Skocz do zawartości

BMW Z3 - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co sądzicie o tym modelu, czy warto go kupić?
Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Opublikowano
Co sądzicie o tym modelu, czy warto go kupić?

 

Mi się bardzo podoba :mrgreen:

Ale co to znaczy 'warto kupić'? Jako 1 auto w domu to raczej nonsens. Ale gdyby mi zbywało i mógłbym sobie pozwolić na drugie - to 'ależ owszem, czemu nie' w rytm znanej melodii.

:: Moje auto ::


:: Nieważne czym jedziesz, ważne dokąd ::

Opublikowano
Co sądzicie o tym modelu, czy warto go kupić?

 

a co to znaczy? taki raodster nawet za 50lat będzie trzymał cenę, laski bedą się za nim oglądać na ulicy, nikt Ci nie powie że jeździsz starym gratem :lol: itd

Takie auta się nigdy nie starzeją!

Opublikowano
  • Autor
Chodziło mi raczej o względy eksploatacyjne i doświadczenia, model jest już troche na rynku, ewentualne przypadłości np. przeciekający dach dostępność części bo już się nasłuchałem trochę w sklepach moto: wie pan co ale to nie jest zwykły model będzie trzeba poczekać aż importer przyśle części może w przyszłym miesiącu :D
Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Opublikowano
no i to sie zgadza , do serii Z czy 8 o czesci jest trudno . Trzeba to brac pod uwagę.
Opublikowano
tyle ze Z3 podwoziowo to E36 COMPACT...najwieksza wada Z3 jest cieknacy dach...nawet jak poszycie jest nowe to cieknie...jest to problem fabrycznie zle skonstruowanych uszczelek...
Opublikowano
Kornelio - dla scisłosci to Z3 odpowiada wiekszoscią elementów zawieszenia serii E36 generalnie- tzn np Z3 //M coupe ma te same wahacze przednie co M3 coupe itp
Opublikowano
no przeciez napisalem ze na compacie.przod standard e36 a tyl belka od compacta.normalne e36 compact
Opublikowano
no i to sie zgadza , do serii Z czy 8 o czesci jest trudno . Trzeba to brac pod uwagę.

 

Ale tylko uzywane. Jak potrzebowalem czujnik do silnika V12 to byl od reki, gumowe podkladki pod progi do podnoszenia auta byly po dwoch dniach (jedna byla na stanie, a druga zamawiali z niemiec) takze nie jest tak zle :wink:

Opublikowano
jak najbardziej warto Z3 .. dla wygladu ... a najlepiej wersje coupe - dla mnie mistrzostwo ;)
kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Opublikowano

Hmm. Wydaje mi sie, ze wszystkie Z3 powstawaly w USA - to moze (ale nie musi) odbic sie na jakosci.

Mialem przyjemnosc prowadzic Z M3 - rewelacyjny samochod :D.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Opublikowano

A ja mam Z4 i nic nie wiem o cieknącym dachu. I jestem BARDZO z tego autka zadowolony :D Zresztą jak można nie cieszyć się z takiego auta :?: :wink:

Już przytupuję z nogi na nogę i czekam wiosny :norty:

Pozdrawiam :!:

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Opublikowano
a najlepiej wersje coupe - dla mnie mistrzostwo ;)

 

w testach porównawczych z sobie podobnymi (m.in.Porsche) - dziennikarze pisali, że to "ostatnie prawdziwe Porsche" - chodziło o zachowanie sie auta na drodze w wersji M Coupe :cool2: :cool2: :cool2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.