Skocz do zawartości

bmw e 39 523 śruba zabezpieczająca koła


pafnucy73

Rekomendowane odpowiedzi

Lub duży młot i wytrzymała nasadka :D Ja tak odkręciłem u siebie choć miały wytrzymać wszystko :D Więcej tego dziadostwa nie założę :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub duży młot i wytrzymała nasadka :D Ja tak odkręciłem u siebie choć miały wytrzymać wszystko :D Więcej tego dziadostwa nie założę :duh:

krys32 ale przecież nocny złodziejaszek raczej nie będzie tłukł młotem 5 kilowym pod oknami,żeby zwinąć koła bo obudzi całą okolicę - chyba że chodziło Ci o inny przypadek :?:

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja pisałem jak właściciel może odkręcić hehe :D A co do złodziei to mojemu sąsiadowi chcieli zdjąć felgi, a że miał złodziejki założone to przebili koła, porysowali trochę lakier i przecinakiem lub czymś podobnym uszkodzili te złodziejki i nikt nic nie widział i nie słyszał. A auto stało 2 dni :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duży młot, przedłużka jakaś z grubej szpili, 4-6 uderzeń w śrubę młotem poprzez przedłużkę i potem byle co wsadzasz w śrubę antykradzieżową aby załapało i odkręcasz. Robiłem to u siebie 5, minut roboty i wywaliłem je w pieruny, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja odkrecilem: podjechalem do warsztatu kolegi, wbil mi w srube koncowke torksa, taka jak by nasza redukcja ale inne frezy a przy takich rozmiarach sa one niezniszczalne wiec dwa uderzenia i wbita, zwykly klucz i ruszona. pozniej wywalilem je wszytskie :)

 

Ja u siebie identycznie odkręcałem.

-a z tym młotem i waleniem w szpile to nie kapuję,jak to niby działa?

Domyślam się że chodzi chyba o ostry przecinak przyłożony do krawędzi łba śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.