Skocz do zawartości

F10 530i M-Performance


monogramus

Rekomendowane odpowiedzi

Z resztą sam nie wiem, na razie wszystko mi przeszło, jestem generalnie rozczarowany tym co proponuje obecna motoryzacja, a może z wiekiem już się tak nie chce zmieniać samochodów co chwilę.

 

Szczerze ? Mam identycznie.

 

Jak widzę jest nas więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z resztą sam nie wiem, na razie wszystko mi przeszło, jestem generalnie rozczarowany tym co proponuje obecna motoryzacja, a może z wiekiem już się tak nie chce zmieniać samochodów co chwilę.

 

Bo to wszystko jest bez polotu, na koreańskich lub chińskich (zależnie gdzie było taniej) częściach. Premium tylko w sloganach. Mam tak samo, w ogóle mnie nie ciągnie ani do nowych modeli, ani mocniejszych silników. Chyba jakiś kryzys :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzięki chłopaki, miło, że się podoba.

Na ten sezon wracam trochę do serii, pasy performance starły się po 2 sezonach i już mi się znudziły więc wyleciały. Koła będą takie jak poniżej, oficjalna premiera po weekendowych śniegach które zapowiadają :)

 

http://iv.pl/images/74652934804985590443.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne pięcioramienne felgi to najładniejsze wzory. No i oczywiście oryginały. Twój obecny jest świetny :cool2:

Co do częstych zmian aut to myślę, że z wiekiem do głosu dochodzi rozsądek. I auta kupuje się coraz lepsze, coraz lepiej dopasowane do siebie. I potrzeba zmiany jest coraz rzadsza.

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
Witam, masz jeszcze swoją 530i, jakieś problemy z silnikiem??? Sama jestem szczęśliwa właścicielka białej 530i od kilku dni, ale troszkę sie niepokoje bo na niemieckich forach odradzają ten silnik, podobno strasznie awaryjny, zrobiłeś już pewnie trochę km i coś więcej możesz powiedzieć , byłabym wdzięczna za odpowiedz, pozdrawiam. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, normalnie chyba nie powinnam sie przejmować, w X5 miałam 3 litry benzynę a w E60 2,5 i żadnych problemów a zrobiłam do 300.000 km i bez kamienia na sercu mogłam sprzedać, wiem ze to inny motor ale mam nadzieje ze słowa jak dbasz tak masz tu tez sie sprawdza, byłabym wdzięczna za idp jeśli ktoś ma większe doświadczenie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniej awaryjny to ten silnik był, zanim w E60 LCI wprowadzili w nim bezpośrednie wtryski... Padają nagminnie cewki, czasem pompa wysokiego ciśnienia albo same wtryski właśnie. Ale poza tym nic się nie powinno dziać :)

Inna sprawa, że było sporo akcji serwisowych (jeszcze za czasów E60), w F jest ten silnik lepiej dopracowany. A zdaniem kultowego tygodnika "Motor" jest najbardziej niezawodny, z tym, że wg nich ta wersja posiada... turbo :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam swoją od początku (2010r.) i 81kkm nalatane, wg polskich realiów to nawet dotarty nie jest :) Cewki były robione na gwarancji, wtryski też raz na gwarancji ale na początku tankowałem tylko na Neste a to podobno słaba stacja była, odkąd tankuje na różnych stacjach to jest spokój. Miałem kilka awarii typowych dla f10 ale żadna nie związana z silnikiem, wszystko jest ok.

Myślę, że o silnik nie musisz się martwić w porównaniu z obecnymi jest prosty jak cep a jednocześnie solidny.

Dla mnie ten silnik jest idealny, robię dużo krótkich przebiegów po mieście, teraz już myślę o zmianie samochodu ale nie ma co kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo, że g30 :) tylko nie wiem czy się doczekam. Dla mnie f10 jest już stara, trochę mi się już opatrzyła ;), ale generalnie jest to dla mnie najlepszy dostępny samochód, a różne już miałem i różne jazdy próbne odbyłem. Tylko g30 będzie na pewno 550i, i mogę jeździć całe 7 lat do H30 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: no to bedzie grubo!

Tylko nie wiem czy bedzie 550i, moze 545i lub 40i ?

Bo R6 bedzie największym motorem ( poza M5 ), tyle ze bedzie występowało w kilku wariantach mocy, wiec te oznaczenia mogą byc rożne. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie nie przesadzajcie r6 to też radość z jazdy ale już poniżej wg. mnie to radość z oszczędzania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa radość z oszczędzania to będzie w 515d :lol:

Oczywiście to się nie będzie tak nazywać, ale wszystko wskazuje na to, że silnik 1.5 3-cyl. będzie montowany w G30.

Z drugiej strony wróbelki ćwierkają, że N63 też będzie - a więc V8 powinno zostać w ofercie (w USA sporo F-ek się sprzedaje, a tam bez V8 będzie ciężko, chociaż - to już moja dygresja - z ich prędkościami to 518d powinno być hitem sprzedaży...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.