Skocz do zawartości

e46 320d przyciemnienie lamp


skols003

Rekomendowane odpowiedzi

panowie chcialem sprobowac wykonac przyciemnienie lamp tylnych w e46 tak jak to zrobil tu kolega z forum w e92 chyba Klagosz jesli dobrze napisalem nie ma sensu wymieniac lamp ale jak by je lekko przyciemnil? co o tym myslicie? gdzie takie cos dostate i czy pozniej latwo da to sie usunac w razie w :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak jak kolega wyżej napisał, nie wiem po co, ale na siłę próbujesz oszpecić swoje auto..ale oczywiście kwestia gustu. W galerii, któregoś forumowicza widziałem ja do czarnego turasa wrzucił całe czerwone lampy, wygląda to dość interesująco.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego nie widziales ?http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=183495 w 92 wyglada to fajnie i ciekaw jestem jak by zobil tak w e46 jak by to wygladalo to narazie plany bo nie jestem pewien na 100 czy robic takie cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak zrobione lampy. Ponieważ mam srebrne auto i czarne dodatki to i lampy przyciemniłem delikatnie. Jakbym miał kasy za dużo to bym całe lampy zmeinił na jakieś ciemne diodowe ale obecnie mam je pryśnięte farbą do przyciemniania.

Miałem też folią przyciemniającą ale folia gorzej działa i gorzej wygląda.

 

tak obecnie

http://i.imgur.com/lo3I6l.jpg

 

do tego oczywiście chromowe żarówki kierunkowskazu. Przednie mam znowu przyciemnione krzyżami, a halogeny przednie folią przyciemnione.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.