Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem w trakcie poszukiwań e90-tki .Znalazłem ogloszenie ladnej 320.Nie wiem tylko czy cena jest dobra.Widziałem podobne 320 w ogloszeniach o 5-6 tyś zł tansze.Mam zamiar kupic benzyne ,bo diesli jest duzo na rynku i maja duze lub niepewne przebiegi.http://otomoto.pl/bmw-320-bezwypadkowy-salon-pl-C26172166.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBAVA71040PR96045

Kod typu VA71

Typ 320I OL (EUR)

Typoszereg E E90 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N46

Pojemność skokowa 2.00

Moc 110

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STOFF FLUID/BEIGE (ALB4)

Data prod. 2006-01-27

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S2BHA LM RAEDER DOPPELSPEICHE 156 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 156

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S4ABA EDELHOLZAUSFUEHRUNG NUSSBAUM WURZEL Wer. dr. szlach. korzeń drzewa orzech.

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

P7RPA ADVANTAGE PAKET Pakiet Advantage

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Interesujące spalanie..jak w dieslu :mrgreen:

"spalanie miasto ok.9 l trasa 6 l/100km"

Odnośnie ceny, jak auto jest krajowe, przebieg autentyczny, bezwypadkowy to chyba warto dopłacić :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedaje osoba prywatna warto sie zainteresowac .Wiekszosc handlarzy zanizają ceny,żeby pozbyc sie szrotu (auta po dzwonie,krecenie licznikow na porządku dziennym).Co do ceny to nie jest aż taka zła :? zawsze mozna coś utargować.Lepiej dołożyc troche przy zakupie niż zostawić grubą kase w warsztacie.

Plusem jest polaczenie jasnej tapicerki z ciemnym nadwoziem ktore ozywia auto i ksenony :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Za tyle da się kupić. Spójrz w Niemczech. Benzynowe 318 kupi się poniżej 9 tys Euro więc Cię stać. Oczywiście nie będzie wypasu itd, ale kupienie E90 w tej cenie nie jest jakimś "mission impossible". :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Lekka bida a cena jak za 2006 trochę wysoka.

bo co?

jak gość doinwestował i ma papiery to nie ma że cena za niska na tym naszym łez padole.

ja za swoją mazdę 626 '01 wziąłem 160000zł zobacz sobie ile średnio stoją kombi w dieslu na otoszroto.

pierwszy klient.

tyle się bierze ile auto jest warte.

a nie że na naszym rynku chamy handlarze zaniżają.

nikt nie odda dobrego w cenie szrota.

i nie twierdzę o tym konkretnie tylko ogólnie bo tego nie widziałem.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hehe spróbuj teraz sprzedać auto. Ja miałem serwisowania i zadbana i cenę musiałem opuścić. Od 2-3 miesięcy cieżko sprzedać auto. A bujac sie rok ze sprzedażą jak masz inne auto zaklepane to nie ma sensu. Cena jest taka ile chce ci dać klient a nie ile ty sobie wymarzysz. U nas na stan auta patrzy mały odsetek ludzi. Patrzą na przebieg. Jak ok 200 to nikt nie chce brać. Przez to handlarzyki cofają budziki a jak masz uczciwy przebieg to sie bujasz. Ja swoją miesiąc sprzedawalem. Sprzedała sie i nowy nabywca bardzo zadowolony. Tu dużo ludzi chce kupić auto ale za pare złotych.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

sprzedałem teraz miesiąc temu.

a jakbym nie sprzedał to dalej jeździł bo wiedziałem co mam.

za darmo bym nie oddał.

no ale są dwie filozofie więc jak komuś nie zależy to może równać ceny do średniej.

ale tak jak mówię są ludzie którzy dadzą więcej za pewny serwisowany i w miarę niezajechany kilometrami egzemplarz.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiesz. Jak to Twoje auto i możesz sobie jeździć i czekać na rozsądnego to ok, ale jak ktoś to robi zawodowo i ma kasę zablokowaną, to czasami niestety nie ma czasu na czekanie na rozsądnego człowieka i trzeba pchać w cenie szrotów po kosztach albo jeszcze taniej. To jest najgorsze w tym wszystkim, że uczciwi sprzedawcy dostają po d... przez tę bandę oszustów i kolejną bandę łowców okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

o tym mówię nie o handlu.

jak ktoś jeździ i nie jest napalony ostro na inny (ja też tak parę razy miałem) to nie sprzeda za bezcen.

a te felgi 18" miałem u siebie.

pozbyłem się, strasznie delikatne na nasze drogi.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma okazji :!: Jak chcesz kupic tanio e90 -tke to odpusc sobie.Chytry dwa razy traci i na to czekają handlarze.

Temat wałkowany do bólu ,a i tak dużo ludzi nierozumie. :duh:

Na Twoim miejscu pomyslał bym predzej-wplacilbym kase do Amber G. poczekał bym na procent,wtedy bym kupił e90 w cenie 15000 zł ( wpłacajac zaliczke na konto na Cyprze) i jeszcze by zostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bo każdy chce kupić e9x w cenie e46 i najlepiej 100% bezwypadkowy , full wypas z małym przebiegiem.

