać gdyż mają np. bardziej rozbudowane walory estetyczne !!! (...)

Całkowicie podzielam zdanie kolegi.

 

Uwież mi NIE CHCIAŁBYŚ :nienie: Ja raz dałem sie przekonać i :jawdrop::jawdrop::jawdrop: to było moje najdłuższe 15 minut i najstraszniejsze w życiu :mad2:

Sorry stary, ale powinieneś wiedzieć komu dajesz auto, ja nie daje prowadzić mojej Buni nikomu (no poza moim ojcem i bratem pare razy).

Jule a co masz zamiar kupić??? Na co tak cierpliwie czekasz :?:

 

A, i jeszcze tak na koniec

(...) oczywiście marka zawszse mi się podobała, ale mialem jak większość ludzi wrazenie, ze jest to samochód typowo gangsterski (...)

Mi też to wszyscy wmawiają, że jakiś gangster sie ze mnie zrobił, bo kupiłem granatowe BMW z przyciemnianymi szybami, nisko zawieszone i z potężnym wydechem... Ale to chyba nie jest obraza, tylko jeszcze czarny garniak i ciemne okulary... Lets Rock :diabel_smiech:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na moje E30 :mrgreen: Ale mam problem bo moje wymagania sa troche nie tego hmmm chyba za wysokie :twisted: Ale nie chce rezygnowac z dodatkow jakie mialam w E36 :8) no napewno zrezygnuje z silnika 318i na rzecz 325i .... ale musi byc po roku 1990, koniecznie touring, do tego elektryczne szyby, elektryczne lusterka, klima (automatycznej klimy niestety nie bylo buuu) skora, kierownice z Airbeg-iem i wszystkie duperesle ktore w w tamtym czasie mozna bylo wlozyc do tego autka. I najwazniejsze, musi byc jak najbardziej zachowane oryginalnie, zadnych tuningow, poszerzonych nadkoli itp

No i tak sobie czekam, bo nie moge znalezdz takiego odpowiedniego. Ale ze sie nie spiesze, to kiedys znajde.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule napisała:

klima (automatycznej klimy niestety nie bylo buuu)

aja podobnie byłem zawiedziny kupując soją bunie, ze klima jest ręczna, ale zmianiło się wszystko przed wczoraj, otóz doczytałem się w miesięczniku Technika, że klimę w okresie zimowym najlepie jest włączać jak najczęściej (to ze wzgledu na zmarowanie sprężarki i osuszanie powietrza wewnątrz auta), ale w przeciwieństwie do ręcznej klimy, automatycznej nie można właczyć poniżej określonej (tutaj nie pamietam) temperatury powietrza (?!)...hm...i cóż wy na to? przy tej technice to się wszyscy gubimy, nie tylko kobiety:))

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzmiel dziekuje, ja ja znajde :mrgreen:

 

robard ogolnie zalecaja jazde z wlaczona klima niezaleznie od pory roku i czy klima jest manualna czy automatyczna. Nie wiem na jakiej zasadzie automatyczna klima dziala zima ale wiem ze przy nawet najnizszej temperaturze powietrza musi dzialac. Mozna to odczuc jak sie wsiada do auta w mokrych ciuchach zima, przy wylaczonej klimie auto zaparowuje co przy wlaczonej jest prawie nie zauwazalne.... czyli klima musi dzialac bo osusza wilgotne powietrze w srodku.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki!

Od razu mi raźniej, bo czytając formu czasem myślę, "co ja robię tu....?", ale podobnie jak Wy kocham moją Bunię choć mój mąż kocha ją nie mniej :lol: i dlatego chyba sprawiliśmy ją sobie na Walentyki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mary, walentynkowe autko ... dobre :cool2: a jaki kolor :wink:

 

no to dobra, o samochodowych sprawach porozmawialysmy a teraz mozemy sie zajac innymi sprawami hihi masz psa, moze kota a moze jakies dzieci placza sie pod nogami ??? :wink: zartuje oczywiscie :mrgreen:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka :D ,

Bunia moja jest granatowa dokładnie jakoś orient blau metalic :shock: :lol: , a to że ma jakies inne wyjechane rzeczy dowiaduje się od męza :wink:

 

dzieci jeszcze nie, ale mam nadzieje ze wkrotce (czy za takie gadki wywalają z forum :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mary:

dzieci jeszcze nie, ale mam nadzieje ze wkrotce (czy za takie gadki wywalają z forum Wink )

raczej nie wywalaja, tym berdziej ze wesoło:))

A do wszystkich Pań to tak wogóle to jest oddzielny dział do witania się ze wszystkimi: :search: :mrgreen:

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do wszystkich Pań to tak wogóle to jest oddzielny dział do witania się ze wszystkimi:

 

to trzeba sie przejsc tam przywitac, bo nie wypada tak chlopcow omijac... masz racje :mrgreen:

 

mary bardzo przyjemny kolorek :8) a te wyjechane rzeczy sa najlepsze w tym wszystkim :wink:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemny kolorek :8) a te wyjechane rzeczy sa najlepsze w tym wszystkim :wink:

 

 

 

nad kolorkiem mało sie zastanawiałam, ale cieszę się że jest w miare spokojny, bo ja jestem spokojnym kierowcą bmw :8) :lol: , więc czarny z ciemnymi szybami mało by do mnie pasował :oops: . A Ty jak tam z kolorkami, jakiś szczególny masz w planach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawde mowiac to zawsze bylam za czarnym :mrgreen: ale to jest kolor ktory wybrala bym jako pierwszy w obojetnie jakiej marce samochodu. Ciemne szyby jednak mnie nie pociagaja :wink: ani zadne bajery zewnetrzne i przerobki.

 

A co do przyszlego autka i koloru, to ja nie mam wyboru.. jaki bedzie taki bedzie. Bardziej zalezy mi na silniku i dodatkach niz na kolorze, a jak czytalas moje wymagania to okazuje sie ze jest pare aut na krzyz ktore wchodza w rachube :? I oczywiscie pieknie by bylo gdyby bylo czarne.... ale znajac rynek w tamtych czasach, to na takie auto z takim wyposazeniem (60-66 tys marek w tamtych czasach) decydowali sie ludzie ktorzy chcieli cos calkiem innego i oryginalnego jezeli juz wydawali tyle kasy, czyli brali inny kolor niz czarny, srebrny czy zwykly czerwony.... tak ze moje szanse na czarny sa znikome buuu :wink:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że przerywam tą damską rozmowę ,

ale chciałem powiedzieć ,nie wiem czy to jest reguła,że przeważnie czarne autka mają full wypas i mówię tu ogólnie, miałem kiedyś full wypas i właśnie tego szukałem i były przeważnie czarne z tym wyposażeniem , więc głowa do góry !!!

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda, ale ta moda na czarne ujawnila sie bardziej w drugiej polowie lat 90-tych. Nawet patrzac na niemieckie mobile wbijajac e30, czarnych wyskakuje wiekszosc standardowych, jak wbijesz dodatkowo klime.... to nie dosc ze jest tych aut 10 na krzyz to jeszcze jedno czarne.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne jest piekne - tez zawsze chciałem mieć czarna ale wyszło na czerwoną - ale krwistą - tys piknie :)

Pozdrawiam wszystkie kierowniczki i kierowców BMW

Chester :)

..:: Burzę Mity Wyobraźni ::..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie :mrgreen: tylko ze moje zamierzenia powywracaly sie do gory nogami :wink:

 

nie bedzie czarna ani 325i ani touring... tylko Bronce Beige metallic czyli leciutki brazowawy z brazowym srodkiem i 635 CSi :mrgreen:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.