Nie wiem skad te ploty ,że na zachodzie tanio sprzedają auta, niby że tacy bogaci i im nie zależy . BZDURA za moją Niemiec się tak targował,że nawet 50 euro nie chciał opuścić. Był to prywatny sprzedawca.

 

Szczerze mam w d... czy ktoś kupi szrot czy nie. I czy uparcie wierzy w okazje. Niektórym to nawet jak się pokaże wady auta to i tak nie wierzą bo przecież to taki uczciwy i miły sprzedający. A auto takie śliczne i nie ma nawet ryski przez 6 lat użytkowania.Szkoda gadać !!!

Szkoda mi tylko tych co mają zadbane auta i nie mogą ich sprzedać w normalnej cenie przez handlarzy i oszustów.

A uczciwy jak sprzedaję swoje auta i słyszy ,że cena za wysoka bo ktoś inny chce za taką o 10 tys miej to go szlag trafia i tyle.

 

Zapraszam do Niemiec zobaczycie jakie tam są "tanie" zadbane auta :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo każdy chce kupić e9x w cenie e46 i najlepiej 100% bezwypadkowy , full wypas z małym przebiegiem.

 

Ja chciałbym dostac za darmo w zamian za opieke nad starszą osobą (min.90 lat).Moge robić zakupy,gotować,sprzatac wychodzić z psem. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo każdy chce kupić e9x w cenie e46 i najlepiej 100% bezwypadkowy , full wypas z małym przebiegiem.

Nie wiem skad te ploty ,że na zachodzie tanio sprzedają auta, niby że tacy bogaci i im nie zależy . BZDURA za moją Niemiec się tak targował,że nawet 50 euro nie chciał opuścić. Był to prywatny sprzedawca.

 

Szczerze mam w d... czy ktoś kupi szrot czy nie. I czy uparcie wierzy w okazje. Niektórym to nawet jak się pokaże wady auta to i tak nie wierzą bo przecież to taki uczciwy i miły sprzedający. A auto takie śliczne i nie ma nawet ryski przez 6 lat użytkowania.Szkoda gadać !!!

Szkoda mi tylko tych co mają zadbane auta i nie mogą ich sprzedać w normalnej cenie przez handlarzy i oszustów.

A uczciwy jak sprzedaję swoje auta i słyszy ,że cena za wysoka bo ktoś inny chce za taką o 10 tys miej to go szlag trafia i tyle.

 

Zapraszam do Niemiec zobaczycie jakie tam są "tanie" zadbane auta :cool2:

W końcu konkretny komentarz. Facebook'owo LUBIĘ TO!!!!!!!! :cool2:

Właśnie planuję sprzedaż swojej bezwypadkowej E90 z prawdziwym przebiegiem 64tyskm i moja cena za 2007r. to 54tyspln, i aż boję się wystawić na alledrogo, gdyż zainteresowanie zapewne będzie spore ale w większości będą maile i telefony typu "Panie, fura nawet cud malina, ale taką to można w (Kombinowanej)Polsce poniżej 40tyspln kupić".

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planuję sprzedaż swojej bezwypadkowej E90 z prawdziwym przebiegiem 64tyskm i moja cena za 2007r. to 54tyspln, i aż boję się wystawić na alledrogo, gdyż zainteresowanie zapewne będzie spore ale w większości będą maile i telefony typu "Panie, fura nawet cud malina, ale taką to można w (Kombinowanej)Polsce poniżej 40tyspln kupić".

 

patrząc na charakter postów przyszłych nabywców e9x to z zasady wynika,że oscylują w te najtańsze egzemplarze a potem pewnie z racji wydania ostatniej złotówki na auto będą ją na druty skręcać zamiast fachowo naprawiać. Takie życie. Przyszly nabywca musi pamiętać ,że zadbane auto to podstawa bo inaczej w ciągu roku lekko wyda 10 tys na różne ukryte wady.

no cóż nasze e9x już na tyle staniały ,że są w zasięgu tych co mogą kupić Skoda Octavie tyle,że naprawy/ eksploatacja E9x w pełnym wyposażeniu np z automatem znacznie odbiegają od kosztów np. Octavii 1,9 tdi w manualu bo w porównaniu z 2.0 TDI (szmelc nie silnik) dodatkowo z DsG to BMKa w kosztach utrzymania jest tania.

 

btomek- powodzenia w sprzedaży :D - ja swoją za rok będę ogłaszał, tyle że ja mam 203 tys przebiegu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę kręcił licznika, nie kupią to nie ich sprawa ja nie muszę sprzedawać. Ostatnio sprzedalem volvo v40 1,9d dziewczyny z przebiegiem 230 tys w stanie idealnym. I poszło w tydzień od ogłoszenia - 2004r 1 właścicielka od nowości kupione w Polsce za ponad 19tys wiec super :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
No i kupiłem 318i .Kosztowała mnie prawie 42 tys zł po oplatach ( nielicząc latania z papierami) .Szczerze pisząc troche słaby silnik ,blotik i drzwi byly lakierowane najprawdopodowniej mial przygode z lewej strony .przebieg 183 000 tys..,Niestety bez ksenonow.Pojeżdze ze dwa lata i porozglądam się za innym ,może w kombi. :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.